Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mevole

Call of Duty 4

Polecane posty

Podobnie jak z kilkoma innymi demkami, CoD 4 nie chce ruszyć :<

Nie przechodzi nawet przez reklamy producentów, poprostu wywala error "Wysyłaj / nie wysyłaj" ;)

Komp spełnia minimalne wymagania:

Athlon 2800+

1.5GB Ram

GeForce 7900GS 256MB

nforce 2 K7N2 Delta-L

Windows XP pro + SP2

DX 9 wersja z kwietnia

Stery do grafy z 28.09, najnowsze wg. strony nvidii

ocb? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery do grafy 28.xx ? Najnowsze to bodajże 166.xx ja osobiście korzystam z 160.xx i mi działa.

Niektóry gry - tak jak np Nowy Colin [Colin McRae DiRT] wymagają procesora z obsługę SSE, SSE2, SSE3 czy MMX [jakie biblioteki obsługuje twój procesor sprawdzisz np programem CPU-Z]

Czyli gra nie chodzi np. na Celeronach, Duronach, czy Athlonach XP [W grę wchodzi tylko Athlon 64 oraz Pentium 4 {65BIT} oraz nowsze]

Nie gwarantuję że to jest to, ale tak mi się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj problem (bład) polega na tym :

CoD4MWDemoSetup.exe - Nieprawidłowa relokacja bibliotei DLL systemu .

Biblioteka systemowa DLL kernel32.dll została zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie bedzie działac prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka DLL C:Documents and SettingsthenatMoje dokumentyMy DownloadsCoD4MWDemoSteup.exe zajmowała zakres adresów zarezerwowany dla systemowej biblioteki DLL. Nalezy skontaktowac sie z dostawca w sprawie nowej biblioteki DLL.

mam SP1 a demko sciagalem z Fileplanet juz 3 razy i to samo ciagle jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ściąga kilka razy demo ważące prawie 1,5 Gb i nie ma czasu na ściągnięcie SP2 (a tu jest chyba pies pogrzebany) to chyba czas zainwestować w legalne okienka. :D

okienka sa legalne uwazaj co ,,podwarzasz" .

sp2 odinstalowalem bo mi sie cos firewall psul i nic nie przepuszczał .

jak mam dobre lacze to mi chyba nie przeszkadza sciagnac cos kilka razy prawda ? zwlaszcza ze co jakis czas moga wystapic bledy w sciaganiu albo błedy CRC .

Sp2 instalke mam na dysku ale terac ic cos powiem m np. Demo Ut3, demo Timeshift , demo Strangleholda czy pelna wersja wymaga sp2 ,a chodzi mi bez niego !

tak wiec nadal bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu z demem Cod4 i nie odbiegac znaczaco od tematu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem demko z nowego CDA wraz z directx dodanym do demka, niestety gra nie chce dzialac. Gra wywala sie do pulpitu z windowsowskim bledem "wysylaj/nie wysylaj" po intrze, tzn. ogladam (lub omijam) dwie pierwsze "reklamowki", pozniej intro i... blad :/ Czy ktos zna na to jakas rade? Bo bardzo bym chcial w to pograc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam problem tj.po instalacji i urochomieniu dolatywało do intra i wywalało bład. Pomogła mi zmiana rozszerzenia pliku

mssmp3

na .bak . Plik ten znajduje się w katalogu miles który znajduje się w głównym katalogu gry.

Piszcie czy pomogło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam problem tj.po instalacji i urochomieniu dolatywało do intra i wywalało bład. Pomogła mi zmiana rozszerzenia pliku
mssmp3

na .bak . Plik ten znajduje się w katalogu miles który znajduje się w głównym katalogu gry.

Piszcie czy pomogło

Dzięki za tę informację.

Identyczny zabieg usunął u mnie problem z pełną wersją gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z CoD'em 4... z tego co widziałem na innych forach to nie tylko ja o_O

Zakupiłem orginała przez gram.pl i po UDANEJ instalacji hm.. krzyczy o braku DVD w napędzie =_=.. no z tym sobie poradziłem.. (wystarczyło podmienić #iw3sp.exe# w folderze z zainstalowną grą na plik z DVD:SetupData.. czyli tak jakby... hm.. scrackować orginał xD no ręce opadają :) to tak żałosne, że aż śmieszne ;/

2gi problem.. MULTIPLAYER..

WOGÓLE nie chce wyszukiwać serwerów. A gdy już jakiś znajde na necie to dochodzi odliczanie do 11 i wywala o błędzie połączenia z serwerem..

Firewall, antivirus itd. wyłączone.. zaznaczam, że inne gry na multi śmigają..

Konfig kompa i sieci..

Palit GeForce 7900GS 256mb bez O/C

2 x 1GB Ram Kingstone 667Mhz

AMD Athlon X2 3600+ bez O/C

Sieć 4mb/s .. LAN.. na 17 osób.. ALE MULTI NIE DZIAŁA NAWET WTEDY gdy jestem sam na sieci ;/ (wiem, że jestem sam bo używam programiku NetCut..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z połączeniem tyle ,że mi czasem za pierwszym razem wbije ,a najczęściej wywala z błędem po odliczeniu do 11... Firewalle i inne nie blokują, inne multi CSS działają świetnie. Co jest grane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje mi sie, że LEM spartoliło robote.. bo u mojego kumpla.. tak powiem to.. NA P I R A C I E wszystko ładnie śmiga!!!!!!!!!!! Ja wydaje 95,80zł i mi wszystko sie sypie a ten se ściąga english p i r a t a i mu .. lata :[ Człowiek próbuje być uczciwy i co? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam problem tj.po instalacji i urochomieniu dolatywało do intra i wywalało bład. Pomogła mi zmiana rozszerzenia pliku
mssmp3

na .bak . Plik ten znajduje się w katalogu miles który znajduje się w głównym katalogu gry.

Piszcie czy pomogło

Wielkie dzieki, dziala :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem jak inni, tj. multi się odpala i chodzi a singiel nie :/

próbowałem zmieniać nazwę pliku mssmp3.asi na .bak i na iw3sp.exe i nie pomaga, gdy klikam by odpalić singla miga mi tylko na ekranie napis 'Call of Duty Warfare' (wiecie, ta plansza przy odpalaniu gry) i nic się dalej nie dzieje.. mam nowego Directx i stery do karty..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...