Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Suteq

Proces bezczynności systemu - dużo zżera

Polecane posty

Witam. Dzisiaj stała się rzecz niebywała, otóż proces bezczynności systemu zaraz po uruchomieniu zżera mi ok. 60% mocy kompa, odpaliłem GTA 4 i miałem 6 FPS. Wczoraj wszystko było OK. Nie wiem co jest grane, powiem tylko, że zainstalowałem bete Heroesów VI. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kompa pod kątem wirusów i innych świństw, powyłączaj zbędne procesy (usługi i aplikacje uruchamiane w autostarcie). Ponadto sprawdź czy dysk nie przestawił się na tryb PIO, oraz zobacz czy w trybie awaryjnym też tak jest. BTW BSODy nadal masz?

P.S. A jeszcze zapomniałem, zobacz czy to przypadkiem gg tak nie zamula kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60% pokazywało jak odpalełem menadżera, ale wgrałem Win 7 i jest spoko(od dawna już miałem to zrobić, ale nie było sposobności). Teraz jest inny zonk, gdy np. oglądam filmik na YT i komunikuję się z kimś na TS to gdy ktoś się odezwie to wtedy głosy systemowe(ten filmik) się ściszają, gdy nikt nic nie mówi jest dobrze. Jak zrobić, żeby nie ściszało głosów?

P.S. Tamten problem prawdopodobnie był spowodowany uruchomieniem się Lsass.exe, wczoraj tego nie było, dzisiaj już tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...