Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cubek28

Komputer resetuje się podczas instalacji gier

Polecane posty

Podczas wymiany płyty oraz wczytywania płyty CD-Action komputer sam się resetuje.

Czasami dochodzi do pewnego momentu ( nie pokazuje jeszcze pulpitu ) i resetuje się w kólko.

Proszę o pomoc ( mam już dość resetowania się w połowie instalacji gier)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam płytę główną Intel BLKD101GGLC XPRESS200 - OEM, trzy kości RAM DDR Kingston 512 MB, kartę graficzną ATI RADEON XPRESS 200 Series 256 mb. (chyba dobrą informacje podałem), zasilacz MODECOM FEEL - 350ATX, FEEL, monitor LG FLATRON L1717S i nie wiem jak sprawdzić model dysku ( papierów nie mogę znaleźć). Screen dam za chwileczkę.

post-80623-1263933813_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 realokowanych sektorów, jeden czekający na realokację, czyli jest źle. Zgraj z tego dysku wszystkie istotne rzeczy, przy tej ilości realokowanych sektorów uważam, że dysk nadaje się tylko do wyrzucenia. No chyba, że jest jeszcze na gwarancji, w takim przypadku do serwisu go.

Jeśli chodzi o zasilacz, to jeśli to jest FEEL II, lub III, to trzeba sprawdzić napięcia w stresie, jeśli mieszczą się w normach i nie skaczą, to zasilacz może zostać, w innym przypadku do odstrzału. W każdym bądź razie kupowanie nowego dysku i zasilacza mija się z celem, lepiej już od razu dołożyć do nowego kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...