• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Black Shadow

League of Legends

5646 postów w tym temacie
18 godzin temu, lordeon napisał:

Wiesz, że Ezreal może być równie dobrze ap jak i ad - tak samo jak kogmaw?

A cóż ma piernik do wiatraka mój forumowy kolego? Bo nie bardzo rozumiem. Wersja "Blue" Ezreala jest niczym innym jak zwyczajnym graniem jej pod adc na pozycji marksmana (choć oczywiście na midzie też można) polega tylko i wyłącznie na odpowiednim doborze przedmiotów czytaj iceborn gauntlet, manamune, Botrk, whisper, ionian (choć wiadomo, że botrk może być płynny). A już nawiązując do Twojego pytania to nie zapominaj o tym, że można też grać wersją ap Tristany. Kiedyś to było znacznie popularniejsze i sporo skuteczniejsze, ale i teraz można ją sporadycznie trafić właśnie w takiej postaci. 
Ps. po prawie 6 latach komentowania coś niecoś o tej grze wiem :P

0

2 godziny temu, wojtek2320 napisał:

A cóż ma piernik do wiatraka mój forumowy kolego?

Miele się w nim mąkę, ale chyba nie o to chodzi. Raczej o to, że EZ może być równie dobrze budowany na ap jak i na ad, więc gdy blue buff dawał dodatkowe ap gro osób budowało go pod ap. Obecnie jest nieco inaczej. Chyba...

2 godziny temu, wojtek2320 napisał:

po prawie 6 latach komentowania coś niecoś o tej grze wiem

Jaki jesteś fajny, mogę cię dotknąć? 

0

Kolego czytanie ze zrozumieniem ... blue ezreal to nazwa specjalnego buildu na Ezreala, który zresztą nadal jest dość często stosowany i który Ci wymieniłem post wyżej :D Nie ma nic wspólnego ani z niebieskim wzmocnieniem, ani z budowaniem Ezrela pod ap. A wymieniłem go po to aby udowodnić Ci, że Twoja teza :

Dnia 25.12.2016 o 16:51, lordeon napisał:

Jak żyję, nie widziałem ADC bez infinity edge.

jest absolutnie błędną. I nigdy nie należy w taki sposób uogólniać ;-) 
PS. Nie przepadam jak mnie obcy ludzie dotykają bez potrzeby  ;-) 

0

Sam rzadko składam już IE na marksmanach, tak jakoś wyszło. Dawniej byłem w PI, teraz na "lewym" koncie aktualnie po placementach byłem w B3, teraz B1. Szybko idzie :D

0

Proszę trochę spuścić z tonu panowie, nie podobają mi się tory tej dyskusji. Za następne pyskówki będę karał jak leci.

2

Ostatnimi czasy musiałem kilkakrotnie wchodzić ponownie do gry z powodu bugspaltów lub też byłem przez nie wyrzucany po zakończeniu meczu. Raz skończyło się reinstalacją gry. Wiecie może, czym to jest spowodowane i jak się tego pozbyć?

0

Napisano (edytowane)

Jakiś kwartał nie grałem w LoL'a, wróciłem gdzieś miesiąc temu, spłukałem się  kupując wszystkich czempionów których nie miałem kupionych, już mam ponad 6000 IP, client nowy... No no...

Tylko tak, pytanie mam - jakieś 5 dni temu zagrałem świetnego ARAMA - świetnego, bo a bo ja wiem, określić go można by chyba w dwóch słowach "clown fiesta" - totalne jajcarstwo - i nawet sobie pobrałem replay'a z niego, jednak chyba wraz z kolejnymi grami mi on zniknie z historii gier. Także gdzie on jest w plikach gry, abym mógł go sobie zachować na pamiątkę?
EDIT : Meh, już nie ważne - wlazłem właśnie z ciekawości z historię potyczek i mój replay "Wygasł" >.> 

Edytowane przez KMyL
0

Hejo. HotS działa jakby mu sie nie chciało na moim lapku, więc od wczoraj, za namową brata lamię w LoLu. Tak, lamie okrutnie, nikogo nie mogę zabić :D Wzięłam sobie Annie, bo zdawała się mieć dobry dmg, ale kurde coś robię bardzo źle, bo udaje mi sie nia ubić ze trzy miniony w czasie gry i zero potworków :/ mówię o grze z botami, bo na pvp to ja nie idę w ogóle, dopóki tego nie ogarnę. Zajrzałam na fora i wszyscy piszą, że Annie spoko. No więc coś ze mną jest nie tak :D A może jest jakaś inna fajna postać dla lamy, która daje duży dmg? 

