Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Debesciarskie teksty w CDA

Polecane posty

Mam 2 teksty:

Pierwszy to list Księdza666 i odpowiedź do listu:

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie,

jak on wygląda - a Smuggler się zwie

Okryty w dniu szarości niczym źrebię w stadninie koni

Nawet rąbka tajemnicy czytelnikom nie uroni;

Sumggler wykręcie - pokaż swoje zdjęcie!"

(Pisane z pamięci, przepraszam za brak odpowiedzi SMG i błędy)

Tekst nr. 2 to "Dresiada" (chyba 4/2001): "Drechilles Szybkonogi" :D:D Te dwa tekty wymiają :D

P.S. SMG to skrót nick-a Smugglera i nazwy SubMachineGun(pistolet maszynowy)... Wiadomo już dlaczego antyfani są tak mało liczni.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najnowszego AR (2/06)

Czytelnik do SMG: WIEM JAK WYGLĄDZASZ!!!

SMG: Ja też i w cale mnie to nie wprawia w euforię!

Może się różnić bo cytuję z pamięci ale to perełka. Szkoda, że ostatnio nieczęsto pojawiają się takie w AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej rotflowałem przy Majstersztyxie i jego qltowym tekscie:

Trinitron: Nie wiem, spadło mi na łeb takie wielkie pudło...

Neon: Przykro mi.

Trinitron: Mnie też

Tak sie z tego zalewałem, że prawie popuścilem :) i oczywiscie jeszcze tekst z AR:

Nadawca: Czy uważasz nas za debili, którym trzeba wszystko dwa razy powtarzać?

Smuggler: nie nie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odpowiedzi smugglera dotyczącej nużenia, to nie miała (chyba) w założeniach powodować rechotu, ale uświadomić temu kolesiowi, i innym podobnym, że jest za głupi, zeby napisać coś interesującego...Takich młotków jest zresztą wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z najświeższego AR <04/2006><Z "Dziwne przygody z CDA>:

:arrow: "Walu de Rive:A mi się przpomniało wydarzenie z wakacji. Lecę sobie samolotem, relacja Wrołcaw-Turcja.Po skończonej lekturze CDA odkładam go na siatkę (...) i po chwili czuję że ktoś mnie puka w ramię. Patrzę a tu starszy pan (koło 60-tki), który siedział za mną pyta się nieśmiało: "Przepraszam, mogę przejrzeć CD-Action?". Zaskok totalny."

A Smuggler mu na to: "No co, wracałem se z urlopu i byłem ciekaw jak to nowe CDA wygląda, no... A ty się tak na mnie dziwnie patrzyłeś... (i nie mam 60 lat!!!)"

Sami przyznajcie, gleba z tego! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są teksty SMG z AR.... Ostatnio taka akcja: ktoś pisze, żeby do następnego numeru CDA dodali trochę pixel shader'ów, a Smugg na to: Ale wcześniej nam trochę prądu w wiadrze...ROTFL klasyczny....Albo znowu Smugg tylko trochę wcześniejszy AR: Koleś pisze, żeby na Cover CD do następnego numeru dołączyli sterowniki, które pozwolą mu nagrywać płyty DVD za pomocą zwykłego napędu CD. Odpowiedź SMG: Tylko przyślij nam trochę toneru do monitora - za darmo takich rzeczy nie rozdajemy... Padłem na glebę i tak się śmiałem, że starzy chcieli mnie odizolować..;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nikt tego nie napisał, moze tylko ja mam taki dziiwny humor, ale pamiętam taki tekst, z AR z przed(jak to sie pisze?) paru dobrych lat.

(rozmowa na temat jakiejś zakładki, która w mniemaniu cztelnika, miała być dodana do CDA)

czytelnik:Czemu w numerze XX nie było zakładki skoro napisaliscie ze będzie?

SMG: Bo krowa ja zjadła. I zdechła. A to wcale nie była stara krowa. Chlip.

Nawet dzisaj śmieję się jak czytam ten text.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pisać co mi sie podoba? Nie?!! Fajnie. Przejde dalej. :twisted: Nie wiem czemu zachwycacie się co niektórzy tym ze Ludzi jedzie się w action redaction. Opisy gier sa w pyte, ale to jak traktuje się czytelnika jest troche passe przynajmniej w moim odczuciu. Jeśli chce się być fajnym wyczesanym i na topie, nie trzeba ludziom mówić że są debilami. Bo nazywając tak ludzi pokazujecie swój niski poziom. Konkretnych listów nie widać, w stylu. magazyn yyy nie moze wam sę równać. Wy pokazujecie listy typu. Z(yeah)bała mi sie myszka, powiedzcie co mam robić. Podajcie mi liste sklepów w mojej okolicy. A potem robicie z ludzi wała. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pisać co mi sie podoba? Nie?!! Fajnie. Przejde dalej. :twisted: Nie wiem czemu zachwycacie się co niektórzy tym ze Ludzi jedzie się w action redaction. Opisy gier sa w pyte, ale to jak traktuje się czytelnika jest troche passe przynajmniej w moim odczuciu.

>>>Czytelnika (tzn. autora listu) traktuje sie dokladnie tak, jak na to zasluzyl.

Jeśli chce się być fajnym wyczesanym i na topie, nie trzeba ludziom mówić że są debilami.

>>>A dlaczego nie, jesli akurat sa?

Bo nazywając tak ludzi pokazujecie swój niski poziom.

>>>Rozumiem, ze nazywajac Leppera awanturnikiem i kryminalista demaskuje sie jako lumpendziennikarz, łże-elita i obnażam swój nędzy poziom? Ciekawa logika.

