Jump to content

Elano

Forumowicze
 • Content Count

  1,907
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by Elano


 1. Lol z tym chodzeniem na wszystkie zajęcia. Raz nie poszedłem na obowiązkowe praktyki, bo mi się nie chciało, i zabuliłem chyba 200 złotych i musiałem powtarzać xD Ale to było głupie. 

  A co do grania, to gram w Pokemon Silver i znów mam 10 lat. 


 2. Ogólnie mam takie wrażenie (może mylne, mam nadzieję, że nie), że piszecie... bardziej dorosłe teksty? A może to ja nie dorastam? (czytam pismo od około 10 lat) Recenzją Hellblade takiego quaza byłem zażenowany, a CormaC, że tak powiem, stanął na wysokości zadania i nie "śmieszkował" z chorób psychicznych, tylko dostarczył świetny tekst (może i faktycznie najlepszy od lat, jak sam napisał na Facebooku). Takich tekstów było w ostatnim czasie oczywiście więcej - recenzje Final Fantasy XII czy Persony 5 chociażby. Czegoś na tym poziomie po polsku właściwie nigdzie indziej nie ma. Wasze nabytki z ostatnich lat - Cross, Papkin (on chyba jest dłużej, ale w ostatnim czasie zaczął pisać więcej), spikain czy 9kier są szczerze mówiąc lepsi niż wasza stara gwardia. Dobrze wybieracie ludzi. 

  Mam nadzieję, że wam się sprzedaż jako tako zgadza, bo choć internet już przygwoździł prasę, to teksty na papierze czyta mi się jednak jakoś o wiele spokojniej, niż te w internecie, przy 15 innych otwartych kartach w przeglądarce. Czytałem różne czasopisma i strony, ale jednak to do CD-Action nadal wracam.

  No, taka laurka z tego wyszła, ale sama prawda :P

  • Upvote 6

 3. @Sergi@Abyss Jakoś muszę sobie uzasadniać ew. wywalenie takiej kasy na konsolę bez gier, no nie? xD

  Ale w takiego Splatoona 2 to bym zagrał. I może właśnie wtedy, bo będzie bundle konsola + gra, ale to wychodzi dopiero w lipcu. 

×
×
 • Create New...