Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Musze przekatać PC

Polecane posty

Otóż coś nie działało z PC (który musi iśc do szkoły), ale jakoś sobie z chłopakami daliśmy rade. Wszystko pięknie działa. Ale chce być pewny, że w szkole sie nie wysypie i tutaj pytanie do was... Czym go moge pokatać pare h? Jakiś benchmark? Hm? Czekam na propozycje.

Dysk sprawdzony HD Tune, RAM'y dzisiaj sprawdze jakimś programem, płyta główna wydaje się być w porządku. Zasilacz jakiś no-name (no do szkoły PC nie bede inwestował w markowego :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbys mi powiedzieć jak ustawić tego OCCT żeby nic nie popsuć? I w którym tym trybie go uruchomić ? Bo tam na górze mam 2 zakładki aktywne (o ile dobrze pamiętam obie odnośnie CPU) i dwie nieaktywne. I na ile czasu go włączyć ?:P

I teraz troche z innej beczki.

hdtuneraportmt.jpg

Mocno źle?

I jeszcze jedno. Bo za bardzo nie rozumiem tego komunikatu:

img20120201001.jpg

I czemu zawsze by pójśc dalej musze klikać to F1? -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbys mi powiedzieć jak ustawić tego OCCT żeby nic nie popsuć? I w którym tym trybie go uruchomić ? (...) I na ile czasu go włączyć ?
Zwyczajnie - np. test CPU: OCCT, wybierz Auto (1h, priorytet normalny).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHłopaki... jak zrobić obraz partycji systemowej? Tak, że wiecie. Komputer sie psuje, nic nie da rady zrobić, wkładasz płytke, komputer sie z niej odpala i przywraca system do momentu w którym tą płytke tam wypaliłeś?

Próbowałem programem Acronis. Robie make recovery disk/partition wybieram, żeby zrobiło i od razu wypaliło na płytke i zaznaczam opcje, żeby płyta była bootowalna. Wszystko fajnie. Ustawiam w biosie bootowanie na LS120 (to chyba naped nie?), na CDROM, później na dysk twardy. Wkładam płytke. NIC. System sie nadal normalnie odpala.

Co polecacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Logiczne uszkodzenia (niezerowy realocated event count przy zerowym realocated sektor count) wskazuja na problemy z zasilaniem dysk, a konkretnie niełączącą wtyczką zasilacza lub wadą samego zasilacza.

2. Jesteś pewny, że napęd czyta w ogóle płytę, która została wypalona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...