Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

50Cent204

Rozwiązany: Asus AH3650

Polecane posty

Mianowicie mam kartę Asus AH3650 która jak na swój rok jest "niby" dobra lecz lepsze gry typu Prototype czy Assasin's Creed...Wcześniej pytałem się na czy na moim sprzęcie będzie działac np. Prototype i napisano mi że będzie działał bez problemu tak że kompa mam raczej dobrego :) Nie wiecie czy to może wina sterowników do karty graficznej czy może czegoś innego ?

HELP !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MikaelDorren - o ile to nie problem z innymi podzespołami(tzn. za słabe), to Asus AH3650 (na poziomie 8600gt) powinien sobie radzić z tymi dwoma grami bez problemu, przynajmniej na minimum :)

Inna sprawa, że to wersja AGP, więc nie przypuszczam, by reszta podzespołów była zabójcza. Podaj też co się dzieje z tymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. po włączeniu gry jest wszystko pięknie ładnie , ale gdy już się zacznie grac np. w Protorype już na samym tym takim jakby turialu muli mi i gra się dosyc niekomfortowo , potobnie jest z Assasinem , a nawet karte graficzną ustawiłem na Optymalną Wydajnośc i grałem na minimanlych opcjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że to wersja AGP, więc nie przypuszczam, by reszta podzespołów była zabójcza. Podaj też co się dzieje z tymi grami.

A fakt, przegapiłem to. Również bym się nie spodziewał jakiejś mocnej reszty.

Asus AH3650 (na poziomie 8600gt)

Na poziomie 8600GT jest EAH3650 z pamięciami DDR3. Tu mamy do czynienia z DDR2, a to tak na oko 20-30% w dół (klik - test Radeona 3650 z DDR2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentium{R} 4 CPU 3.00GHz

I tu jest pies pogrzebany, jak ludzie mawiają. Owe gry korzystają z wielu rdzeni (AC z dwóch, Prototype z czterech), zatem ich kiepskie działanie na jednordzeniowym procku i rzeczonej karcie nawet na minimalnych ustawieniach nie jest niczym specjalnie dziwnym. Tym bardziej, że komp nie spełnia wymagań tych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednordzeniowy, dwu wątkowy -> a to różnica ;)

Z tej serii, to dwurdzeniowe były tylko Pentium'y D -> i to też nie były w 100% dwurdzeniowe, bo to była zlepka dwóch rdzeni Pentium 4. Coś jak czterordzeniowe Q6000\Q8000\Q9000, które są zlepionymi C2D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego procka nie ma sensu kupować. To jest podstawka (najpewniej) 478, a nawet jeśli 775, to płyta jest tak stara, że nic nowego na nią nie wsadzisz. Jedyne co możesz zrobić, to kupić nowego PC.

Zresztą płyta ma gniazdo AGP ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...