Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krystianziom007

Problem z ramem

Polecane posty

Mam problem z PC... Miałem problem z biosem więc dałem do serwisu, ale nie chciało mi się bawić z serwisami więc kupiłem nową. Dałem odrazu PC też na formata... No i informatyk zrobił mi formata zainstalował windows 7 Home Premium 64bit ale nie wiem dlaczego w informacjach o systemie pisze ze zainstalowane jest 4gb ale 3.19 dostępne... Co jest zmieniałem na odwrót ramy nie wiem po co może by to coś dało ale nadal to samo... może to informatyk zrobił mnie w konia i dał jakiegoś fixa 64 czy coś bo 64 bity powinien obsługiwać te 4gb ramu... co jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musi być coś uszkodzone, możliwa np. wina BIOSu lub niezbyt dobra współpraca pamięci z płytą. W każdym razie, nie zaszkodzi sprawdzenie RAMu programem Memtest86.

P.S. Odpowiedziałbym wcześniej, ale Twój sobotni post przeoczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeździłem na ustawieniach defalut biosu... i znalazłem opcje power saving czy coś tak czyli oszczędzanie energi i performance wiec ustawiłem tą drugą opcje i odrazu było ustawione na enabled w sensie że 4gb ramu czytało i puki co komp się nie blokuje... Zobaczymy co dalej.

Nadal to samo znów zmieniłem jakaś opcje jeszcze zobaczymy czy to coś da

znów to samo. najczęściej problem pojawia się po wyłączeniu przeglądarki ale też zdarzyło się że i podczas grania się zacięło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...