0

11 minut temu, ayla napisał:

Hejo. HotS działa jakby mu sie nie chciało na moim lapku, więc od wczoraj, za namową brata lamię w LoLu. Tak, lamie okrutnie, nikogo nie mogę zabić :D Wzięłam sobie Annie, bo zdawała się mieć dobry dmg, ale kurde coś robię bardzo źle, bo udaje mi sie nia ubić ze trzy miniony w czasie gry i zero potworków :/ mówię o grze z botami, bo na pvp to ja nie idę w ogóle, dopóki tego nie ogarnę. Zajrzałam na fora i wszyscy piszą, że Annie spoko. No więc coś ze mną jest nie tak :D A może jest jakaś inna fajna postać dla lamy, która daje duży dmg? 

Ze względu na fakt, że jesteś nowa w grze, wyjaśnię ci to możliwie najprościej. Wprawdzie nie jestem żadnym mainem Annie, ale sporo czasu już spędziłem w grze i lubię się przejść na mida od czasu do czasu, więc wprowadzę cię choćby w podstawy.

Na początek przydatne strony z buildami i resztą potrzebnych informacji:

http://champion.gg/champion/Annie/Middle

http://www.probuilds.net/champions/details/Annie

Nie należy sugerować się stroną Mobafire!

Następnie: idziemy na solo mida lub na supporta i nigdzie indziej. Na midzie przyjmujemy rolę ap carry - zabieramy bez oporów kille kolegom i farmujemy tylko na własnej linii. Staramy się nie zginąć (carry to zawsze cel o najwyższym priorytecie dla przeciwnika), jako że bez nas team fight prawdopodobnie będzie przegrany. Na supporcie oddajemy całą farmę adc lub innemu bphaterowi, który akurat przyjdzie na naszą linię. Zabijamy creepy samemu tylko jeśli jesteśmy sami na linii, nikt nie przyjdzie na czas ich pozbierać, a wieża zaczęła już je atakować. 

Anka ma bardzo prostą mechanikę. Przyjrzyjmy się jej umiejętnościom:

http://pl.leagueoflegends.wikia.com/wiki/Annie

Mamy tu do czynienia z typowym glass canonem. Jej jedyne cc to pasywka, nie ma żadnej ucieczki poza flashem, do tego reszta umiejętności zadaje dmg, w tym typu AoE. Anka jest polecana nowicjuszom, ponieważ:

- Jej Q dostaje zwrot many i cd gdy zabije jednostkę, tzn. Annie może za darmo i z łatwością dobijać miniony

- Jej pełen potencjał obrażeń jest łatwy do wydobycia

- Nie ma skomplikowanych combosów, które by wymagały zręczności i błyskawicznej zmiany decyzji

- Ma AoE stuna (4 ładunki pasywu + R), więc nawet jak całkiem lamisz, to zawsze coś wniesiesz do drużyny

- Posiada b.duży zasięg autoataków, przez co łatwo jej dobijać odległe miniony i harassować przeciwnika na linii

W skrócie gramy tak, że zbieramy za pomocą umiejętności (głównie Q) ładunki pasywki, po czym wywalamy Q z pasywem w przeciwnika i poprawiamy mu W. Na 6 poziomie zamiast Q używamy do wjazdu Tibbersa i wywalamy combo w przeciwnika, który ma najwyższy priorytet strategiczny albo chociaż od tego zginie. Jeżeli mamy flasha, to możemy go użyć do skrócenia dystansu i zestunowania z R możliwie największej ilości wrogów. Na tym poziomie problemem będzie niestety synchronizacja z drużyną. W ogóle makro game to temat na inną dyskusję. Minie jeszcze dużo czasu, zanim przestaniecie biegać po mapie jak kurczaki bez głowy i zorganizujecie się do walki o objectivy. To normalne.

