Jump to content
  • entries
    36
  • comments
    123
  • views
    73,148

Nowe "Otaku!"


Cyrec

667 views

 Share

Czasopismo Otaku! śledzę od jakiegoś czasu, ale nie mam gdzie go kupić. Nowy numer jest wyjątkowy i będę go szaleńczo szukał po całym mieście. Przyjrzyjmy mu się bliżej...

1306096377.jpg

W magazynie zwykle dodają plakaty. A na okładce jest Madoka Magica, co jest wystarczającym powodem do kupna. Do tego, jak już mówiłem, może być tam PLAKAT11111ONEONE!!!!!111!!!!!1 z Homurą-chan.

Spójrzmy co tam może być w środku!

Recenzje chujowych anime, pomijamy to....

COŚ O MOE!1111111ONEONEONEONE!111. Dobrze! Kolejny powód do kupienia.

A teraz popatrzcie na lewo dolny róg.... Co widzicie!?

TO POWALAJĄCE.

DZIWNE.

JAK TO SIEM STAUO??!!!!?!?!?!?!?!?

7,90?!

Jakim cudem?

Czasopismo po 7,90?

To trzeba kupić, nie ma bata.

Cytuje opis ze strony - otaku.pl

Już za tydzień na sklepowe półki trafi najnowszy numer magazynu ?Otaku?! Na początku zajmiemy się popularną w ostatnim czasie serią typu magical girls ? ?Puella Magi Madoka Magica?. Dowiemy się czemu tytuł ten podbił serca fanów na całym świecie oraz czy rzeczywiście jest tak dobry jak się o nim mówi. Przyjrzymy się też wydanej niedawno w naszym kraju mandze ?Pluto? Naokiego Urasawy, opartej na historii stworzonej przez samego Osamu Tezukę! Sawako z ?Kimi ni Todoke? pokaże nam jak zdobywać nowych przyjaciół, dowiemy się też kim jest prawdziwy Dada, czym są nasze kłopoty w porównaniu do problemów bohaterów mangi ?REAL?, co stanie się jeśli za sterami kobiecego kombinezonu IS usiądzie mężczyzna, na czym polega prawdziwe życie japońskiej idolki, a na deser... cofniemy się do Japonii epoki Edo razem z Tokim z ?Amatsuki?. Prócz tego dowiemy się więcej na temat Y?jiego Enokido i poznamy różnice między tsundere a yamato nadeshiko oraz innymi typami bohaterek, które przewijają się przez różne tytuły m&a.

Ok, wygląda na to że w czasopiśmie jest jeszcze więcej madoki! Ha! Już je kocham. Wspominałem o tym że uczę się japońskiego, jestem uber-fanem mangi i anime, uwielbiam Madoka Magica i oszczędzam kasę? Nie? To już wiecie czemu to jest must-buy.

Hm, jakiś szajs, pluto, co to w ogóle za nazwa... Kimi ni Todoke, romansidło? A idź pan w cholerę....

Real, o, to brzmi dobrzę. Tsundere a Yamato? A co to za cholera?

Wygląda na to że krótko omówiłem wam okładkę i opis nowego Otaku!. Jak go dorwę ( a dorwę, obiecuję ) to opisze go. Literka po literce. Dla fanów anime. I dla nie-fanów.

I Demol, won do sklepu! Mieszkasz w normalnym mieście to korzystaj!

Ale jak ja chce Otaku! i grać w Magic The Gathering to nie mogę (znacie takie miasto "Lublin"? Nie? Właśnie. Nie, to nie w Rosji. Ani na Pomorzu ), a on może i marnuję. Bólszit.

Apel do ludu - kupcie Otaku!, wspomóżcie polską scenę czasopism o anime i mandzę. Nie zniechęcajcie się zwalonym, pisanym przez debila wpisem.

A teraz zapraszam na stronę czasopisma i do sklepów. Czasopismo można zamówić na yatta.pl albo kupić w empiku / księgarni / sklepie z mangą/anime.

Pozdrawiam.

Cycek.
 Share

7 Comments


Recommended Comments

Chyba kupię. Zabrałeś mi reda, a bym tak pięknie zepsuł doprawił wpis... o.O tam z tyłu jest Mami! Chyba kupię na bank... Chociaż... CZEMU TYLKO Z TYŁU?

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...