Jump to content

Stasza

Forumowicze
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Stasza

 • Rank
  Ork

Informacje profilowe

 • Płeć
  kobieta

Recent Profile Visitors

936 profile views
 1. Stasza

  Yūri!!! on Ice (2016-)

  Z niecierpliwością czekam na drugi sezon i film (?). Czas przy tej serii minął mi niebywale szybko i przyjemnie. Nie wiem czy to dlatego, że anime jest dość oryginalne (sport i romans) czy aż tak polubiłam głównych bohaterów. W każdym razie cieszę się, że zaryzykowałam i obejrzałam coś spoza moich zainteresowań.
 2. Stasza

  Szkoła dla elity/Élite (2018-)

  Morderstwo za pomocą statuetki i stopniowe odkrywanie szczegółów nadchodzącego morderstwa... Ten koncept bardzo mi przypomina 'Sposób na morderstwo' z Violą Davis. Serial mi się podobał, choć sezon skończył się chaotycznie. Nie wiedziano czy będzie kontynuacja? Przynajmniej tożsamość zabójcy była zaskoczeniem. Elita nie stroni od nagości. Amerykańskie seriale młodzieżowe przyzwyczaiły mnie jednak do czegoś innego. To dobra rzecz, bo takie Riverdale czy 13 powodów przegrywają z tym serialem prawie na wszystkich frontach.
 3. Stasza

  Dragon Age (seria)

  Wierzę, że Mythal była boginią macierzyństwa i miłości, ale Flemeth ją skorumpowała. Wpis w dzienniku mówi o przeszłości Flemeth dość jednoznacznie i jest jeszcze ta scena z Morrigan i Kieranem. Ona chce zemsty. Nie bez powodu czarownica jest we wszystkich częściach i ma kontakt z każdym protagonistą. Pociągała za sznurki od samego początku. Stawiam dobre pieniądze na to, że jest głównym złym serii, a Solas to zasłona dymna. Biorąc pod uwagę fakt jak wiele fanów wzdycha do tego nieszczęśliwego romansu, myślę, że elf odkupi w pewnym momencie swoje winy i zacznie naprawiać swój bałagan.
 4. Stasza

  How to Get Away with Murder (2014-)

  Serial dostał zamówieniena sezon piąty. Moim zdaniem powinni pojechać po bandzie i zrobić z Laurel antagonistkę i wariatkę. Ostatni sezon uczynił na to świetną okazję.
 5. Stasza

  [NRK] Skam (2015-2017)

  Myślałam, że język norweski (mimo napisów) będzie stanowił barierę, ale nawet przyjemnie się go słucha. Fajnie, że bohaterowie wyglądają normalnie i są prawdziwymi nastolatkami.
 6. Stasza

  [NRK] Skam (2015-2017)

  O serialu słyszałam same dobre rzeczy i oczywiście mam zamiar się za Skam niedługo zabrać. Też zauważyłam opinie, że to takie grzeczniejsze Skins. Zobaczymy, zobaczymy.
 7. Stasza

  Dragon Age (seria)

  Gra powstaje na pewno, ale premiera to będzie jakiś 2019/2020 rok. Do tego czasu można tylko spekulować czy antagonistą będzie Solas, a miejscem akcji Tevinter albo kogo znowu zobaczymy. Chciałabym żeby zrobiono coś pomiędzy DA:O i DA2 z interesującymi zadaniami pobocznymi. Nie pogniewałabym się też gdyby nasz Szary Strażnik powrócił.
 8. Stasza

  The Walking Dead (2010-)

  Jezus w końcu się ujawnił. Ostatnie dwa sezony były najwierniejsze komiksu.
 9. Stasza

  Mass Effect: Andromeda

  Scena z Addison i tekst o jej twarzy były okrutne. Dlaczego animacje twarzy i oczy są jakie są? DA:I i reszta gier z serii ME nie miały takich problemów.
 10. Stasza

  Orange Is the New Black (2013-)

  Czyli więzienny bunt potrwa kilka odcinków. A może cały sezon?
 11. Stasza

  Mass Effect: Andromeda

  Nowy trailer będzie pod koniec tygodnia. Najpewniej będzie to piątek. Czekam na nowe informacje o załodze i porządny gameplay z singla.
 12. Stasza

  Mass Effect: Andromeda

  Informacji nigdy za wiele. Liczę też na jakiś kawałek gameplaya z towarzyszami i nowe rasy. Zanosi się na brak Quarian
 13. Stasza

  Mass Effect: Andromeda

  Myślę podobnie. Będzie kimś w rodzaju Liary albo Doriana czyli źródłem informacji o swoich ludziach. Ciekawe dlaczego dołącza do Inicjatywy. Czyżby wygnaniec?
 14. Stasza

  Dragon Age (seria)

  Podobno w Inkwizycji nie ma możliwości zmiany języka na angielski. Czy to prawda? Pamiętam, że w Mass Effect 2 żeby mieć angielski dubbing trzeba było podmienić jakieś pliki.
 15. Stasza

  Dragon Age (seria)

  Cały czas mam w planach Inkwizycję (nawet postanowiłam sobie, że będę romansować z Cullenem lub Dorianem), ale chyba sobie póki co grę odpuszczę na rzecz nowego Mass Effecta (jeśli spełni oczekiwania). Mało czasu, a posiadanych, nieogranych tytułów też trochę mi się nawarstwiło. Na domiar złego ze swoim kompulsywnym zbieraniem i wykonywaniem wszystkiego (z tego co czytam) utonęłabym w grze na lata.
×