Tak na koniec:

- wardujemy okolice linii i regularnie sprawdzamy mapę. Do tego kontrolujemy fale minionów tak, aby nie rozbijały nam się o wieżę, a my nie musieliśmy za bardzo wystawiać się na ganka. Nie chcesz nagłej walki 1v2 pod wieżą przeciwnika.

- nie wymieniamy się z przeciwnikiem, gdy bije nas grupa jego minionów

- nie kradniemy junglerowi farmy, zwłaszcza podczas pierwszego clearu

- nie kradniemy koledze Pentakilla

- pijemy potkę na życie, gdy walczymy w team fightcie albo wchodzimy zabić przeciwnika

Mam nadzieję, że pomogłem.

PS Slangu nauczysz się z czasem.

1

Haha, mobafire mi wylazło pierwsze w wynikach ;)

Dzięki serdeczne za opis i linki, już się coś niecoś rozjaśniło. Poczytam zaraz dokładniej o buildach, ale już coś tam lepiej mi idzie bo ze trzy kille udaje się zrobić w meczu w sensie bohaterów i kilkadziesiąt minionków, więc jest poprawa :D Ja mam takie trochę naleciałości z Diablo (wieeeem, że to inna gra, ale stare przyzwyczajenia ciężko wytępić, tu się gra zupełnie inaczej), haha i dlatego ginę jeszcze często i jęczę, że dmg nie ma, no ale w końcu to nie sosa light, która kładła stado potworów jednym hitem ;) Jeszcze raz dzięki, bardzo mi pomogłeś :)

0

O, MrAjdi widzę że masz "trochę" doświadczenia i jesteś na bieżąco, powiesz mi coś na temat alistara i gry na supporcie, jakiś mały poradnik na jego temat? Tak myślałem, żeby może spróbować tego Lola, no i jak już miałbym grać to chciałbym żeby moim mainem był Alistar, nie wiem czemu ale po prostu spodobał mi się ten czmpion i pozycja supporta. A lepiej na początek posłuchać rad gracza, który wie co w trawie piszczy, niż nadziac się na jakieś nieaktualne poradniki.

0

Napisano (edytowane)

@ayla To co napisał @MrAjdi wygląda na straszliwie zagmatwane więc powiem to łatwiej. ;)

Na początku grania buduj co gra karze - potem się nauczysz przedmiotów i będziesz sama wymyślać co i jak.

A w grze:

Staraj się czekać aż minion ma mało (zależy ile bijesz) hp, potem dobijasz z Q (tylko dobicia dają $$$, exp jest za samo stanie obok nich). Annie jako jedyna postać w grze dobija miniony czarami więc też nie przyzwyczajaj się - później będziesz to robisz przeważnie zwykłym autoatakiem, który bije o wiele mniej (więc wymaga większej uwagi, by minion padł z Twojej ręki)

Kiedy naładuje Ci się pasek pod życiem (możesz przyśpieszać za pomocą E) atakujesz wroga, bo go ogłuszysz (oczywiście robisz to ostrożnie i uciekasz po zużyciu wszystkich czarów, a jeśli przeciwnik ma przewagę 2=< zabójstw/poziomów to nawet nie próbuj - idź w obronę i staraj się stać koło wieży i tam dobijać minionki). Jeśli to ty masz przewagę to możesz ryzykować ataki pod wieżą, ale nie rób tego na niskich poziomach (ale jeśli przeciwnik ma dużo życia/ataku i jest do przodu - spodziewaj się, że to on może zabić Ciebie pod wieżą)

Jeżeli przeciwnik ciągle autoatakuje minionki - też to rób, jeśli nie - tylko wykańczaj. W ten sposób nie przesuniecie się z linią pod niczyją z wież.

Jako żeś nowa, to nie polecam jednak iść na pomoc (na dół) tylko idź na środek - łatwiej będzie załapać co i jak.

