Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artifex

Windows 7

Polecane posty

Mam problem z windows 7 64 bit. Historia notorycznie sie powtarza. Raz na jakis czas "znika" mi aktywacja systemu i musze go ponownie aktywowac w trybie online.

Sytuacja byla bardzo irytujaca, ale do zniesienia zwlaszcza, ze jestem studentem i zawsze moge wygenerowac sobie nowy klucz na stronie wydzialu.

Poniewaz uzywam komputer rowniez do pracy kupilem sobie ostatnio licencje na windowsa 7 pro. Nie minal miesiac i ciach... wszystkie licencje wykorzystane.

Ktos wie o co biega? Jak odzyskac stracone licencje? Czy za kazdym razem musze dzwonic na obsluge klienta i marnowac kilka godzin czy moze jest jakis szybszy sposob?

Nie zmienialem sprzetu, jedyne co robilem to instalowalem nowe oprogramowanie. Wiadomo za co traci sie licencje??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby ktoś kradł klucz. Ale może to być też usterka na serwerach Microsoft. Tak czy tak rozwiązaniem jest kontakt z firmą.

Wolałbym inne rozwiązanie. Może jest jakaś lista programów (Nie wiem pakied adobe??) których instalacja kończy się wykorzystaniem licencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że sterowniki zmieniają w systemie coś na tyle, że system sądzi, że nastąpiło sporo zmian w sprzęcie (wtedy jest potrzebna ponowna aktywacja). Takie coś może się zdarzyć np. przy instalacji sterów do kart graficznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...