Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaga50

Problem z XFX Radeon hd5xxx

Polecane posty

Witam kupiłem nowy komputer i wgrałem system win7 i od nowości podczas gry w CODMW2 czy coś starszego wyskakuje błąd STEROWNIKI EKRANU PRZESTAŁ DZIAŁAĆ ALE ODZYSKAŁY SPRAWNOŚĆ Proszę o pomoc z góry dziękuje

Dane komputera

Płyta główna ASUS P5KPL-AM

Procesor intel Pentium Dual Core E6500 2x2,9

Grafika RADEON HD5670 1GB GDDR5

Temperatura podczas gry wynosi 76 stopnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to bomba, więc na odstrzał. Możesz sprawdzić kompa na innym zasilaczu? Miałem taki sam problem na Codegenie i Xilence. Po zmianie było już OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mają Ci dać inny. A jaki mieli Ci dać? Bo jeśli innego modecoma to sobie odpuść. A zerwanie plomby na obudowie oznacza, że tracisz gwarancję (?) sklepu na komputer jako całość, nadal masz gwarancję na poszczególne części.

Zasilacz sugeruję wymienić na Fortrona FSP400-60GHN. A najlepiej zrobisz jak oddasz kompa i poprosisz o zwrot kasy to wtedy złożymy Ci coś co nadaje się do użytku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się do sklepu przepraszają i w ramach przeprosin włażą wybrany przez zemnie zasilacz

Temperatura w Stresie

Dziękuje wszystkim zabieram się do sklepu powiem im ze maja dać ten zasilacz i koniec dyskusji Fortron FSP400-60GHN

Jeszcze raz Bardzo dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać, że takiego nie mają i będą Ci chcieli wcisnąć kolejną bombę zegarową.

Tu masz listę firm, które produkują zasilacze a nie bomby z opóźnionym zaplonem:

Fortron (z wyjątkiem APN), Antec, OCZ, Pentagram, Be Quiet, Chieftec, CoolerMaster, Corsair, Delta, Enermax, Thermaltake, Zalman (kolejność losowa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkują to tylko 3 z wymienionych: Fortron, Delta i Enermax. Przy czym drugiej firmy bym zbytnio nie polecał.

Do listy producentów warto dodać np. Seasonic, Topower, czy CWT, a do listy dostawców Amacrox, Silver Power (nowsze serie zasilaczy) oraz Tagan.

Cooler Mastera też bym nie polecał, ze względu na jednak kiepski stosunek jakość/cena i na to, że ich zasilacze są słabsze od modelów o tej samej mocy od konkurencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkują to tylko 3 z wymienionych: Fortron, Delta i Enermax.

No tak, mój błąd :P.

M@THEV - od modecomów trzymałbym się z daleka. Co prawda seria MC była dość udana ale do reszty raczej bym się nie zbliżał bo można lepsze za tą samą cenę dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ModeCom MC-Carbon to w sumie z grubsza to samo, co MC (czyli Fortron PNF). Problem w tym, że ta konstrukcja jest już dosyć stara i ModeCom przesadza z mocą na tabliczce znamionowej. Generalnie nie są to złe zasilacze, ale ze względu na wiek konstrukcji i cenę są zupełnie nieopłacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbonu smigają aż miło.

M@THEV - od modecomów trzymałbym się z daleka. Co prawda seria MC była dość udana ale do reszty raczej bym się nie zbliżał bo można lepsze za tą samą cenę dostać.

Hmm Volcano to zła seria? : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna nie jest, ale jeśli wziąć pod uwagę cenę, to nic szczególnego. Zwłaszcza, że ModeCom na czymś przyoszczędził, tylko nie wiem na czym, lub też przesadził z mocą na tabliczce znamionowej, bo ten model spisuje się gorzej od Corsairów TX, które teoretycznie mają tą samą konstrukcję.

Generalnie jeśli wziąć pod uwagę ceny, to ModeCom obecnie nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Tak jak pisałem Carbon to konstrukcja sprzed paru lat, a i wtedy była budżetowa. Obecnie jest przestarzała. Volcano byłoby dobre, ale coś jest z tą serią nie tak i nie za bardzo wiem co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Volcano to zła seria? : D

Nie mówię, że zła ale po prostu nie mam do firmy zaufania. Tak samo jak wolałbym nie tykać produktów Tracera tak samo wolę nie tykać zasilaczy Modecoma bez względu na to czy to seria gorsza czy lepsza. Tym bardziej, że tak jak mówi Sevard Modecom cenowo nie jest atrakcyjny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...