Stawiaj totemy w krzakach na rzece - przeważnie będziesz mieć tylko z jednej strony totem więc staraj się ruszać po niej, bo będziesz widziała co jest obok Ciebie (a jeśli wróg przyjdzie z drugiej, to zdążysz uciec)

Może Ci się wydawać, że kupno potek to strata kasy, ale lepiej kupić potkę za 2x 50g lub 1x 150g niż zginąć i oddać wrogowi +400g

Nie w samej grze:

Na początku nie masz zbyt wielu czarów przywoływacza, więc weź leczenie i (prawdopodobnie) ducha. Później niby możesz używać co chcesz, ale na (prawie) każdej postaci, błysk/flash to podstawa.

Także z każdym zdobytym poziomem dostajesz punkty maestrii, te akurat poszukaj na necie lub się pytaj na forum - posiadanie właściwych robi dużą różnicę

Powinnaś też pójść do sklepu i wykupić runy 2gopoziomowe (kosztują po 1 IP/PZ więc kupisz od razu), a potem złóż z nich także coś z neta/podpowiedzianego przez graczy - tak samo - duża różnica

Inne:

Also jak chcesz - MagickStulker - gram na EUNE i jestem beznadziejny, więc jeśli chcesz, to można pograć razem - będę odpowiadać na pytania i podpowiadać co i jak.

Edit:

Cholera, zapomniałem (choć wyżej było już wspomniane) - jeśli zaatakujesz wroga, to jego miniony zwrócą się przeciw Tobie. Na niskich poziomach może być to zabójcze, więc przed atakiem postaraj się zmniejszyć liczebność minionków.

Edytowane przez MagickStalker
1

@ayla

Not o lecimy. 

Witaj w LoLu! Gra nie jest ani taka straszna jak opowiadają ani nie ma community, które jest najgorsze z najgorszych. Nie zniechęcaj się do gry, LoL to gra, gdzie po 7 latach ludzie do tej pory znajdują nowe taktyki do grania na jednej mapie. Jest to szalenie głęboka gra ale, na szczęście, również bardzo prosta w obsłudze. 

Porady będa bardziej ogólne niż na konkretnego bohatera:

1. Celem gry jest zniszczenie Nexusa wroga. Tylko to da zwycięstwo. 

2. Tzw objectives to Wieże, Smok, Baron Nashor, Inhibitory i sam Nexus. Praktycznie w każdej sytuacji lepiej jest zniszczyć jeden z nich niż zgarnąć killa - bo kille nie wygrają gry same w sobie. 

3. Ponieważ lubisz mid to kilka rzeczy odnośnie mida - jest to najkrótsza i paradoksalnie najniebezpieczeniejsza linia. Równocześnie najbezpieczniejsza co jest paradoksem. Najbezpieczniejsza bo jest najkrótsza, i ciężko Ciebie zabić jak nie wychodzisz za polowęa najniebezpieczniejsza bo mozna Ciebię zaatakować z 6-8 różnych kierunków. 

4. Wizja wygrywa gry. Serio. Wardy to najlepsze co można robić dla zwycięstwa. Stawiaj je aby osłonić siebię na linii, stawiaj je na przecinających się ścieżkach itp. Pamiętaj, że możesz postawić jedynie 3 sama z siebie a potem kolejny zastepuje najstarszy. 

5. Annie jest dobrą postacią na start bo jest łatwa w opanowaniu. Last hity - czyli zabicie minionka jak ma mało życia, tak by dostać złoto, są ekstremalnie łatwe ponieważ Q Annie zwraca manę po zabiciu wroga. 

6. Minionki wroga skupia się na Tobie TYLKO jak zaatakujesz wrogiego gracza swoim auto attackiem. Nie reaguja na umiejętnośći. 

