Jump to content
  • entries
    69
  • comments
    112
  • views
    90,948

On i... on ? ?No Bra?


Gavron88

502 views

 Share

i78636.png

Dlaczego jesteś taki piękny!?

Masato Katoki to pierwszoroczniak w tokijskim liceum. Mieszka sam w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu. Jego współlokatorem ma być jego kolega, którego znał w dzieciństwie, którego jednak niezbyt dobrze pamięta ? Yuki Nomura. Gdy ten się zjawia okazuje się iż jest dziewczyną, na dodatek bardzo ładną. Błogostan Masato zostaje brutalnie przerwany przez rodziców swojego nowego współlokatora, którzy dzwoniąc oznajmiają mu że Yuki to chłopak. Tak zaczyna się wspólne życie Masato i Yukiego, pełne nieporozumień (nikt oprócz głównego bohatera nie wie iż Yuki to chłopak) oraz zabawnych sytuacji. Na dodatek z czasem Masato zaczyna odczuwać prawdziwe uczucia względem Yukiego, pomimo tego iż ten jest tej samej płci (głównie ze względu na jego wygląd i zachowanie). Yuki z kolei staje się obiektem westchnień wielu chłopaków ze szkoły (gdyby tylko wiedzieli...)...

Trochę (dosłownie) informacji

Autorem mangi jest Kenjiro Kawatsu, a seria ukazywała się w magazynie Weekly Sh?nen Champion w latach 2002-2004. Cała opowieść zamknęła się w 5 tomach. Manga ukazała się także w USA za pośrednictwem wydawnictwa Studio Ironcat.

Krótkie podsumowanie

Produkcja dla lubiących komedie, którzy nie mają awersji do tego typu miłosnych historii. Mnie osobiście ?No Bra? nawet się spodobało ? warto przynajmniej przeczytać pierwszy rozdział.

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Jestem zaskoczony faktem, jak ta manga jest fajna i zwyczajnie zabawna, mimo iż dość "klasyczna", jeśli chodzi o humor i zawiązanie akcji. Sympatyczna kreska i "lekkość" komiksu są jego duża zaletą. Fakt, że nie jest długa, też jest sporym plusem. Nieźle się przy tym bawię.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...