Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Debesciarskie teksty w CDA

Polecane posty

Jak dla mnie najzabawniejsza recenzja znalazła się w 03/2009 a dokładnie recka 'LOTR - Conquest" napisana przez Q'nika. Parę przykładowych tekstów: "Temu, kto to wymyślił należy się nagroda - obowiązek ukończenia Tetrisa. Niech sczeźnie" :) albo a propos Froda "Mały włochaty kretyn bowiem wchodzi ze swoim scyzorykiem pod nogi trollom i trzeba naprawdę szybko je zabić, by ten cholerny kamikadze nie zdążył popełnić samobójstwa" :D genialne:) poza tym oczywiście Kaszany i Siekera pastwiący się nad producentami tych gniotów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 najlepsze teksty Smugga (pozwolę sobie na zdrobienie :P) i to w jednym numerze:

JA TEŻ WIEM - Gratuluje uświadomienia. Ja też byłem zszokowany gdy dowiedziałem się, skąd i jak biorą się dzieci. xd

wg. mnie piractwo jest dobre- Jak Kali ukraść jest dobrze...

:D

nie wiem dokładnie czy to tak dokładnie ale tak zapamiętałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 najlepsze teksty Smugga (pozwolę sobie na zdrobienie :P) i to w jednym numerze:

JA TEŻ WIEM - Gratuluje uświadomienia. Ja też byłem zszokowany gdy dowiedziałem się, skąd i jak biorą się dzieci. xd

wg. mnie piractwo jest dobre- Jak Kali ukraść jest dobrze...

:D

nie wiem dokładnie czy to tak dokładnie ale tak zapamiętałem :P

No, tekst o Kalim to Sienkiewicz wymyslil...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 172 GW Divinty II: Ego Draconis

patrzcie na autorów

od gema: Dlaczego moja ocena to 3, podczas gdy średnia ocena w internecie to 8? [tu autor dosyć długo pisze o "kiepskości" tej gry] Sprawdźcie zresztą sami, ale pamiętajcie zostaliście ostrzeżeni.

gem: całkowicie się z tobą, drogi kolego, zgadzam. Divinty II to zła gra pod każdym względem. nie ma najmniejszego powodu, by chcieć ją poznać

gem: Uch, nawet mi nie przypominajcie (..)

Greg (dla odmiany, a co!): spróbowałem (..)

Smuggler: To tytuł taki o krok od kaszany? Szok! Swoją drogą, widzę że gem też występuje, jak ja, w wielu osobach. zaraza jaka?

Smuggler: No właśnie gem, nie małpuj nas!

Albo dobre było to z różowym króliczkiem Smugglera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie recenzja Heroes of Might & Magic V... Niepamiętam zresztą czyja. Początek mnie rozwalił: "Czy miałeś kiedyś chęć wchodzić w nią coraz głębiej, poznawać ją z każdej strony, a każde rozstanie, nawet 5-minutowe, traktowałeś jakbyś nigdy więcej miał jej nie zobaczyć? Tak właśnie czułem się grając w Heroes V!" :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkopię dosyć stary tekst a mianowicie :

jakiś gość w AR zarzuca redakcji nierzetelny test karty graficznej , gdyż ta nie spełnia jego oczekiwań.

Odpowiedź: ''Ja też miałem podobny problem. Wyczytałem że gitary elektryczne Fendera są świetne i debest of dełorld. Kupiłem jedną i okazało się , że to to cholerstwo... Potrzebuje wzmacniacza !!! A ponadto nie wystarczy uderzyć w struny , by grac jak np. gitarzysta zespołu Metallica ! I jak tu wierzyć testom w fachowych gazetach...

W ogóle teksty w AR w tamtym czasach wymiatały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...