Jump to content
  • entries
    133
  • comments
    612
  • views
    86,452

69%


Wosq

314 views

I rośnie.

Niestety bardzo powoli, bo steamowe wyprzedaże oprócz mega okazji powodują mega zamulenie serwerów. Z tego powodu bardzo mi smutno :( :(

Najwcześniej w GTA IV zagram dopiero jutro( 4 h ściągania podstawki + szkoda mówić ile epizodów... Ja chcę szybszego neta. Buu.. I szybszych serwerów, bo transfer strasznie niestabilny jest. Tym samym do czasu pobrania GTA IV Complete, Team Fortress 2 z oczywistych względów idzie w odstawkę.

Tak wiem mało kogo to obchodzi.

gta-iv.jpg

Na szczęście na pociechę jest Dirt 2 oraz xx innych nie mniej fajnych gier. No i książki: Brisingr Paoliniego, Przenajświętsza RP Jacka Piekary oraz Renegat + Nikt Magdaleny Kozak. Jest więc, w co pograć i poczytać :wub:

387667598_ea86c93d81.jpg

4 Comments


Recommended Comments

Mam nadzieję, że wkrótce uda Ci się ściągnąć całe GTA IV, a tym samym będziesz się mógł wreszcie nacieszyć Twoim nowym nabytkiem. Dobrze jednak, że masz czym się zająć dla rozrywki w trakcie tego żmudnego oczekiwania. A co do zdjęcia kończącego wpis, kotek jest po prostu prześliczny. Podobny do mojej sąsiadki, tzn. do jej kici. :smile:

Link to comment

Podstawka już jest. Epizody będą za 6 h :) A co do lektur: to Przenajświętszą Rzeczpospolitą mogę wstępnie polecić. Duzo humoru, swojskiego klimatu i celnych opisów.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...