Jump to content
  • entries
    312
  • comments
    2,083
  • views
    220,937

Nie jestem psychopatą, jestem graczem


Knockers

630 views

 Share

Hej, to zaledwie drugi mój wpis bo długiej (ponad rocznej) przerwie ale temat jest wyjątkowo ważny. Otóż ja, Knock, dowiadując się o tym co wyprawia się w Polsce postanowiłem temu zaradzić.

Wiem, że to walka z wiatrakami i przedsięwzięcie byłoby bardzo wymagające. W każdym razie ruszam z projektem mającym zmienić dotychczasowy sposób postrzegania gier wideo i graczy wśród polskiej opinii publicznej. Już dzisiaj, tj 28 maja, ruszyła oficjalna fesbukowa grupa przedsięwzięcia http://www.facebook.com/NieJestemPsychopataJestemGraczem zacząłem w prawdzie skromnie ale czego oczekiwać po debiutanckim dniu grupy.

Ale mniejsza o to, to tylko ogłoszenie a więcej opowiem wkrótce. Ta cała inicjatywa wiąże się z jednym większym projektem do którego póki co zbieram siły. Może nie będę zawczasu mówił o co chodzi ale czeka mnie bardzo trudna próba i wręcz modlę się o to by w trudnym momencie nie rzucić tego w cholerę. Póki co jednakże nic tego nie zapowiada a ja wręcz kipię zapałem.

 Share

8 Comments


Recommended Comments

I ten Batman z siekierą :trollface:. Jim Carrey to jest chyba.

Już leci lajk, małowartościowy, bo tylko po to wejdę na fb, ale chcę zobaczyć co się stanie, jak TVP dostanie fanpejdżem z ilością lajków w liczbie 20k po twarzy. To samo z TVNem, chociaż trochę ciszej o tym było, w Rozmowach w Toku jeszcze w maju.

Link to comment

Super! Tylko nie wiem do ilu dobiję. Żeby nie było, ten fanpejdż nie jest szczytem tej mojej całej działalności. Mam serio dość ambitny plan :D W moim rozumieniu tego słowa przynajmniej.

Link to comment

Powinni zając sie babciami, które od mody na sukces są uzależnione, wiem oczym mówie :-) taka babcia to zabic może za pilota. A tak na poważnie to zaóważyłem że niepokazują pozytywnych rzeczy tylko same negatywy, bo jak mam pare gier i gram to pewnie za pare lat będe gwałcił i mordował ciemnogród.

Link to comment

Właśnie chciałbym zająć się takimi wychowanymi na TVP-podobnych produkcjach babciami. lubro: nie chodzi o starcie z mediami tylko z opinią publiczną, to się może udać, szczegóły wkrótce.

Link to comment

Tak, jasne, chciałbyś się zająć babciami, a znasz jakąś, która korzysta z facebooka? Zresztą jeśli jakaś babcia korzysta z facebooka, to również z komputera, skoro korzysta z komputera to pewnie gra, bądź grała w jakąś grę na nim, więc fanpajdż na facebooku to idiotyczny pomysł. Myślisz, że ktoś(media starszej generacji - radio, telewizja, prasa) zainteresuje się tym tematem? Nawet jak się zainteresuje to nie licz, że przedstawi to w dobrym świetle.

Link to comment

verkant: nie wiesz o co chodzi, to nie jest droga mojej działalności, mogłeś to źle odebrać ale do babć mam zamiar dotrzeć w zupełnie inny sposób

Dragonir: tak

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...