Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Radio lastowe. :] Albo mi się wydaje, albo przed zmianą designu nie można było słuchać swojej stacji. A to świetna rzecz, zaprawdę powiadam wam ! Teraz leci:

Machine Head - Imperium

Czyli jeden z tych kawałków, które pieszczotliwie nazywa się "neckbreaker". Last wiedział co wybrać. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Last obsysa jak mało co.

Alice Cooper - Along Came A Spider

Jeżeli cała płytka jest wrzucona za free na myspace'a to czemu by nie posłuchać? A płytka całkiem dobra, bez killerów, ale i bez słabszych punktów. Nie jest źle :) Płytka idealna by wprowadzić się w dobry humorek z samego rana ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid Drinkers - Infernal Connection

... i kilka innych hiciorów Kwasożłopów. Dawno ich nie miałem w głośnikach, więc postanowiłem przypomnić sobie ich wcześniejsze dokonania przed przesłuchaniem nowego albumu. Słuchał już go ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał już go ktoś?

Kupuj w ciemno B)

Neuropathia- High on Nicotine

Świetny kawałek :D Chamski quasi-grind o brzmieniu Entombed... Jestem kupiony :D (chłopaki są z Białegostoku...widać tam nie tylko disco polo i pieśni kresowe :P). można na majspejsie przesłuchać...polecam...wstęp zabija

p.s Co sądzicie o nowej okładce Czterech Umęczonych Jeźdźców? Trumna w kształcie waginy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że się w końcu tu znalazłem <_<

No cóż jeszcze do niedawna z metalem, ba z muzyką nie miałem za wiele wspólnego. Czasami sobie czegoś posłuchałam, ale raczej jakiegoś badziewiu na MTV etc. Aż pewnego razu usłyszałem u kolegi to:

Trivium-Reqium

I zacząłem prawie na okrągło odsłuchiwać ten utwór

Jako, że na metalu się nie znam mógłby mi podpowiedzieć ktoś jakiego typu jest ten utwór.

Prosiłbym także o tytuły podobnych ( Znaczy: mało wycia, dużo instrumentów ) piosenek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,podstawowa segregacja - etap pierwszy (jako,że trivium dla mnie jest na równi heavy i thrash,z lekkim wskazaniem na heavy) - włącz sobie pokolei poniższe 3 linki i wybierz jeden z tych,który najbardziej ci się spodobał* ;)

(*mała prośba do wszystkich truuuuu - nie czepiajcie się mojej ironii a także takiego podziału na style : zapamiętajcie,że to jest moje zdanie i wy nie musicie go podzielać)

LINK 1

Iron Maiden - The Wicker Man

LINK 2

Metallica - Master Of Puppets

LINK 3

Silverstein - Smile In Your Sleep

teraz wybierz,która piosenka najbardziej Ci się podoba!!!!!

jeśli wybrałeś LINK 1 :

rodzaj muzyki - heavy metal...

polecam ci:

-iced earth

-helloween

-saxon

-judas priest

-turbo (polski zespół)

-black sabbath

-primal fear

a także wiele innych...

jeśli wybrałeś LINK 2

rodzaj muzyki - thrash metal...

polecam ci:

-slayer

więcej ci nie podpowiem,bo nie słucham tego ;DDD

ale jeśli wybrałeś LINK 3

rodzaj muzyki - emo...

polecam ci:

-magazyn "cztery kąty" <do płakania>

-żyletki polsilver <do golenia ;P >

-farba do włosów shauma <emo grzywa, włosy w nosie itp itd czekają na przefarbowanie>

-i doskonałe zatyczki do uszu <byś nie słyszał,jak ludzie będą się z ciebie śmiać na ulicy>

;DDD i to by było na tyle ;) jaki jest twój wybór?? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wlasnie dorwalem) :D nielegalnie rzecz jasna :lol:

To na cholerę się chwalisz?

Slayer - Reign In Blood

Zaczął sie u mnie powolny proces oczyszczania (czyt. nabywania płyt, które miałem wcześniej tylko w "empetrójkach" ;) ), to ta płyta jest moim ostatnim nabytkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
[...]

Mhm, ale skończ.

DEP - Ire Works

Cholerstwo się przyczepiło i zleźć nie chce. Niech nie schodzi, bo to jedna z najlepszych płyt, które słyszałem. 8) Dokumentny rozpierdziel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezu, jak dobrze wrócić do kraju, w którym występują deszcze...

