Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dijo1995

Rozwiązany: Przegrywanie ORYGINALNYCH filmów

Polecane posty

Witam,

możecie podać jakich programów się używa do tworzenia kopii zapasowych płyt? Moje Gwiezdne Wojny qmxbo4.jpg się trochę poniszczyły wędrując po znajomych, więc nie chcąc ich stracić, chcę zrobić kopię zapasową. :D

Proszę o program i instrukcję, że tak powiem, jak dla idioty :P. Wole mieć opisane wszystko krok po kroku, niż później pytać 50 razy na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam program Alcohol 52%. Darmowy i po polsku. Obsługa jest bardzo prosta. Program należy odpalić, włożyć płytę z filmem, wybrać opcję "Kreator odczytu", w opcjach odczytu ustawić ścieżkę docelową obrazu płyty, wybrać profil i kliknąć. start. Powinien utworzyć się obraz płyty (plik z rozszerzeniem mds), który można odtwarzać w wirtualnym napędzie DVD utworzonym przez program podczas instalacji.

Możesz też spróbować z Daemon Tools Lite (obsługa jest podobna jak w przypadku Alcohol) oraz Nero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz drugie pytanie. wyskakuje mi, że płyta jest zabezpieczona. czy podczas oglądania będą się działy jakiś rzeczy, którą utrudnią obejrzenie filmu?

Nie powinny. Najwyżej płyta ci się w ogóle nie otworzy i nie będzie działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...