Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiper93

Spadek wydajności po naprawie

Polecane posty

cześć. Mam taki problem:

Grałem sobie w Call of duty wszystko było ok. Na następny dzień włączyłem kompa. Po 15 minutach gry zaczeło z niego śmierdziec spalenizną. Na następny dzień zaniosłem go do komputronika. (coś sie stopiło ale niepamiętam co) ok oni to naprawili poszedłem do domu włanczam komputer następnie CoD 4 MW i sie zacina a przed naprawą komputera tak nie było. co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic takiego a po co ci?

mam tylko papiery od całego komputera (odrazu jak go kupiłem)

odrazu jak kupiłem kompa to miał taki procesor :

ATHLON

64X2 5600+ BOX

AM2/2,8GHz

który jest lepszy ten wyżej czy ten co wczesniej napisałem czyli HEDY czy ATHLON

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada - nie chodź więcej do tego sklepu. Skoro przy okazji spalonej karty zostawiają najbardziej prawdopodobną przyczynę jej spalenia/wymieniają jeden złom na drugi, to nie świadczy najlepiej o ich kompetencjach. Pora się z panami "ekspertami" pożegnać i wziąć sprawy w swoje ręce. Inaczej możesz się kłopotów z komputerem długo nie pozbyć.

Na początek sugeruję zamówienie w jakimś dobrym sklepie internetowym porządnego zasilacza i zamontowanie go w miejsce tego szrotu. Jaki to zasilacz zależy od posiadanej kwoty oraz konfiguracji komputera. Tę można poznać przy pomocy CPU-Z (stosowne zakładki zawierają dane o procesorze, płycie głównej, pamięciach oraz karcie graficznej. Do identyfikacji tej ostatniej posłuży też GPU-Z).

Konfiguracja jest niezbędna do doboru zasilacza, a to, co podali na papierach ze sklepu może nie być zgodne ze stanem obecnym (skoro coś tam wymieniali).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ze nie mam innego procesora

Nie myl pojęć, procesor a zasilacz

odrazu jak kupiłem kompa to

miał taki procesor : ATHLON

64X2 5600+ BOX

AM2/2,8GHz

który jest lepszy ten wyżej czy ten co wczesniej napisałem czyli HEDY czy ATHLON

Już raz goldeneye456 zwrócił, na to uwagę, iż mylisz zasilacz z procesorem (myślałem, że robisz to przez nieuwagę), jednak widzę, iż naprawdę tego nie rozróżniasz. Athlon - to procesor, Hedy - zasilacz. Są to zupełnie inne podzespoły kompa: klik (procesor), klik (zasilacz komputera); jeżeli chcesz, kupować/naprawiać komputer, a także otrzymać od kogoś pomoc (np. na tym forum), powinieneś wiedzieć co jest co (stąd, powyższe linki).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - Ten HEDY to nie jest procesor, tylko zasilacz. Procesor jest na płycie głównej, przykryty chłodzeniem. Tak jak mówi MikaelDorren pobierz program CPU-Z i GPU-Z, zrób z nich screeny (najlepiej z każdej zakładki) i wrzuć na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...