I krótka refleksja - czemu da fak w Polsce (w każdym razie w BB) właściwie nie ma sklepów muzycznych handlujących winylami? A w Italii każdy sklep muzyczny z prawdziwego zdarzenia ma osobną salę z potężnymi zbiorami (fakt, trudno znaleźć tam jakikolwiek sklep muzyczny, ale jak już się znajdzie to można tydzień z niego nie wychodzić). Zakupiłem dwie płytki:

Black Sabbath - Sabbath Bloody Sabbath

Black Sabbath - Mob Rules

no więc słucham sobie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krigshot - Maktmissbrukare w końcu udało mi się dorwać do pierwszego long play`a Krigshot. Porównując do późniejszego Örebro Mangel, zauważalne zasadniczo tylko zmiany w wokalu. Całość jak na dzieło ludzi odpowiedzialnych z Nasum solidnie kopie dupsko. Płytka po brzegi wypełniona crustowym łojenienem z widocznym grind core`owym pazurem. TERRORISTATTACK! TERRORISTATTACK! :[
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I krótka refleksja - czemu da fak w Polsce (w każdym razie w BB) właściwie nie ma sklepów muzycznych handlujących winylami? A w Italii każdy sklep muzyczny z prawdziwego zdarzenia ma osobną salę z potężnymi zbiorami (fakt, trudno znaleźć tam jakikolwiek sklep muzyczny, ale jak już się znajdzie to można tydzień z niego nie wychodzić). Zakupiłem dwie płytki:

Black Sabbath - Sabbath Bloody Sabbath

Black Sabbath - Mob Rules

Oooo ja w podobnym sklepie (ale w Belgii) zakupiłem winyla Black Sabbath - Black Sabbath za jakieś 2 ojro, problem jednak w tym, że nie mam na czym tego odpalić :D

Ja właśnie wróciłem ze zlotu militariów więc w głośniczkach coś adekwatnego do chwili:

Marduk - Panzer Division Marduk

Miód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na cholerę się chwalisz?

(czyt. nabywania płyt, które miałem wcześniej tylko w "empetrójkach" ;) )

Przyganiał kocioł garnkowi, nie? ;]

Nar Mataron - Equimanthorn

Nasz Makaron całkiem fajnie kołweruje Quorthona na płytce z trybutami dla Bathory. Co prawda przez głośniki w laptoku nie daje rady remizowemu disco bosko, ale co to za wyjazd bez dupcu-dupcu w okolycy. B)

Ło Jezu

Wyjdź. ;]

Black Sabbath - Sabbath Bloody Sabbath

Black Sabbath - Mob Rules

Wyjdź2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nie podoba?

Zjedz mnie, zjedz mnie! :* Well, ktokolwiek podsunął Ci ten błyskotliwy wniosek, był całkiem blisko.

Tenebre - Woodwoman

EDIT:

Och, w końcu ma się ten pomyślunek, jakby nie było.

Nnno, to chyba żeśmy odkryli Twój podniecający element. I ja śmiałam sądzić, że mój comeback na FA obędzie się bez celu, bez pointy, bez tej wisieneczki na torcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedz mnie, zjedz mnie! :* Well, ktokolwiek podsunął Ci ten błyskotliwy wniosek, był całkiem blisko.

Och, w końcu ma się ten pomyślunek, jakby nie było.

Iron Maiden - Dream Of Mirrors

W.A.S.P. - Chainsaw Charlie (Murders in the New Morgue)

e:

Nnno, to chyba żeśmy odkryli Twój podniecający element. I ja śmiałam sądzić, że mój comeback na FA obędzie się bez celu, bez pointy, bez tej wisieneczki na torcie...

uhaha

Black Sabbath - Falling Off The Edge Of The World

Jak się nie podoba, to... to... to... a idźta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Też byłeś?

Eee... Wy też? o_0

Co do winyli, to po zeszłorocznych przeprowadzkowych porządkach stałem się dumnym posiadaczem paru krążków Deep Purple oraz wspomnianego Black Sabbath, a wizytując weekendowo kumpla powiększyłem swą kolekcję o Jimi'ego Hendrixa i pierwszego "Keepera" Dyniogłowych. Traf jednak chciał, że adapter się wziął i posypał (dosłownie), więc jak na razie z oldschoolowego słuchania nici...

Motörhead - Ace of Spades

Klasyk, wiadomo.

Tak się właśnie zastanawiam, co jest bardziej zryte - nowy wygląd Lasta czy Blooddrunk. :) I wychodzi na to, że mamy remis, ale to pierwsze ma przynajmniej jeden pozytyw, a mianowicie możliwość wysłuchania własnej biblioteki.

Czasem można się zdziwić! :-D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...