7. Wieża atakuje wg wzorca: Gracz który zaatakował innego gracza, przywołane potwory (np W Malzahara), minionki, gracz. Czyli jak sama nie zaatakujesz przeciwnego gracza wieża Ciebię zignoruje do czasu aż  nie będzie miała innych celów. Ważne - wieża atakuje pierwszego gracza, który zadał obrażenia innemu graczowi - będzie go atakować aż go nie zabije, lub nie wyjdzie z jej zasięgu. Więc 4 graczy może atakować wroga pod wieżą a ta tylko sie skupi na tym, który to zrobił pierwszy. Stąd taktyka, że tank z drużyny skupia na sobie ataki wieży a reszta, bardziej mientkich postaci, wybija wroga. To tzw Tower Dive. Obrażenia wieży są physical, więc pancerz zmniejsza zadawane przez nią obrażenia. 

8. Smoki występują w 4 odmianach i dają buffa dla calej druzyny do końca gry. Każdy buff stackuje się do 3x. Nigdy, nigdy nie będzie więcej smoków jednego typu w grze niż 3. Więc niemożliwa jest sytuacja gdy obie drużyny mają np po 2 buffy tego samego typu. 

- Smoki wiatru (białe) - dają buffa, który zwiększa szybkość ruchu poza walką.

- Smoki ziemi (brązowe) - daje buffa, ktory zwiększa obrażenia dla objectives (wieże, smoki, baron nashor, inhibitory i nexus).

- Smoki wody (niebieskie?) - daje buffa, który regeneruje procent ubytku zdrowia i many co ileś s. 

- Smoki ognia (czerwone) - dają buffa, który zwiększa procentowo siłę ataków.

Smoki pojawiają się co 6 min od zabicia - gdyby smok miał się pojawić po 35 minucie ZAWSZE pojawi się Elder Dragon zamiast żywiołowych. Ot tego czasu, każdy smok to Elder Dragon z respawnem 10 minut. Ów smok po zabiciu daje buffa na krótki czas, który zwiększa buffy wszystkich smoków jakie ma drużyna o 50% i dodatkowo ataki drużyny zadają 45 obrażeń plus 45 obrażeń za każdy buff jaki posiada drużyna. Nie ma znaczenia ich typ a jedynie ilość. Czyli 3 ognia dadzą +135 obrażeń z buffów tak samo jak jeden wiatru, jeden ziemi i jeden wody. 

9. Baron Nashor pojawia się po 20 minucie i ma respawna 7 minut. Daje buffa po zabiciu, który polepsza minionki przy graczach, jak również zwiększa obrażenia i daje regenerację zdrowia i many. 

10. Buff Elder Dragona i Baron Nashora mają czas trwania i SPADAJĄ GDY POSTAĆ ZGINIE. 

11. Na mapce są krzaki, które sprawiają, że postać z drużyny przeciwnej, o ile nie ma kogoś/coś w tymże krzaku nie widzi co w nim jest. Stąd często umieszcza się wardy w krzakach, bo nie dość, że rozświetla krzak to jeszcze teren dookoła. Krzaki dodatkowo blokują wizję jak ściany. Nie zobaczysz co jest za krzakiem, chyba, że w niego wejdziesz. Wchodzenie w nierozświetlone krzaki, jak nie widac drużyny to tzw facecheck i jest głupim pomysłem. 

12. Do trenowania również polecam Ci ARAM - ma tą zaletę, że jest szybszy, nie ma nudnej fazy ciułania złota z minionków i prowadzi do ciagłych walk.

2

8 godzin temu, Ronaldo9 napisał:

powiesz mi coś na temat alistara i gry na supporcie

Dawno nie grałem na suppie ale z tego co obserwuje to redemption rządzi niepodzielnie jako core, do spółki z itemkiem pod wardy (zapomniałem nazwy). To w sumie core każdego supporta, jako Alistar jesteś tankowym suppem więc buduj resisty i życie. 

Twoją rolą na linii jest ochrona adc i inicjowanie wymian, wspomaganie/inicjowanie ganku, poświęcanie się dla druzyny jak są sytuacje typu "ktoś musi zginąć". Alistar jest świetnym inicjatorem dzięki swoim umiejętnościom i wspaniałym peelerem (to postać, której zadanie jest ochrona adc i apc w czasie Team Fightu, niejako odciagając, stunując itp zagrożenia dla nich).

Tutaj masz poradnik z lolkinga http://www.lolking.net/guides/360169 , updatowany 4 dni temu. W języku angielskim. 

