Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Debesciarskie teksty w CDA

Polecane posty

A najlepszy tekst to recka Diablo II, autorstwa Czarnego bodajże (nie chce mi się otwierać). Najfajniejsze jest to, że połowa mi wyblakła, gdyż kiedyś zostawiłem gazetkę na parapecie z otwartym lufcikiem w deszczowy dzień :).

>>>Raczej yasia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce sie jeszcze ciebie Colidor zapytac bo miałem kiedyś nick Rudi_z_Janowca zero ostżeżeń i Ban za co?

Za niewinnosc lub glupote. A a na niewinnego nie wygladasz. Ale dobrze ze sie wygadales, bo jak teraz dostaniesz baniaka, to takiego, zebys tak latwo tu nie mogl wrocic. W sumie to mnie rozczuliles tym wyznaniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy tekst to recka Diablo II, autorstwa Czarnego bodajże (nie chce mi się otwierać). Najfajniejsze jest to, że połowa mi wyblakła, gdyż kiedyś zostawiłem gazetkę na parapecie z otwartym lufcikiem w deszczowy dzień :).

>>>Raczej yasia.

Uwam Ci o wielki, bo wolę tego numeru nie otwierać - grozi rozklejeniem się na amen. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler tak cie rozczuliło me wyznanie? a nie wiem czego dostałem bana na serio a nie mam neta w domu więc trudno nędzie mnie z ip nie zarejstrować a z innego meila zkozystam więc sam widzisz. A czego nie odpisujesz mi na e-maile? napisałem ich sporo do ciebie i nie odpisałałeś? a i Bardzo dobry pomysł był z tym tips100maniakiem. Mi sie bardzo podobał twój tekst (bo przecież to dział o tekstach) jak odpowiadałeś komuś z AR temu co muwił że (cytat z pamięci) "podoba mi sie jak odpowiadasz tym burakom..." a ty? co sądzisz o tym tekście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rozśmieszył text (CDA 9/05, pod ostrzałem, text miesiąca) jak Q`nik i Hut podłączali kompa. Oto on:

-Nie chce nic od ciebie, tylko na chwilę twojego gniazdka

-A masz wystarczajaco długi kabelek?

-Jasnę

-No to ja się odsuwam, a Ty wkładaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler tak cie rozczuliło me wyznanie? a nie wiem czego dostałem bana na serio a nie mam neta w domu więc trudno nędzie mnie z ip nie zarejstrować a z innego meila zkozystam więc sam widzisz.

>>>Ciekawe co sie komu szybciej znudzi: moderatoro banowanie ciebie (1 sekunda) czy tobie zakladnie kolejnego fonta i rejestracja na forum itd. by zaraz znow wyleciec.

A czego nie odpisujesz mi na e-maile? napisałem ich sporo do ciebie i nie odpisałałeś?

>>>>Bo nie zasluzyles najwyrazniej.

a i Bardzo dobry pomysł był z tym tips100maniakiem. Mi sie bardzo podobał twój tekst (bo przecież to dział o tekstach) jak odpowiadałeś komuś z AR temu co muwił że (cytat z pamięci) "podoba mi sie jak odpowiadasz tym burakom..." a ty? co sądzisz o tym tekście?

>>>>W ogole go nie kojarze...

BTW: znow masz bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej kultowym tekstem jest "WHO IS WHO" z jubileuszowego kwietniowego wydania 2001. Krókie opisy ludzi pracujących w redakcji ze zdjęciami ( :lol: ), wszystko z jajem i przytupem ;) Widać też, że z czasem redaktorzy coraz więcej o sobie pisali, teraz już jest nawet rubryka "Pod ostrzałem", ale kiedyś taki art o redakcji to było COŚ :)

Pare fragmentów opisów na smaka

Mac Abra

"(...)Kolejny redakcyjny maniak kota Garfielda. Tylko ten jest najbardziej niebezpieczny, bo potrafi wprowadzać niektóre z pomysłów zwichrowanego kota w życie. Przeczyta jakąs historyjkę i potem próbuje ją powtózyć. Listonosz i dostawcy pizzy panicznie się go boją. My też wolimy uważać, dlatego też na koszt firmy wytatuowaliśmy mu alarmowe numery do policji, straży pożarnej, pogotowia, brygady antyterrorystyczne, spaerów, hydraulików i do najbliższego psychiatryka" :)

