Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #16: "Brama chaosu jest tuż, tuż... "

Polecane posty

Mam nadzieję, że nikt przede mną jeszcze na to nie wpadł.

Cóż, wrota do chaosu, prawdziwe wrota do chaosu zostały otwarte. Istna puszka pandory. Wychynęły z nich najróżniejszej maści części straszliwych szat i kwasów do magicznej zmiany ciała w piękno bądź szkaradę. Oto, proszę państwa, chaos!

Poza tym jednym zdjęciem miałem wiele innych pomysłów, wprawdzie nieco słabszych niż ten konkursowy, ale zobaczcie sobie...

1) Dwa czarne otwory, ziejące... elektrycznością.

2) Ten, tego... No sami widzicie, co tam może być.

3) To był dopiero chaos!

4) Czy śmierć nie jest wystarczającym złem i chaosem? Tam więc to pistolet jest wrotami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje wrota chaosu (kto powiedział że to muszą być drzwi) otworzyły się nad ranem w piwnicy :)

Zdjęcie konkursowe

http://img401.imageshack.us/img401/6972/img0029q.jpg

Zdjęcie dodatkowe

http://img196.imageshack.us/img196/8240/img0029hez.jpg

Wrota pożarły dwa zeszyty i sporo papieru toaletowego. Oblivion padł mi zaraz po premierze niestety (edycja specjalna) także jeżeli się uda w następnym konkursie pokarze piękną dremore która z tej bramy wyszła ;)

PS. Też się śpieszyłem i nie ma nicku w nazwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy czytałeś zasady, ale Photoshop jest niedozwolony. Sorki, że się czepiam, wyraźnie jednak widać, że w tym kibelku nie zmieszczą się dwie osoby.

Może ktoś zwróci na to uwagę?! :nuke: :nuke: :nuke:

he he... chyba że ręce są komuś odcięte.

W takim przypadku rozstrzygnie to Policja :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, troszkę mnie wkurzyło to, że wykorzystujecie czyjeś pomysły... Mam tu na myśli masę kibli, szkół, urzędów itp itd. A także LEGO... jako że moja praca była jako pierwsza (chyba że nie zauważyłem) to czuję się troszkę pokrzywdzony, bo w tym momencie moja praca traci na oryginalności. No ale nic... głosowanie pokaże czyja praca rzeczywiście zasługuje na oblIViona

A właśnie, czemu czas dodania postu jest godzinę wstecz?? Nie mogę się pomylić bo korzystam z 5 zegarków na raz :P 2 na półce 1 na ręce 1 w kompie i jeden w TV. Więc dlaczego na forum mamy 10 jak w rzeczywistości jest już 11?? Czyżby dla spuźnialskich???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co zrobisz? nic nie zrobisz. Niestety im dasz lepsza prace tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś ją podrobi, a na tym tracisz ty, Śmiesznie to wygląda że jest tyle drzwi kibli itp. Czy ludzie nie mogą wymyślić czegoś oryginalnego, miałem dużo lepszy pomysł ale nie starczyło mi czasu bo dopierwo wczoraj wieczorem miałem czas. Przez te konkursy trzeba zainwestować w aparat cyfrowy bo w komórce jest za słaby:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee u mnei pokazuje się na forum 11....

Edit:

Ja też za 1 razem myślałem o kiblu....ale potem postawiłem na prace dosłownie zgodnąz tematem...

A ja miałem farta bo cyfrówke kupiłem z jakiś 1 miech przed tymi konkursami ;DD Ale jeszcze nic nei wygrałem ;/ No ale niech redakcja wybierze najlepszych! (czyli mnie ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...