Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brylant

Komiksy w CD-A

Czy komiksy powinyy wrócić?  

308 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinny wrócić?

    • Tak
      165
    • Nie
      34
    • Tak, jeśli cena się nie zmieni
      109


Polecane posty

Hej, dawno temu, coś w okolicach 2000 roku na łamach CD-A były publikowane całkiem ciekawe i ładnie narysowane komiksy. Urozmaicały one pismo i były ciekawą lekturą. Jednak dawno juz takiego nie widziałem. Może czas coś zrobić? Czytelnicy, wypowiedzmy się!!

Dodam, że nie chodzi mi o Klarę pana Lenca ani rysunki Błażeja Wiśniewskiego. Takie komiksy, jakie mozna kupić w księgarniach, tyle, że krótsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze dyskusje i tak nie mają sensu bo WIELCY nad nami (redaktorzy) i tak zrobią co zechcą, a my szarzy czytelnicy musimy cieszyć się tym co jest i KUPOWAĆ, PRENUMEROWAĆ itd, itp, etc.

Swoją drogą ciekawe czy bunt z jakiegoś powodu zrobiłby na nich wrażenie - np. jednego miesiąca nie kupujemy CDA ! Albo jeżeli już to na spółę ze wszystkimi kumplami ! - ciekawe czy kwestia którą chcielibyśmy narzucić była by nam dana ??

Ach te moje pragnienia zrywu ludności .... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem ( wg mnie ) byłoby zamieszczenie komiksów na płycie. I za papier nie trzeba by więcej płacic....

I można by do tych komiksów zamieścic rysunki pana Lenca, jak i pana Błażeja. Choc można też np. wynajśc jakiś twórców internecie. Raczej wątpie żeby brali kasę za to, że ich rysunki pojawią się w największym czaspoiśmie o grach w Polsce........ :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy na płycie to nawet dobry pomysł. Ale papier to papier. Nic go nie zastąpi. Jestem za tym żeby były w piśmie pod warunkiem, że nie będą publikowane kosztem stałych działów. Jeśli nie to jestem za coverkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli miałyby być te komiksy to preferuję na coverze. Jakby mieli je drukować to albo wzrosłaby cena pisma albo coś by musiało z czasopisma zniknąć.

Ewentualnie można zrobić tak, że w jednym miesiącu drukujecie konfigurator a w drugim wspomniane wyżej komiksy. Czemu miałyby się pojawiać naprzemiennie z konfiguratorem? IMO konfigurator co miesiąc jest zbędny bo aż tak często się nie pojawiają nowe podzespoły warte naszej uwagi (czyt. graczy).

Co na to czytelnicy i redakcja? Przede wszystkim redakcja. Fajnie jakby ktoś dysponował tymi skanami komiksów sprzed lat :-)

Pozdrawiam Lookazz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najważniejsze pytanie brzmi: A co to by było za komiksy... Komiksy Marka Lenca doskonale uzupełniaja AR, ale to grafika wybitnie użytkowa - fabuły w świecie Klary raczej sobie nie wyobrazam. Z kolei prace Błażeja Wiśniewskiego mają w sobie czasem iskrę geniuszu, ale nie da się ich przyjąć zbyt wiele na raz - na przykład poświęconej im części tipsomaniaka na raz nie dałem rady przeczytać. Komiks w polskich pismach komputerowych ma bardzo dobrą tradycję, zaczynając od mało profesjonalnych ale śmiesznych jak przygody redakcji w Top Secret (do dziś pamiętam Kopalnego mówiącego, "No proszę, zostawił otworzone" :) a kończąc na w pełni profesjonalnych, by nie rzec gwiazdorskich przygód Górsky'ego i Butcha w Resecie, czy wreszcie (o)polskiego supermana (jaki kraj taki bohater ;) ) Wilqa w GameRanking... Tak więc ja jestem na tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to nie jestem pewien, czy taki komiks w CD-A, to dobry pomysł. Jeśli by miał być na kilku stronach, to na pewno ucierpiałby na tym jakiś dział. Np. Action Redaction, co jest o tyle prawdopodobne, że Smuggler nas tym straszy od kilku miesięcy (w zasadzie to od lat :diabelek: ). Jeśli żadnemu działowi nic nie ubędzie, to musi przybyć stron, a co za tym idzie, wzrośnie cena. Dlatego uważam, podobnie jak to już kilka osób wspomniało, że najlepszym miejscem na taki komiks jest DVD, np w Action+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rysunki będą Lenca , będą śmieszne i cena CDA się nie zmieni to się zgadzam. Chociaż mało jest to prawdopodobne ponieważ tę parę stron to sporo kasy. Ucierpiały wtedy i pełniaki i całe pismo, więc warto się zastanowić nad tym pomysłem.

PS. Taniej by było zamieścić na coverze i może byłoby więcej niż klika stron. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że takie komiksy to całkiem niezły pomysł. A że wzrosłaby cena pisma? Były czasy kiedy CDA sprzedawali po ~20 zł a jednak ludzie je kupowali. Wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na taką kwotę ale już podwyżka o 1,5-2 zł jest chyba do przełknięcia. Znaczy, ja nie wiem czy to akurat o takiej sumie mowa ale jeśli tak, to można by jakieś ciekawe historyjki zamieścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to bardzo dobry pomysł :tongue: . Jednak albo trzeba by było z czegoś zrezygnować lub podnieść cenę pisma ;/ Jednak każdy by się cieszył z ciekawych komiksów zamieszczonych wewnątrz CDA. Jeśli by się dało je gdzieś upchnąć byłby to świetny pomysł. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...