Jump to content
  • entries
    69
  • comments
    112
  • views
    90,948

Dziewczyna i jej przyjaciółka skrytobójczyni (wszystko w klimatach szkolnych) ? Baby, Please Kill Me


Gavron88

294 views

 Share

kill-me-baby+(1).jpg

Manga opowiada perypetie Oribe Yasuny, normalnej dziewczyny uczęszczającej do normalnej szkoły, do której chodzi także nienormalna dziewczyna (a ściślej mówiąc skrytobójczynia) o imieniu Sonia. Yasuna zostaje (samozwańczą) przyjaciółką Sonii (zapewne instynkt leminga) i stara się wyleczyć ją (przynajmniej częściowo) ze związanych z jej ?zawodem? nawyków (często narażając własne życie lub zdrowie) - zawsze jest z tym kupa śmiechu.

Jest to 4-panelowa manga komediowa, bez wyraźnie zarysowanej fabuły. Autorem (może autorką ? kurczę czasem często po samym pseudonimie to określić) jest Kazuho. Manga jest krótka (typowe dla czteropanelówek), łatwa i przyjemna w czytaniu (z częstymi przerwami na śmiech). Kreska utrzymana jest w stylu chibi (miniatórki postaci), co idealnie pasuje do przedstawienia akcji.

Manga idealna do poczytania gdy masz chwilę czasu i chcesz się zrelaksować. Osobiście dość często do niej wracam. Tłumaczeniem na język polski zajmuje się grupa Hayate (ostatnio często odwiedzam ich stronę).

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...