Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shakal84

Blue Screen po dołożeniu pamięci

Polecane posty

Witam

Nie dawno dokupiłem sobie pamięc Good Ram 2GB pamieci wspólpracują z Patriotami w dualu po zainstalowaniu w kompie przy pierwszym uruchomieniu kompa gdy zaczyna sie wgrywac sam Windows wyskauje mi taki blue screen ==> dsc08098x.th.jpg

system 64 bity w opcjach biosu mam włączona opcje "Memory Rema Freature" pamięci pracują na standardowych ustawieniach 400 Mhz ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak ??

PRZEPRASZAM NIE TEN DZIAŁ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w ogóle w stanie odpalić system, czy zupełnie nie idzie poza ten BS?

I czy sprawdziłeś, czy te nowe pamięci znajdują się na liście kompatybilności płyty głównej (w instrukcji płyty jest).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak system za drugim razem odpala juz normalnie i działa tylko pisze ze został uruchomiony po powaznym błędzie czy coś takiego

co do kompatybilności pamięci z płytą główną to nie mam tam wyszczególnionej tej pamieci po za tym ta płyta jest już troche leciwa a dane o kompatybilności nie sa juz aktualizowane przez producenta.. Asus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięci te specjalnie kupiłem w "dual kit" zeby w tym trybie pracowały tak samo jak te z Patriota wiec sa przystosowane do pracy w dualu po za tym dzsiaj komputer odpalił bez problemu raz jest ten blu screen a raz go nie ma ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzisiaj rano miałem znowu inny obajw posiadam trzy dyski twarde 40 GB ATA... 250GB na SATA.... i 1TB też na SATA podczas wgrywania sie windowsa jeden dysk nagle sie wyłancza automatycznie ten 250 GB i komputer sie resetuje sam... system jest zinstalowany na pierwszym dysku 40 GB dopiero po samoczynnym resecie dysk 250GB odnowa startuje i system odpala juz normalnie co jest grane ..??? czyżby to wina tych pamieći ?? ze jeden dysk nie wiadomo czemu podczas wgrywania windowsa sie sam wyłanczał ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zamieniłem pamięci jak radził kolega wyżej (tak aby nie pracowały w dualu ) i problem jak narazie znikł komp odpala normalnie a dysk juz sie nie wyłancza ..jak narazie pomogło dzieki ;) szkoda ze nie mogą pracować w dualu bo troche pewnie trace na wydajnosci :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...