Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duc

zasilacz do 100-130zł

Polecane posty

IMHO zmiana płyty głównej i karty graficznej jest mało opłacalne. Jeśli chodzi o karty zgodne z Dx-11 to powinien wystarczyć do mniej prądożernych konstrukcji. Jeśli już planujesz zabierać się za upgrade, to lepiej zmienić procesor, pamięci i płytę. Karta może w ostateczności zostać ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj firmę i model aktualnego zasilacza, bo z tego zdjęcia nie mogę odczytać więcej niż moc 400W. Markowy zasilacz 400W wystarczy spokojnie a nawet spokojnie 350W. Jeśli chcesz robić w przyszłości upgrade to możesz się zastanowić nad jakimś 500W. NP. OCZ Modxstream Pro 500W Modular-228zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o wpływie UPS-ów. Ja radzę wymienić-to, że działa 4 lata nic nie znaczy. Jeśli chcesz się upierać-ok, Twoja wola, Twój PC i to Ty ryzykujesz.

Poza tym pisz poprawnie i używaj znaków interpunkcyjnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Modecom Feel III działał sprawnie 2 lata - po kilku minutach grania w Crysisa (pomimo UPS) spalił parę podzespołów wartych w sumie 1000zł. Poczytaj również temat, w którym forumowicze piszą, jaki zasilacz się (lub co) spalił. Radzimy wymienić, ale Twój komputer - Twoja wola.

Przy okazji - UPS nie zabezpieczają w żaden sposób spalenia podzespołów, z winy zwarcia zasilacza.

@UP Skoki napięcia w sieci elektrycznej (choć jeśli piorun uderzyłby w gniazdko, to i tak UPS nic by nie zdziałało), a nie z powodu przeciążenia zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPS gdyby były skoki napięcia to on je zmniejsza i jak prąd się wyłączy to komputer jeszcze działa na baterii UPS-a jeszcze z 15 minut.

Aha, czyli gdy Twój Eurocase poda zbyt duże napięcie np. na linii +12V i coś się spali, to UPS zapobiegnie problemom? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zasilacz, 500 W, komputronik i 130 zł wzajemnie się wykluczają. Jedna z tańszych 500W jakie widziałem to Fortron GHN na techplanet.pl za 170 zł.

W ram.net.pl odbiór osobisty możliwy jest w siedzibie firmy w Trójmieście. W Warszawie oprócz komputronika z tych bardziej znanych jest gral.pl, agito.pl oraz morele.net.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...