Jump to content

Michalos

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Michalos

 • Rank
  Hobbit

Recent Profile Visitors

2,081 profile views
 1. Wymienię: Nyte Blade z Saints Row The Third (posiadam 2 te karty) Karty z Dead Island: Sam B Pool Zombie Chciałbym karty z Saints Row The Third: The Herald of the Walking Apocalypse The Boss of the Saints Zimos Kontakt PW.
 2. Witam. Mój problem polega na tym, że jak włączę jakąkolwiek grę, to nie mogę korzystać z opcjii Steam. Chodzi o te przyciski Tab + Shift. Opcja ta działała ale po zainstalowaniu Magicki z najnowszego CD-Action opcja ta pokazała się jakieś 3 razy, a teraz w żadnej grze to się nie pojawia (nie wyskakuje już nawet te okienko że dołączono do społeczności Steam czy jakoś tak). Dodam że w opcjach mam zaznaczone by był włączony dostęp do społeczności Steam w grze. W grze to się nie pojawia ale słyszę dźwięki z czatu Steam które dobiegają z pulpitu. Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu tego proble
 3. Witam. Mój problem polega że gdy próbuję uruchomić MTA to wyskakuje okienko z treścią: "ERROR: Please turn off compatibility mode". Czasmi mi się udać uruchomić MTA lecz po kilku sekundach pojawia się to samo okienko. Ktoś miał podobnie i wie jak rozwiązać? Dziękuję za pomoc.
 4. Witam. Mam takie pytanie. Czy jak się usunie grę Team Fortress 2 ze Steam to się straci konto premium? Dziękuję za odpowiedzi.
 5. Witam. Chciałbym zapytać jaki jest program podobny do Windows Movie Maker i jescze odtwarza plik mov. . Jak ktoś zna to proszę o podanie linku do pobrania takiego programu. Dziękuję i pozdrawiam.
 6. Ja też bym pograł w ową grę. Ale mam ją na Xbox 360 i poszukuję osób które też go na tej konsoli grają. ;D
 7. Michalos

  Borderlands

  Tutaj możemy się umawiać na grę w Borderlands. Gram na samym początku gry. Mój nick na Steam: Michalos PL. Avatar: Rick z Portal 2.
 8. Witam. Moje pytanie brzmi : Kupić TR Legend czy Anniversaly? Chodzi która część jest nowsza. Dziękuję za odpowiedzi.
 9. Dziękuję bardzo, dręczył mnie ten problem. Temat do zamknięcia ;D.
 10. Witam wszystkich. Mój problem polega na tym że nie udaje mi się uruchomić gry z najnowszego CDA: Arcanii Gothic 4. Dodam że instalacja przechodzi bez problemów, lecz gdy próbuję uruchomić grę, wyświetla Wyszukiwanie pliku, a za chwilę okienko że dany plik jest uszkodzony. Ktoś tak już miał i czy wie jak rozwiążać ten problem? Dziękuję za odpowiedzi.
 11. Witam. Jest to mój pierwszy wpis. Problem polega na tym, że gdy próbuje zalogować się do gry Brick Force, to po chwili wyskakuje komunikat "Nie można połączyć z serwerem". O co tu chodzi? Dodam że instalacja, rejestracja i logowanie przeszły bez problemów. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...