Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fangtasan

Rozwiązany: Bardzo głośny wentylator od karty graficznej

Polecane posty

Posiadam taką karte graficzną: http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-...70-pmd1g-289633 ( MSI Radeon 5770).Mój problem polega na tym,że wentylator w niej jest bardzo głośny.Temperatura którą osiąga podczas grania to ok. 88 stopni.Zmniejszyłem sobie oboty wentylatora lecz po 20 minutowej grze grafika osiąga temperature 96 stopni.Jaka temperatura może być niebezpieczna dla mojego Radeona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, temperatura karty jest za wysoka (nie twierdzę, że niebezpieczna, ale te karty, raczej mają ją niższą) i dlatego chłodzenie jest głośne. Jeżeli grafa jest na gwarancji, to powinni Ci jakoś temu zaradzić lub ją wymienić. Jeżeli nie, to - jeśli tego nie robiłeś - wyczyść chłodzenie, ewentualnie - zmień pastę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta od nowości ma niestety takie temperatury.Z tego co czyta się na forach to mój model jest głośny nie tylko u mnie jednak temperatury mają faktycznie mniejsze. Karta niby jest na gwarancji jednak niewiem czy będę ją oddawał ponieważ i tak chyba zmienie w niej chłodzenie ponieważ i tak będzie głośna bez zmiany.Bardzo dziękuje wszystkim za udzielanie się w tym temacie.Temat chyba można zamknąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...