Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akihito

Rozwiązany: Komputer włącza się na 1 sec

Polecane posty

Witam sprawa ciężka komp odmówił posłuszeństwa włącza się tylko na 1 sec zapalają się diody na płycie głównej rusza wentylator i gaśnie. Dalsze próby wciskania przycisku power konczą się brakiem reakcji z strony komputera, dopiero wyciągnięcie gniazdka z prądem na 10-15 sec ( akurat tak jak gaśnie mi dioda w monitorze) i ponownym wsadzeniu komp znowu się włącza ale tylko na jeden sec. Przy odłączeniu zasialnia karty graficznej, zasilacz rusza i działa z płytą główną bo słychać piski od płyty gdyż domaga się karty graficznej. Dziś udam się do kolegi by podpiąć moją kartę graficzną i ją sprawdzić. Moglibyśćie pomóc mi i podać sposób jaki mam zrobić aby wykluczyć płytę główną ? Bo jestem na 95% pewny że to zasilacz ale jakby obie rzeczy czasem padły to lepiej wszystko razem zamówić. A może się mylę i co innego jest temu winne dodam że już kilka tygodni komputer nie chciał czasem startnąć za pierwszym razem ale już za kolejnymi ruszał więc nie przeszkadzało to. Sytuacja się zmieniała wczoraj gdyż dopiero odpięcie zasilania i podłączenie go sprawiło że ruszył po tem po jakiś kilku h siedzenia na necie zawiesił się komp to wyłączyłem go i już nie dał się włączyć sad_prosty.gif .

Jeśli to zasilacz to jaki polecicie ? Mam GeforceGTX260 a ten komp mi posłuży góra 2 mies potem idzie do rodziców bo kupuję nowy daltego chcę im zostawić sprawny kompueter nie przepłacając za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komputer zostanie u rodziców bo będę kupował sobie nowy. Zamówiłem zasilacz polecamy przez Antos.sprawdziłem również kartę graficzna i jest sprawna. Oczekuje aż Komputronik zrealizuje zamowienie i będę mógł go odebrać. jak zamontuje zasilacz to odezwę się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem zasilacz podłączam i [beeep] nie działa zaświeca tylko jedna dioda z płyty głównej a przy poprawnym starcie powinny 4 świecić. Wgl komputer właczął się na 1 sec najlepsze jaja są gdy odepnę to zasilanie obok procesora to komp włączy się się na pare sec po czym gaśnie siedziałem przy tym ponad godzinę i szlak mnie trafia co najlepsze jak wyrzucę grafikę i podłącze stary zasilacz to płyta główna rusza i pipie że nie ma grafiki czyli wszystko w porządku. Istnieje szansa że produkt który otrzymałem od Kompusronika jest wadliwy ? W dodatku po odpakowaniu rzuciło mi się w oczy że wokół gwintów na śrubki jest starty LAKIER! Po za tym czy do zasilacza nie dodaje się śrubek ? zamówiłem tego Deusa G1 confused_prosty.gif

EDIT: Sprawdziłem u kolegi właśnie zasilacz, cóż tutaj działa :/. Czyli płyta główna do wymiany ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...