Jump to content
  • entries
    221
  • comments
    341
  • views
    21,640

About this blog

Blog dotyczy głównie spraw związanych z grami komputerowymi (choć nie tylko). Najczęściej zamieszczam swoje felietony i przemyślenia. Poza tym pojawiają się rozmaite "mądrości" pisane o grach w książkach, na stronach internetowych itd.

Wpisy zamieszczone na blogu są pisane przeze mnie i wyrażam w nich moją opinię na rożne tematy. W przypadku chęci skorzystania z fragmentu lub całości wpisu proszę o zaznaczenie źródła i informację na PW. Zachęcam także, oczywiście, do komentowania i oceniania wpisów. Mile widziane są także wiadomości prywatne :).

Logo bloga oraz poszczególnych kategorii zostały stworzone przeze mnie z wykorzystaniem programu "GIMP".

Przytaczane fragmenty publikacji należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Blog ma charakter rozrywkowy i nie ma na celu ośmieszenia lub obrażenia jakiejkolwiek osoby.

Entries in this blog

O blogu

Witam na moim blogu. Wszystkie teksty, które się tu pojawiają są mojego autorstwa. Jeśli coś nie należy do mnie to zaznaczam to we właściwy sposób - cytaty są "cytatami", zaś pod obrazkami znajduje się źródło. Jeśli takowego nie ma to znaczy, że sam go wykonałem. Na blogu będę zamieszczał swoje felietony, recenzje i opowiadania. Najczęściej będę pisał o grach i sprawach okołogrowych, ale pojawią się także moje opinie o filmach, serialach (w tym anime) i książkach. Nie ma tu miejsca dla

MajinYoda

MajinYoda in pierwszy wpis


×
×
  • Create New...