Konkretnych listów nie widać, w stylu. magazyn yyy nie moze wam sę równać. Wy pokazujecie listy typu.

>>>No wiec widac, czy nie widac, bo nie rozumiem. Pokaż mi też jak wiele takich listow w AR sie trafia...

Z(yeah)bała mi sie myszka, powiedzcie co mam robić. Podajcie mi liste sklepów w mojej okolicy. A potem robicie z ludzi wała. Pozdrawiam.

>>>Końcówki w ogole nie rozumiem. Ale jeśli ktos napisze do AR, że mu się myszka zjecośtam i oczekuje listy sklepow, to (o ile w ogole trafi na lamy) dostanie za swoje. Bo AR to nie jest kacik porad i helpline, a jak ktos tego nie widzi, to mu sie przeciera oczy - pumeksem. Moze to i boli ale daje dobre efekty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler

...a jak ktos tego nie widzi, to mu sie przeciera oczy - pumeksem. Moze to i boli ale daje dobre efekty. Smile

Buehehehehehe - Smuggler Ty to masz poczucie humoru niech cię pigmej ściśnie ehhh

A tak na poważnie to czasami się pośmiałem czytając GameWalker`a , choć nie wszystkie śmieszą aż tak co niektórzy tu opisują, to idzie poczytać. I nie ma sensu żebym je tu wypisywał, ci co maja gaze....eee czasopismo to wiedza albo widzą bo czytają.

A jeśli chodzi o te no...ehhh Action Re(d)action czy jakoś tak ... to ja tam nie widzę nic śmiesznego.

Aaaa, bym zapomniał o tekstach w wykonaniu Pana Bańskiego i Pana Poprawy czyli tak zwanych ( fachowo - No coments ) - Naczelnych. Tak, choć to nie są wstępniaki na miarę Marka Pompucha ( wiadomo z jakiego czasopisma :wink: ), to czasami cieszą humorem, co jest bardzo mało spotykane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy? Hmm...

To chyba był "Dialog Miesiąca" z 09/2005. Pozwole sobie zacytować. Erhem!

"

- Nie chcę od ciebie niczego, tylko na chwilę twego gniazdka.

- Ale czy masz wystarczająco długi kabelek?

- Jasne.

- ... To ja się odsuwam, a ty wsadzaj!

No co? To Qn'ik i Hut podłączali nowy komputer."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pisać co mi sie podoba? Nie?!! Fajnie. Przejde dalej. :twisted: Nie wiem czemu zachwycacie się co niektórzy tym ze Ludzi jedzie się w action redaction. Opisy gier sa w pyte, ale to jak traktuje się czytelnika jest troche passe przynajmniej w moim odczuciu.

>>>Czytelnika (tzn. autora listu) traktuje sie dokladnie tak, jak na to zasluzyl.

Jeśli chce się być fajnym wyczesanym i na topie, nie trzeba ludziom mówić że są debilami.

>>>A dlaczego nie, jesli akurat sa?

Bo nazywając tak ludzi pokazujecie swój niski poziom.

>>>Rozumiem, ze nazywajac Leppera awanturnikiem i kryminalista demaskuje sie jako lumpendziennikarz, łże-elita i obnażam swój nędzy poziom? Ciekawa logika.

Konkretnych listów nie widać, w stylu. magazyn yyy nie moze wam sę równać. Wy pokazujecie listy typu.

>>>No wiec widac, czy nie widac, bo nie rozumiem. Pokaż mi też jak wiele takich listow w AR sie trafia...

Z(yeah)bała mi sie myszka, powiedzcie co mam robić. Podajcie mi liste sklepów w mojej okolicy. A potem robicie z ludzi wała. Pozdrawiam.

>>>Końcówki w ogole nie rozumiem. Ale jeśli ktos napisze do AR, że mu się myszka zjecośtam i oczekuje listy sklepow, to (o ile w ogole trafi na lamy) dostanie za swoje. Bo AR to nie jest kacik porad i helpline, a jak ktos tego nie widzi, to mu sie przeciera oczy - pumeksem. Moze to i boli ale daje dobre efekty :)

Jesteś jak wujek kazio mistrz cietej riposty. Re5pect. :P Jak masz jakies fanki podeślij je do mnie. :) Pozdro. (Zjecośtam to cenzurowany txt. Wszak w dzisiejszej dobie nie wolno nam nawet drwic z rodziny "Kochanego" Prezydenta. Smutne, to to ale cóż. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo spodobał mi się tekst Eugeniusza Siekiery, w którym wystawił grze ocenę 0/10. Dokładnie chodzi o jedno zdanie ze słowem Psikus, w którym jest jawna aluzja do spleśniałych serów. Cała recka wogóle zabawna i błyskotliwa. Pierwszy raz po recenzji absolutnie nie chciałbym zagrać w daną grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tekstów w CDa jest "the best" i "kull" ale to co dzieje się w AR to już bije wszystko na glowę...ludzie piszący "nie moge wonczyc pyty! Jak wonczyc pyte!!!!!!!!!!" czy "staje mi jak gram i nie dziaa?? Dlaczego pyta mi nie dziaa?" są tak śmieszni że aż strach...ale ty "dyslektycy" nie wiedzą chyba, że dzięki temu AR żyje nadal. Ostatnio rozbawił mnie koleś gdzie w zdaniu było

"(...)co ja-

gadam i tak zrobisz co chesz(...)"

a Smuggie mu na to "(...)cię walnę...jagadanem(...)" :DD

To było kull i gites (Wazelina).

A z tekstów CDA?

Recenzja tego Sjuper Stjunt Spektiakjular Krapa. To dopiero coś...lepsze niż Oblivion ma wymagania sprzętowe. Muszę to mieć :P

Pozderq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...