Jump to content
 • entries
  2
 • comments
  19
 • views
  2,322

Pomoc przy pracy magisterskiej


FlameMan

722 views

 Share

Hej grający bracia i siostry! smile_prosty.gif

Piszę pracę magisterską na temat graczy i chcę w niej udowodnić, że w internecie jesteśmy bardzo aktywną grupą, która swoją pasję przekuwa na tworzenie treści interesujących dla innych graczy (m.in. let's playe, poradniki, recenzje, zapowiedzi). Czy tak jest naprawdę ma wskazać ankieta, którą przeprowadzam.

I tutaj mam prośbę do wszystkich ludzi mających chwilkę czasu. Pomożecie mi? Wystarczy wypełnić ankietę, która składa się z tak niezłożonych pytań, że można ją skończyć w 5 minut.

Link do ankiety: https://flameman.typ...m.com/to/RI5Npi

Ankieta jest anonimowa. Jeśli będziecie zainteresowani jej wynikami, to wystarczy podać adres e-mail na końcu formularza i po jej opracowaniu (październik) prześlę Wam jej wyniki, które mogą być przydatne dla każdej osoby tworzącej w internecie coś dla graczy. W końcu warto wiedzieć kim jest nasza zbiorowość i co lubi, a czego nie. wink_prosty.gif

Z góry dziękuję i przepraszam wszystkie osoby, które wypełnianie ankiet uważają za spam. Po prostu potrzebuję Waszej pomocy, a ten link obiecuję umieścić tutaj tylko raz - nie będę nim spamować. Dzięki!

Pozdrawiam,

Artur ?FlameMan? Dudka

 Share

13 Comments


Recommended Comments

...AAA..., mam wrażenie, że raczej ciężko coś takiego znaleźć w takim dziale, sam nie miałem pojęcia, że są w PD jakieś ankiety. :)

Jednak faktem jest, że mógł się spytać w UdM.

 • Upvote 1
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...