0

5 godzin temu, aliven napisał:

12. Do trenowania również polecam Ci ARAM - ma tą zaletę, że jest szybszy, nie ma nudnej fazy ciułania złota z minionków i prowadzi do ciagłych walk.

Jeżeli chce w przyszłości grać rankedy, to nie polecam na początku tłuc ARAMów. Nabij maksymalny poziom grając normale, bo inaczej możesz zbytnio wsiąknąć w ARAMy, bo te uzależniają :D

0

Napisano (edytowane)

@MagickStalker @aliven dzięki serdeczne :)

Edytowane przez ayla
0

@ayla

Jak masz pytania to pytaj, bo z głowy to ciężko mi stwierdzić co jeszcze mogłoby Ci sie przydac. 

Dla Annie na midzie najlepszy zestaw summoner spelli wydaje mi się być Ghost/Flash albo Ignite/Flash - pierwszy jest bardziej defensywny a drugi bardziej ofensywny. 

A, i odblokuj sobie wszystkich bohaterów po 450 i 1350 IP. Da Ci sporą bazę bohaterów na start a są wśród nich jedne z najmocniejszych obecnie (co nie znaczy, ze łatwi w graniu :P)

1

@aliven

Dzięki. Na razie ogarniam Annie i idzie mi zdecydowanie lepiej :) Punkty ciułam dość powoli, bo gram na razie z botami dla początkujących. Chcę sobie opracować dobrą taktykę z uciekaniem, haha. Podoba mi sie kilku bohaterów, ale na razie chcę sie nauczyć grać jednym, no i ogólnie ogarnąć grę.

0

Dnia 20.03.2017 o 18:47, aliven napisał:

Nie reaguja na umiejętnośći.

Ależ reagują, jeśli nakładają efekty przy trafieniu.  Nie jest to jakaś specjalna nowość

0

2 godziny temu, lordeon napisał:

jeśli nakładają efekty przy trafieniu

Such as?

0

@ayla A tu jest niestety taki mały problem, bo boty grają 2 na górze, 1 na środku, 2 na dole.

Also ich taktyka to: walka/ofensywnie jeśli mają dużo hp, spokojnie/defensywnie jeśli mniej hp, ucieczka jeśli mało.

Niestety obie te rzeczy prowadzą do wyimaginowanego wyobrażenia o przyszłych meczach z ludzmi, gdzie głębia walk jest zdecydowanie większa.

PS: Ale nie żebym potępiał granie na botach - po prostu zapamiętaj, że prawdziwa gra jest trochę inna ;)

PSS: A którzy bohaterowie się podobają? :)

0

@ayla

Żadnej dobrej taktyki z uciekaniem sobie na botach nie wypracujesz. W porównaniu do żywych graczy są zbyt przewidywalne. Potencjalnych sytuacji jest wiele, tak jak i możliwości prowadzenia pogoni. Do tego dochodzi jeszcze multum postaci, których SI wybrać nie może, więc nie nauczysz się przeciwko nim grać. Wielu matchupów nie będziesz w stanie wygrać na linii praktycznie w ogóle, a early zmieni się w walkę o przetrwanie i staty lepsze niż 0/20 w 10 minucie. Gra działa mniej więcej na zasadzie kamień-papier-nożyce i takie sytuacje to norma.

0

@MrAjdi

Boty potrafią równiez roamować, gankować i być upierdliwym wrzodem wszyscy wiemy gdzie. 

15 minut temu, MrAjdi napisał:

Gra działa mniej więcej na zasadzie kamień-papier-nożyce

Niezbyt. Dota 2 działa na tej zasadzie, w lolu nie ma bohaterów ciężko kontrowanych w takim stopniu. 

0

18 minut temu, MrAjdi napisał:

early zmieni się w walkę o przetrwanie i staty lepsze niż 0/20 w 10 minucie

Nie ma nic niehonorowego w staniu pod własną wieżą i farmieniu.

Co do walk z botami - jeśli ci się uda to idź "solo top" i trenuj farmienie, ta nauka zawsze się przydaje i właśnie w takm układzie najlepiej się jej uczyć

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.