Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Czy to ty byłeś śodpowiedzialny za "Wizytę w redakcji"? (Mówię o "podpisie"). Jeśli tak, to jakiego softu używałeś?

Jestem odpowiedzialny za naszą wersję, tj. muzykę, napisy końcowe i inne "drobne zmiany". Podobnie jak za ostateczny wygląd większości materiałów audiowizualnych, z gameplayami i wywiadami łącznie. Tyle na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo flasha: jak umieścić animację na stronie ?

Nie wytłumaczę Ci tego lepiej, niż fachowcy, których możesz poczytać wpisując powyższe zapytanie w pasek Googla. Wiem, bo przed chwilą sam spróbowałem :)

Ile kasy na to wydałeś??

wpisanie www.flashkit.com w przeglądarce - 0 zł

książka o podstawach Action Scriptu - siakieś 35 zł

semestr kursu grafiki - parę setek

kilkanaście numerów Computer Arts - tyleż

pierwsze próby w Paintbrushu - bezcenne

Zauważyłem, że bardzo ciepło wypowiadasz się o TDU Czy tak jak ja jesteś fanem tej gry? Jak często śmigasz po wyspie? Lubisz bardziej szybką jazdę czy wolniejsze przejażdżki?

Jestem fanem, choć ostatnio przystopowałem nieco przez GRID-a oraz fakt, że niewiele zostało mi do odkrycia (gram drugi raz, bo pewnego słonecznego dnia format pozbawił mnie moich plików i jakichś 30 h dokonań :)), a netu w domu brak, by ścigać się z innymi. Choć bardzo się staram, wolno jeździć po prostu nie potrafię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Cd Action z Programem Blender, na razie nauczylem sie robic tylko tego Balwanka do ktorego instrukcja byla na plytce. Ale na razie umiem zrobic tylko to. Czy w nastepnym numerze Cdaction bedzie kolejne Wademekum do tego programu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania (na II raczej na pewno odpowiesz negatywnie):

Ty robiłeś tą animację we flashu, w której można przeglądać niektóre strony cda?

Jeżeli tak, to mógłbyś opublikowac plik .flp? (niby dlaczego miałbyś za darmo publikowac swoją ciężką pracę, ale co mi szkodziło się spytac - przynajmniej będzie o jeden post więcej ;) )

Albo mam lepszy pomysł - mógłbyś w przybliżeniu wytłumaczyć jak to zrobiłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Cd Action z Programem Blender, na razie nauczylem sie robic tylko tego Balwanka do ktorego instrukcja byla na plytce. Ale na razie umiem zrobic tylko to. Czy w nastepnym numerze Cdaction bedzie kolejne Wademekum do tego programu?

To może odpowiem za siebie - tak, będzie :)

Mam 2 pytania (na II raczej na pewno odpowiesz negatywnie):

Ty robiłeś tą animację we flashu, w której można przeglądać niektóre strony cda?

(...)

Niestety to jednak nie ja :) Jeżeli koniecznie miałbym się czymś chwalić to może flashową wybierałką do 150 gier freeware, które były na płycie parę numerów temu :P

A co do tej "przeglądarki" na stronie, to jeśli sam bym wymyślił jak to zrobić, to prawdopodobnie ze względu na swój podły charakter nie podzieliłbym się wiedzą. Jeżeli jednak zrobiłbym to na podstawie znalezionego tutoriala, to inna sprawa. No, ale to nie ja, więc sorry. Aha, nie wiem kto to zrobił, tak przy okazji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wstawić ten cały poradnik do blendera na forum? Bo próbowałem zrobić coś więcej oprócz tego bałwanka lecz nie za bardzo mi to wychodziło. (Bałwanek był moim pierwszym krokiem w stronę grafiki).

Hm. Skoro bałwanek się udał, proponuję byś zapomniał o moim poradniku i szukał dalej. Ułatwię Ci sprawę. Zajrzyj na przykład TU i TU. Na początek polecam TO, TO i TO.

Niechaj będzie to mój prezent dla Ciebie z dedykacją na nowej ścieżce życia. Dalej poradzisz już chyba sobie sam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eem. A skąd wzięło Ci się Twoje ( chyba ) motto : "Czasy są ciężkie dla marzycieli./Les temps sont durs pour les reveurs " ?

A to nie tajemnica, wyskoczy pierwsze w Googlu :)

Lubisz Harrego Pottera (książkę).

Czy oglądałeś kiedykolwiek serial "Stargate SG-1"?

Grałeś kiedyś w Obliviona, jeżeli tak to jaką ocenę byś mu wstawił?

Nie wiem, nie czytałem :)

Tak, hen dawno temu obejrzałem kilka odcinków. Bardzo dawno temu.

Nie grałem. Przeszedłem Morrowinda dosyć późno i potem na długo przejadła mi się tego typu konwencja erpega. Nie wykluczam, że się skuszę, jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem człowiekiem o usposobieniu sympatycznym, romantycznym nawet i o miękkim sercu. Buc, świnia, cham i prostak wychodzi ze mnie stosunkowo raczej powiedzmy, że rzadko. A przynajmniej staram się ograniczać ile mogę :)

I jest po francusku - w języku, którego ostatnimi czasy usiłowałem się nauczyć choć trochę. Do tego wszystkiego często zmieniam przekonania, więc możliwe, że wkrótce ów tekst zniknie i śladu po nim nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wiedzieć skąd bierzesz pomysły na tak ciekawe felietony (vide w tym numerze ,,Podniebne miasta'' albo tekst o niewidzialności).

Szperasz w Internecie i wyszukujesz takich ciekawostek, czy może znajomy zarzuci jakimś tematem, a potem Ty starasz się dowiedzieć więcej? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...