Allor

"(...)Doskonały w RTS-ach. Gra tak, jakby miał pięć rąk. Nie wiem jak on to robi, ale potrafi jednocześnie walczyć, produkować nowe jednostki, wydobywać minerały, prowadzić badania, przemieszczać wojska i jeszcze do tego spokojnie spożywa chińskie zupki, których upojny zapach wypłoszył wsyzstkie komary w promieniu 200m. od redakcji" :)

(I mój debeściak) Zibi

"Naczelny. Cały czas chodzi ubrany na czarno. Kiedy pojawia się w pokojach redaktorów, jest niczym kruk z filmu o tym samym tytule. Najpierw wchodzi, czujnie krąży między biurkami, rzucając spojrzenia w prwo i lewo. Atmosfera ulega zagęszczeniu, dreszcze pełzną po plecach. W końcu dopadaofiarę i zadaje jej straszne pytanie: "Gdzie masz recenzję, którą miałeś oddać wczoraj?". Zgroza. Po takim doświadczeniu człowiek długo musi dochodzić do siebie. Na szczęście pobliska przychodnia już zna naczelnego i mamy zniżki na zabiegi rehabilitacyjne" :D

A pozatym kultowe dialogi Smugga i Jediego, teksty o Wani, i duża część tego co już było wymienione :)

Cheers

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstersztyx!!!!!

Żeby nie było że jestem statserem, napiszę coś jeszcze oprócz tego "Majstersztyx!!!!!!" na górze :D

Po pierwsze: czuję się bardzo szczęśliwy. Kupa dostał bana! :D

Po drugie: lałem ze śmiechu po przeczytaniu "Pierdnięcia Przeznaczenia", w którymś z niedawnych numerów koło Pod Ostrzałem.

Po trzecie: Majstersztyx rulez. 8)

Po czwarte: Na Luzie jest coraz fajniejsze.

Po piąte: bardzo lubię teksty z okazji urodzin CDA - te o redakcji, jak to pracuje DTP itd. itp.

Po szóste: Guild Wars rządzi (to tak, żebym oprócz statserem mógł być offtopikerem :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka typów :P. Recenzja Silent Hill 3 albo cztery Siekiery, Tekst o początkach CDA (100 numer). Wogóle nr 100 jest moim ulubionym w 4 letniej kolekcji :P. Noi ofc Gamewalkery -3/2002 4/2002 i te nowe prawie wszytkie też są sietne. This magazine is the best!

Czyżby Eugienek się sklonował? Nic mi o tym nie wiadomo. Niezły, choć nie zamierzony dowcip Ci sie udał, serio. :lol:

Ech szkoda, że w AR Smugg nie ma już nikogo z kim mógłby prowadzić, kiedyś na prawdę niezłe dialogi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda, że w AR Smugg nie ma już nikogo z kim mógłby prowadzić, kiedyś na prawdę niezłe dialogi...

Wszystko wszak przed nami :)

Hmm... Czyżby ktos się szykował fdo zajęcia miejsca Mr. Jedi'ego? A może Ty byś wskoczył na Jego miejsce. Byłoby całkiem nieźle. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Ty byś wskoczył na Jego miejsce. Byłoby całkiem nieźle. :)

Taaaa... juz widzę te okrzyki oburzenia: "profanator, ledwo zaczął współprace z CDA już się wcina do legendarnego działu, Jediego chce zastąpić, buc jeden" itd. itp. w tym własnie tonie... Wiesz, ja jestem wariat, ale nie samobójca :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podobał text z któregoś z ostatnich numerów CDA!! W którym jakiś gość mówił że może przewidzieć jaką odpowiedź da Smugg (czy jakoś tak :lol: ) Ale Smugg sie nie dał i odpowiedział

"A ZBWUTUMULUJ MNIE W CWĘBLA" :D:D:D:D:D:D:D to dopiero text MÓWIE TAK DO STARYCH :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podobał text z któregoś z ostatnich numerów CDA!! W którym jakiś gość mówił że może przewidzieć jaką odpowiedź da Smugg (czy jakoś tak :lol: ) Ale Smugg sie nie dał i odpowiedział

