Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredos2001

Peryferia: Głośniki, słuchawki, karty dźwiękowe.

Polecane posty

@tomsto, tak, ten model mam, i rzeczywiście jest lepszy od fatal1ty - zdecydowanie solidniej wykonany i gra nieco lepiej, a przy tym zdaje się parę dyszek tańszy :P na szczęście mam też CAL! więc nie jestem skazany na wieczorowe słuchanie muzyki na gamecomach. To było potworne.

A fatal1ty miałem okazję odsłuchać u kolegi...Uh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka monitorów do 500 zł to polecam Reloop ADM-5, sam jestem posiadaczem od ponad pół roku i są bardzo dobre, powiedziałbym, że to najlepsze monitory w tej cenie (patrząc na jakość). Jeśli ktoś lubi bawić się w "OC" na głośnikach to można wymienić woofery (trochę ponad 40 zł jeden) na lepsze, polskiej firmy STX i podobno głośniki grają jak z klasy o poziom wyżej. A tak napisałem, może ktoś ma zamiar kupować to się przyda.

PS: Co do słuchawek to mam CAL! i teraz są to bardzo opłacalne słuchawki, szczególnie, że kosztują już mniej niż 180 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliee0

Dawne CAL`e to nie te same co starsze.

Nowe mają gorsze przetworniki co wpływa na jakość dźwięku i odchodzą w tej cenie na rzecz Superluxów 661.

I pytanie ode mnie.

Mam xonara dg lepiej kupić 668b (co myślę że tak) czy 681.

Superluxy przejmują rynek !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest audio na płycie:

  1. Realtek ALC887
  2. Obsługa wejścia/wyjścia S/PDIF
  3. Obsługa High Definition Audio
  4. 2/4/5.1/7.1 - kanałowa karta dźwiękowa (do konfiguracji 7.1 kanałów audio należy wykorzystać złącze front panel audio oraz dokonać odpowiednich ustawień w managerze dźwięku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sobię kupić słuchawki bezprzewodowe espperanza EH133 czy jakoś tak i nie wiem czy one są dobre bo mój kumpel ma je i mikro ma słabe wszystko zrobił i nic a to zamula jego głos a to ciche dlatego przed zakupem chciałem się spytac czy one sa dobre czy warto je kupic czy nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otoz przyszly dzisiaj moje SkullCandy Snoop Dogg. Podlaczylem je do telefonu (galaxy ace) i odnosilem wrazenie, ze lewa sluchawka gra jakby glosniej. Czy sa one uszkodzone, czy po prostu badziewna jakosc mp3, badz kwestia rozlozenia sie dzwiekow w piosence powoduja taki efekt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o głośniki to osobiście od wielu lat używam tylko Logitech z dwóch powodów: pierwszy to świetna jakość

Pierwsze zdanie, a ja już nie mogę się powstrzymać od śmiechu.

trzymają się bardzo długo i nie muszę zbyt często chodzić do sklepu po nowe więc jest to zawsze jakaś oszczędność

Te plastikowe badziewia trwałe diabelek.gif ?

Obecnie korzystam z modelu Z313 - są tanie i dobre.

Tia... jak ktoś nie słuchał niczego lepszego od sprzętu z Tesco za 5zł (co jest mniej więcej równoznaczne z tymi Logitechami), to pewnie tak twierdzi.

Ale na Twoje (nie)szczęście, są tu osoby obeznane w audio, więc cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

"Jak ktoś potrzebuje suba" - idę o zakład, że Geniusy 1800A po ustawieniu eq na tony niskie, wydobędą ich więcej, niż te Z313.

A zresztą... to co się z tego subwoofera wydobywa, to nie bass, a odgłos kopania w karton, więc w każdym razie, bassu więcej mają Geniusy wspomniane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...