Jump to content
  • entries
    16
  • comments
    58
  • views
    9,047

About this blog

Rysunki & opowiadania

Entries in this blog

Natsu z Fairy Tail

Ostatnio nie mam pomysłu na rysunki,za to oglądam anime w ilościach dużych słoni.Postanowiłem więc nauczyć się rysować trochę po japońsku.Jakby ktoś znał jakąś dobrą stronkę z poradami jak rysować mangę,to linki mile widziane. Zatem Natsu z anime Fairy Tail:

Gravedigger15

Gravedigger15

Kim jest artysta,co to jest sztuka?

Artysta to osoba tworząca (wykonująca) przedmioty materialne, lub utwory niematerialne mające cechy dzieła sztuki. Ta wikipediowa definicja, mówi nam że artysta to ten kto wytwarza coś, co można nazwać sztuką lub jej przejawem. Tudzież nie dla każdego dzieło danego artysty jest sztuką, czyli nie każdy kto uważa się artystą, jest nim w oczach innych. Dzisiaj uważa się powszechnie że artystą może być każdy, możliwość tworzenia praktycznie wszędzie i wszystkiego, łatwość dostępu do każdego rodza

Gravedigger15

Gravedigger15

Mazakowe rysu rysu

Takie tam robione mazakiem,proste,bo ma być proste,dodane efekty,bo mają być efekty...nie panowie to nie pedofile ani księża. Nazwa "hello boy" choć i tak to nie ma znaczenia. Da Vinci też czasem maział maziakami.

Gravedigger15

Gravedigger15

Koty w cieniu tragedii

Dzisiaj (albo wczoraj bo ja wiem) kocie społeczeństwo straciło swojego przedstawiciela w postaci kota Alika. *tu minuta ciszy* A tu rysunek,przerysowany = pomysł nie mój,ale jako tako wyszedł.

Gravedigger15

Gravedigger15

Niebieski hydrant

Takie tam zdjęcie,"artystyczne" że aż rzygać mi się chce tęczą. Ważne żeby w górach był hydrant...niebieski hydrant. A chińskie mumie nie są takie fajne jak egipskie.Pf.Dobranoc.

Gravedigger15

Gravedigger15

Zdjęcia stare

Aaaaa takie tam sobie grzebałem...w folderach i znalazłem.Robione przez mą skromną osobę. Lampa lampa lampowa i chmurka.Lubię mandarynki.

Gravedigger15

Gravedigger15

Hotelowa Kaczka rozdział 3 i 4

Rozdział 3 ? Czego się napijesz? Rozglądnąłem się w około. Była noc. Tylko piasek i pustynia. Niedaleko była mała górka, postanowiłem na nią wejść i się rozglądnąć. Chwila i już byłem na górze. Z niej zobaczyłem małe miasteczko prawie jak z westernu jakiś kilometr ode mnie. Ruszyłem szybkim krokiem,a w mojej głowie obijało się pełno pytań. Gdzie ja jestem, skąd się tu wziąłem, kim był ten facet, czy ja śnię. Na to ostatnie chyba miałem odpowiedź. Nie śniłem. Nie wiem czemu ale to w

Gravedigger15

Gravedigger15

Grobowo

Święta święta i po świętach...bardziej smuci widok budki z popcornem i watą cukrową przed cmentarzem,aniżeli samo wspominanie zmarłych,eh...dobranoc.

Gravedigger15

Gravedigger15

Halloweenowo

Rysunek,halloween,miało wyjść strasznie wyszło koszmarnie...eh...idę jeść pestki dyni.Miłego wieczoru.

Gravedigger15

Gravedigger15

Rysunek polityczny - Libia

Rysunek jak rysunek,przesłanie jak przesłanie.Hm...ciastko dla kogoś kto to zinterpretuje,sam też bym w sumie zjadł... A! Tytuł: gołąbek niepokoju (tak dla dramaturgi)

Gravedigger15

Gravedigger15

Rysunki...

Trzy rysunki z powodu kompletnego weekendowego lenistwa...Ośmiornicka,serducho i haczyk angart!

Gravedigger15

Gravedigger15

Hotelowa kaczka rozdział 1 i 2

Hotelowa kaczka Rozdział 1 ? Takie życie Jon. Mam na imię Jon Abruzzi i jestem typowym facetem. Brunet, krótkie włosy, prostej urody. Nic szczególnego. Mieszkam w małym mieszkaniu w Nowym Jorku, gdzie kuchnia była w salonie a salon prawie w klopie. Jestem ?białym kołnierzykiem?. Do pracy muszę zawsze mieć koszulę i krawat. Prace mam okropną. W biurze zbieram jakieś papierki,dzwonie do ludzi. Czasem zapominam po co to właściwie robię. Gdyby nie mój wąsaty szef, obijałbym się ile wle

Gravedigger15

Gravedigger15

Rewolucje

Rewolucja czyli znacząca zmiana, która zazwyczaj zachodzi w stosunkowo krótkim okresie.Tyle nam powie wikipedia.Dzisiaj rewolucją nazywamy wiele zdarzeń,rzeczy czy odkryć.Z wielu powinniśmy się cieszyć tak jak ostatni stopień badań nad szczepionką na raka płuc,z innymi jest już ciężej.Patrząc co się dzieje w Grecji,Hiszpanii czy innych krajach,będących na skraju wielkiego ekonomicznego wodospadu,można wysnuć wniosek że pozorny spokój panujący w społeczeństwie jest tylko utopią. Z jedne

Gravedigger15

Gravedigger15

×
×
  • Create New...