Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yooo

Far Cry 2

Polecane posty

W sumie to nigdy nie wiadomo, może wujek z Ameryki, tylko taki co nie nazywa się Torrent (lub ciocia dla odmiany).

Ale to i tak mało prawdopodobne, nie sądzisz ? Przecież raczej wątpię, aby w ciągu max dwóch dni dostał grę do Polski prosto z Ameryki. Chociaż nie wzięliśmy pod uwagę, że przecież autor tego tematu może nie pochodzić z Polski i już tą grę posiada, ale sądzę, że raczej jednak to wszystko zasługa Wujka Torrenta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może koleś po kryjomu wkradł się tam, gdzie tłoczą pyty i sobie jedną "pożyczył". Po raz kolejny się potwierdza, że jak już jesteś piratem i masz problem z grą to lepiej poczekać do dnia premiery, bo wtedy nikt cie nie będzie podejrzewał a tak to kolega znalazł się pod ostrzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak możesz to podaj mi maila do niego, albo numer telefonu. Ej chłopaki przecież on może mieć grę z Rosji, przecież wujek Torrent też mieszka w Rosji i często lubi wcześniej swoim bratankom gry wysyłać. Oczywiście rozumiem, że grę masz w języku rosyjskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo, gdyby miał pirat i był mądry to mógłby od razu wyskoczyć, że kupił właśnie coś takiego, ale jak już mówi coś o Rosji i że mu brat stamtąd przysłał no to już znaczy, że kręci. Świetny był tekst jak nie wierzycie to spytajcie mojego brata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...