Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiatrownik320

Gra którą najwięcej razy przeszliście?

Polecane posty

Fajny temat smile_prosty.gif. Najwięcej razy przeszedłem "ekszynowe" Saints Row 2 i chyba Fallouta 3. Obie po trzy razy.

[EDIT] Chociaż nie! Zapomniałem o Call of Juarez Więzy Krwi (również z ekszyna). Cztery lub pięć razy. Poszukiwanie sekretów, przechodzenie różnych misji innymi bohaterami... wciągało. :) [/EDIT]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej razy przechodziłem pierwszego i drugiego Gothica,straciłem rachubę ile to było, ale na pewno zrobiłem to siedmiokrotnie. Trzeciego Gothicka przechodziłem już 4 razy, zaś Najdłuższa Podróż chyba z 5 razy..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half Life. Przeszedłem go z bodaj 8 razy i nie ukrywam, że nadal z chęcią bym w niego grał. Dwójkę już trochę mniej (4 razy), ale przecież nikt mnie nie zmusza, aby znów zagrać w ulubioną grę. Jest jeszcze czas, żeby wynik znacznie poprawić :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo zado powtornie prezchodze te same gry oj bardzo zadko w sumie to probowalem kilka razy ale zawsze w polowie nudze sie i zaczynam inny tytul ( Nawet diablo ukonczylem raz) ale.... 2 razy skonczylem Comandos 2: za pierwszym razem nie zebralem wszytkich zdjec i nie mialem wszystkich dodatkowych misji, ponownei skonczylem tez Call Of Duty z dodatkiem( pierwsza czesc) ale tylko dlatego ze wczesniej gralem u kumpla a chcialem ukonczyc u siebie. Wiele gier przechodzilem ponownie ale dlatego ze utracilem savy z koncowych etapow itp wiec raczej to sie nie liczy ( po 9 latach powtornie musialem przejsc Icewind Dale II bo skasowalem savy z ostatniego rozdzialu smile_prosty.gif lub neverwinter nights 1 po 5 latach.) arawie bym zapomnial The Suffering 1 i 2 przeszedlem 2 razy za kazdym razem innym stylem aby zobaczyc zakonczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie Contra jest rekordzistką, koło setki spokojnie rekord czasu bez straty życia to 17 minut, ze staratą jakieś 15. A jeśli chodzi o PC to Borderlands 2 tak z 4 razy i gram już 5, Titan Quest jakieś 4, Mass Effekty 1 i 2 po 5-6 razy trójeczka dwa z braku czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w zwyczaju przechodzenia gier po kilka razy, w ogóle więcej niż raz to ukończyłem chyba tylko: Władca Pierścieni: Powrót Króla, pierwszego i drugiego Asasyna, również dwa razy. Pierwsze miejsce należy zdecydowanie do Gothica 2, ukończyłem go co najmniej 3/4 razy plus fakt, że za każdym razem grałem bardzo długo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak FreeSoldier nie mam w zwyczaju przechodzić gier więcej niż raz (w zależności od liniowości fabuły). Moim rekordzistą jest ukochany Gears of War 2 z wynikiem 3 przejść. Kilkakrotnie byłem w 70 - 99% fabuły kilku tytułów i nagły format kompa spowodował reset gry i miałem tak np z Dead Space'am, S.T.A.L.K.E.R.em SoC, Wiedźminem... Odczuwalnie demotywuje od ponownego przechodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...