Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

last.fm

Polecane posty

Ostatnio wchodzę na stronę lastfm, ukazuje się nowa wersja portalu jeszcze w fazie beta, pierwsza myśl ale badziew. Nowy layout jest strasznie ubogi i tragiczny, nie wiem czym kierowali się twórcy, przed zmianą miało się fajną bibliotekę z dużymi zdjęciami wykonawców, teraz jest lista z małymi okrągłymi ikonami. Czy ten portal umiera ? Na smartfony to mogą sobie dać taki okrojony wygląd, ale nie na laptopy i komputery stacjonarne. Oby się opamiętali i dali sobie spokój z tymi zmianami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kierowali się mocno wyglądem Spotify, inspirację są mocno widoczne
Bo last.fm i Spotify zawarli współpracę i chcą last.fm jak najbardziej do niego upodobnić. Teraz tagi nawet wspólne mają, żeby nie robiło się "syfu" (a wyszło tak, że zrobił się jeszcze większy).

Czas lasta przeminął
Zależy jak na to patrzysz. Jeśli udzielałeś się w grupach i tak dalej, to może i przeminął. Ja jednak tego nie zauważyłem, bo używam go tylko do scrobblowania muzyki i odznaczania sobie koncertów na których byłem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy dodadzą listę wydarzeń na których się było w tej nowej wersji. Bo na razie tej pozycji nie ma. Ostatnio muzyki słucham tylko przez spotify i dzięki połączeniu kont spotify i lasta wszystko mi się na laście scrobbluje. Na spotify najbardziej irytujące jest jak nazwa albumu ma dopisek w nawiasie (Remastered lub Re-issue i rok do tego) , sporo płyt In Flames i God Is An Astronaut jest tak otagowane, potem się w scrobblach ma się burdel. Mam nadzieję, że lastfm nie padnie bo bardzo lubię ten portal i od wielu lat z niego korzystam, trochę martwi, że stosunkowo mało ludzi z niego korzysta bo sama idea portalu jest świetna, ale twórcy zmierzają w ostatnim czasie w złą stronę. W starej wersji był bardzo fajny kalendarz wydarzeń, biblioteka, człowiek poszerzał horyzonty muzyczne itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do starej i dobrej wersji Lans.FM:

nie wiem, czy wiecie*, ale istnieje coś takiego:

http://www.lastfm.pl/labs

Załączając np. Automatyczne odświeżanie ostatnich utworów spowodujemy, że lista słuchanych utworów jest odświeżana automatycznie w czasie rzeczywistym. Nie musimy odświeżać strony, by sprawdzić, czy słuchana muzyka poprawnie się scrobbluje.

* no, ja nie wiedziałem...

EDYTA:

Kurde, Lans.FM przerzucił się na stałe na tą nieszczęsną BETĘ. :( Żeby było zabawniej, to strona niepoprawnie mi się wyświetla (brak niektórych obrazków - zarówno kapel, jak i samych użytkowników). Jestem nieszczęśliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...