"A ZBWUTUMULUJ MNIE W CWĘBLA" :D:D:D:D:D:D:D to dopiero text MÓWIE TAK DO STARYCH :o

No, moze w oryginale brzmialo to ciut inaczej, ale niech tam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podobał text z któregoś z ostatnich numerów CDA!! W którym jakiś gość mówił że może przewidzieć jaką odpowiedź da Smugg (czy jakoś tak :lol: ) Ale Smugg sie nie dał i odpowiedział

"A ZBWUTUMULUJ MNIE W CWĘBLA" :D:D:D:D:D:D:D to dopiero text MÓWIE TAK DO STARYCH :o

No to bylo niezle. A skoro ten koles to taki jasnowidz, to czemu nie wezma go 2 serii programu pod tym samym tytulem, co kiedys byl na Polsacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej kultowym tekstem jest "WHO IS WHO" z jubileuszowego kwietniowego wydania 2001. Krókie opisy ludzi pracujących w redakcji ze zdjęciami ( :lol: ), wszystko z jajem i przytupem ;) Widać też, że z czasem redaktorzy coraz więcej o sobie pisali, teraz już jest nawet rubryka "Pod ostrzałem", ale kiedyś taki art o redakcji to było COŚ :)

Pare fragmentów opisów na smaka

Mac Abra

"(...)Kolejny redakcyjny maniak kota Garfielda. Tylko ten jest najbardziej niebezpieczny, bo potrafi wprowadzać niektóre z pomysłów zwichrowanego kota w życie. Przeczyta jakąs historyjkę i potem próbuje ją powtózyć. Listonosz i dostawcy pizzy panicznie się go boją. My też wolimy uważać, dlatego też na koszt firmy wytatuowaliśmy mu alarmowe numery do policji, straży pożarnej, pogotowia, brygady antyterrorystyczne, spaerów, hydraulików i do najbliższego psychiatryka" :)

Allor

"(...)Doskonały w RTS-ach. Gra tak, jakby miał pięć rąk. Nie wiem jak on to robi, ale potrafi jednocześnie walczyć, produkować nowe jednostki, wydobywać minerały, prowadzić badania, przemieszczać wojska i jeszcze do tego spokojnie spożywa chińskie zupki, których upojny zapach wypłoszył wsyzstkie komary w promieniu 200m. od redakcji" :)

(I mój debeściak) Zibi

"Naczelny. Cały czas chodzi ubrany na czarno. Kiedy pojawia się w pokojach redaktorów, jest niczym kruk z filmu o tym samym tytule. Najpierw wchodzi, czujnie krąży między biurkami, rzucając spojrzenia w prwo i lewo. Atmosfera ulega zagęszczeniu, dreszcze pełzną po plecach. W końcu dopadaofiarę i zadaje jej straszne pytanie: "Gdzie masz recenzję, którą miałeś oddać wczoraj?". Zgroza. Po takim doświadczeniu człowiek długo musi dochodzić do siebie. Na szczęście pobliska przychodnia już zna naczelnego i mamy zniżki na zabiegi rehabilitacyjne" :D

A pozatym kultowe dialogi Smugga i Jediego, teksty o Wani, i duża część tego co już było wymienione :)

Cheers

Dzięki za przypomnienie tego tekstu :wink: zaraz go przeczytam 8)

IMO wszystkie teksty w Cda sa the best, ale najbardziej rozwalaja mnie teksty z gamewalkera gdy opisywane sa gry z ocenami 3-6 POLEWA!

Edit:

Teraz przypomnial mi sie jeden tekst z gamewalkera:

Fantastic Four

...gem: Fantastyczna Czwórka-dziewczyny, brat i ja na plaży!

Smuggler: Wtedy najbardziej być człowiekiem-gumą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter.a spoko my to wiemy ;) a Who is Who naprawdę wciąż wymiata.

Aaanooo i przypomniał mi się chyba NAJBARDZIEJ KULTOWY tekst z CD Action.

[Przykładowo] Kiedy oddasz ten tekst?

3 dni po premierze DNF :lol: 8)

Kult i klasyka, powinni to dodać do Słownika Frazeologicznego :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...