Jump to content
  • entries
    8
  • comments
    41
  • views
    17,792

TOP 7 Rzeczy, z których śmieją się Polacy


Executor98

2,656 views

 Share

Tu powinien być wstęp i pozdrowienia dla rodziny ale jako że autor jest zbyt leniwy zapracowanym człowiekiem, pozwoli sobie go pominąć by zaoszczędzić te cenne 10 sekund swojego życia.

7. Dzieci Neo

0.jpg

Zaczynamy od absolutnej klasyki TwojejTuby czyli nieSławnych dzieci neo. Dwóch chłopców w okularach "tańczących" do piosenki Crazy Froga. Zastanawiam się, czy geniusz który to wymyślił, przewidział taki stan rzeczy. Oto jest pytanie. Czy tych dwóch młodzieńców mogło przewidzieć, że ich dzieło zrobi taką furorę na jakimś zadupiu w Europie Centralnej? Czy mogli oni przewidzieć, że na ich cześć powstanie nowa subkultura? Czy mogli oni przewidzieć, że zostaną otoczeni takim kultem? Miliony wejść, tysiące zielonych rączek z podpisem "Lubię to", dziesiątki wychwalających owe filmiki komentarzy, setki przeróbek. Cieszę się i czuję się dumny z tego, że jestem Polakiem, niemniej w niektórych przypadkach zupełnie nie mogę zrozumieć swoich rodaków. Dlaczego ten filmik zrobił taką furorę? Co jest w nim takiego, że spodobał się tylu osobom?

6. Przeróbki IVONA

6cb91ae8de8e0030a89e55cf7b026ac3.jpg

Wyobraźmy sobie, że chcemy zrobić przeróbkę jakiegoś znanego filmu, która ma się spodobać tysiącom użytkowników. Bardzo trudno skonstruować dobrą parodię czegokolwiek, co nie? No właśnie nie bardzo, bo po przejrzeniu kilkudziesięciu "parodii", cieszących się dość pokaźną liczbą obejrzeń i zielonych łapek, dochodzę do wniosku, że aby zrobić dobrą parodię wystarczy:

- wyciąć jakąś scenę z danego filmu

- dodać do każdej wypowiedzi bohaterów kilka wulgarnych słów

- dosypać do tego trochę obraźliwych tekstów o Żydach, Arabach i Murzynach

- koniecznie okrasić to tekstami o twojej starej/starym

- do całości dodać pozbawiony jakichkolwiek emocji, mówiący ciągle jednym tonem głos syntezatora.

A skoro przy "twojej starej" jesteśmy...

5. Kawały o "twojej starej"

Uwaga uciekać!

1..._2...3..._twoja_stara_patrzy.jpg

Jesteśmy uczestnikiem konwersacji. Nagle z naszych ust pada pogląd, który nie przypadł do gustu naszemu rozmówcy. Reakcja? Lol, chyba stara cie nie kocha. Albo idziemy sobie przez las z kolegą (bez skojarzeń) i nagle widzimy jakieś zwierzę. Wskazujemy palcem i pytamy "A co tam jest?". Reakcja? Tfoja stara. Internet zasypany jest masą prymitywnych dowcipów, obraźliwych dla odbiorcy. A jako że owa sieć w naszym kraju dość powszechna, nie ma co się dziwić, że gdy wejdziemy z kimś konflikt słowny zaraz usłyszymy pasjonujący monolog o tym jak nasza matka robi grzybową z własnej grzybicy stóp. Fejspalm.

4. Ale urwał

1267052715_by_opinh_500.jpg

Idę sobie do parku z kilkoma kolegami, jeden na rowerze. Ten na rowerze nagle się wy*ebał, na co reszta wpada w dziką radość, a jeden z nich przez wystające mu cztery zęby rzuca ironiczne "Ale urwał!". Pozostali wykrzykują melodyjne "Ale to było dobre" i wszyscy z powrotem w śmiech. To nic, że kolega rozharatał sobie całe lewe kolano. To nic, że odszedł do domu w półpłaczu, z całą zakrwawioną nogą. To nic, że uszkodził sobie nowiutki rower. Ważne jest że [beeep]iście urwał! Tak drogie dzieci. Ale urwał robi z nas potwory. Dlatego nie dziwmy się, że gdy spadniemy z 20 piętra na głowę i poprosimy jakiegoś dzieciaka o chusteczkę, żeby zatamować krwotok, ten prędzej zapluje sobie koszulkę ze śmiechu niż nam pomoże.

3. This is Sparta

240sw53swyu9.gif

No dobra, to trochę na raty. [beeep]ista scenka, w której wk*rwiony Leonidas spuszcza łomot jakiemuś perskiemu hejterowi. Ale żeby od razu robić z tego miliony przeróbek z jednym monotonnym mixem jako podkład muzyczny?

2. Gracjan Roztocki

gallery8271gracjanroztocki.jpg

Kolejny polski klasyk. Czy może mi ktoś wyjaśnić co jest śmiesznego w kolesiu, który przez 2 minuty filmiku siedzi na kiblu i śpiewa o tym co właśnie wypadło mu z d*py?

1. Przeróbki piosenek

PO TWOJEJ PYSZNEJ ZUPIE

NIE RUSZAM [beeep] Z KLOPA

TA ZUPA BYŁA Z MLEKIEM

NA MLEKO MAM ALERGIĘ x25 000

Hej hej ***ju

Obciągnij mi k***sa

Rolnicze disko

uouououo

No i wieńczące moją listę przeróbki piosenek. Co jest śmiesznego w 4 minutowym powtarzaniu w kółko 2 zdań do rytmu, w niektórych przypadkach przerywane kilkusekundowymi zwrotkami, w których autor aby zagłuszyć tekst rzuca centyliony bluzgów, by po chwili znowu młócić refren? Nie wiem. Wy pewnie też nie wiecie. No ale ludziom się to podoba.

Podsumowując:

jesus-facepalm.jpg

Oczywiście nie jest to pełna liczba wszystkich tych banałów, ale nie mam zamiaru wypisywać tu wszystkiego, bo moglibyście nie daj Boże dostać oczopląsu.

Konieczna notka o subiektywności rankingu: powyższa lista to rzeczy których ja nie rozumiem, może ty masz więcej IQ i rozumiesz ukryte przesłanie tych wszystkich bzdetów. A może ty też nie rozumiesz jakichś pseudo-śmiesznych filmików, kawałów, czegokolwiek? jeśli tak to zapraszam do komentowania

 Share

6 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...