Jump to content
  • entries
    106
  • comments
    806
  • views
    61,462

Zorzin'owe zdjęcia... Portret.


Zorzin

829 views

 Share

Witajcie :D

Dzisiaj kolejny foto wpis. Tym razem jednak nie relacja z zawodów, a zdjęcia portretowe robione na konkurs. Ostatecznie wybrałem jedno, ale znalazło się kilka całkiem całkiem. Chociaż wspaniałe one nie są, to i tak się pochwalę ;)

1.

2a.jpg

2.

3a.jpg

3.

4a.jpg

4.

5.JPG

5.

git.jpg

No i to co poszło na konkurs:

6.

1.jpg

Niestety dostałem jedynie wyróżnienie, ale konkurs śmierdzi ustawieniem wyników pod jedną ze szkół. Bywa.

Mam zamiar zacząć prowadzić swego foto-bloga. Mam go już od jakiegoś czasu, ale nie był prowadzony systematycznie. Może teraz się uda. Jednak mimo wszystko tutaj też wpisy mam nadzieję, że będą się pojawiać ;)

Pozdrawiam

Zorzin

 Share

28 Comments


Recommended CommentsJeśli Twojemu dziecku podoba się ta dziewczyna, to wiedz, że prokurator się nim interesuje :D

Ogólnie fotki niezłe, ale musisz przyznać, że przy takiej modelce cięzko to był spieprzyc :)

Link to comment

@Sancho To pod paragraf podpada :trollface:

Nie znam się za bardzo na fotografii, ale te zdjęcia mi się podobają. Szczególnie to ostatnie jakieś takie pocieszne.

Link to comment

Zdjęcie klasa pierwsza A, ale - na Hrabulę! - Dlaczego DAN BROWN?!

@Zorzin - bliźniaczka czyli Twoja, czy są dwa takie egzemplarze? Bo jak ta druga opcja, to ja za Hrabulą wołam "dibs"!

(I następnym razem niech to będzie Dostojewski - wtedy nawet do góry nogami może trzymać :diabelek:)

Link to comment

Dana Browna aktualnie czytam, dlatego też padło tą książke. Potem były zdjęcia robione z Metrem 2034 :)

Bliźniaczka, czyli są dwa takie egzemplarze :)

Link to comment

Zorzin to taki pies ogrodnika, sam nie weźmie, a i Hrabuli nie da :) Powiedz jej chociaż co traci, że mam pałace w których z kranów płynie miód i nutella, a ściany są wysadzane świeżymi truskawkami. No i mam golfa II, a jak Tur pozyczy to nawet III.

Zresztą pisałeś, że lubi kłułiki, czyli śmiem podejrzewać, że gdzieś tam ją nielegalnie pod przymusem przetrzymujesz, skoro sie jeszcze do mnie nie odezwała. Chyba czas zgłosić złożyc do prokuratury doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Możesz jej przekazać, że prawdziwej miłości nic nie zabije i jak tylko uzbieram kasę na białego konia, to po nią przyjadę.

Link to comment

Nie baczem na losy drugiej z sióstr, kiedy serce me przepełnia miłość do Panny E :) Ki czort z Ciebie, że jeno czytać Tej białogłowej pozwalasz, a naszego uczucia wzbraniasz. Onegdaj chłystka takiego na banicję by zesłano ;)

Mam jeszcze w odwodzie motocykl i to co najmniej o klasę lepszy niż MZ ;) Też jest z Sokółki czy okolic? Byłem tam kiedyś, okolica niebrzydka. Jesli jej zamki nie pasują mogę zbudować nieopodal leśną fortecę i będziemy żyć wspólnie pośród dziczy natury.

Link to comment

Natury dzicz niszczona przez żwiru kopaczy. Panna ta mieszka nieopodal nich, jednak nikt jej mieszkania ruszać nie raczy. A okolica piękna niczym obraz malowany.

Nikt Ci wać panie jej nie zatrzymuje, jednak jej życzeniem jest, abyś przyszedł do niej niczym Czarnecki do Poznania. Nici z twych majątków, panna jasnowłosa woli spokojne życie pośród śpiewu ptaków i szumu drzew.

Link to comment

Przybędę więc na swym stalowym rumaku i wyzwolę Wybrankę mego serca z objęć drahalskiego smoka, nie bacząc na jego żwirowe spojrzenia. Niecierpliwym na to spotkanie, albowiem gród wrocławski męczącym bywa i z chęcią powrócę na łono ziem spokojnych.

BTW jak zobaczyłem zwycięskie zdjęcia z tego konkursu, to faktycznie jakimś wałkiem śmierdzi.

Link to comment

Zajęta powiadasz szlachetna siostra? Zaprawdę, nie pozostaje nic innego jak wyzwać Hrabulę na pojedynek! Stawaj, Łotrze, serc kradzieju, góroobiecywaczu i przyrzeczeń łamaczu! Stawaj a jużci! Hadko Twe posty czytać, kłamliwe, nieszczere. Ja ją wybawię i szczęście zapewnię!

Link to comment

Konie zaprzęgaj pachołku, a nie gaworz pod nosem, bo jechać muszę :P

@Zorzin

To drugie to wygląda rodem z reportażu o patologicznych rodzinach, w tym pierwszym też jest trochę PS, ale wygląda w miarę znośnie.

Link to comment

Nie trzeba być grafikiem z 10 letnik doświadczeniem, żeby widzieć, że u wszystkich jest. Tylko jednym wyszedł lepiej innym gorzej. Zresztą co do skali szarości u Ciebie to też najbardziej do tego przekonany nie jestem. Chętnie bym zobaczył te fotki bez obróbki.

Link to comment

Awatar mam większy niż to co podesłałeś :P

Najmniej chyba się komponują ze sceną groszki na sukience :). Ogólnie wydaje się całkiem nieźle w kolorze prezentować. Czerń i biel to IMO trochę droga na skroty, bo połowa fotek po takim zabiegu prezentuje całkiem fajnie.

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...