Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maridok

Skyrim - gdzie jest Brynjolf?

Polecane posty

Chcę dołączyć do gildii złodziei jednak nie mogę znaleźć do wyżej wymienionego. Czy stragan na targowisku z czerwonymi buteleczkami należy do niego (jest tam torba chyba Brynjolfa, ale jego samego nie ma tam)? Po wejściu do Pękniny spotkałem kogoś przy bramie, kto widząc niezwykłe klejnoty polecił mi je poddać ocenie jakieś tam, ale muszę najpierw dołączyć do gildii złodziei. Jak i gdzie jest Brynjolf?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To tak. Dowiedziałem się z tego forum, że komenda na przywołanie to player.placeatme.

Postawiłem ją w konsoli razem z id podanym przez Ciebie Kawalorn(uwzględniając spacje: player.placeatme 00020545) to wyskoczył mi wiersz: "compiled script not saver". Potem zobaczyłem na stronie, że to id jest dłuższe i postawiłem znów tę komendę: player.placeatme 0001B07D 00020545 (uwzględniając spacje), gra scrashowała i wyłączenie tylko przez menadżer procesów.

Coś robię źle? Trochę mam przegrane tych godzin i nie chce zaczynać od początku. A od pierwszego wejścia do Pękniny minął realny tydzień. Bite kilkanaście godzin grania.

Udało się przywołać owego bohatera, jednak misja się już wtedy całkiem buguje. Znika Brand-Shei, któremu trzeba podrzucić pierścień. A gdy jego również przywołam kodem i podrzucę biżuterię, wówczas zadanie i tak się nie zalicza. Możemy pogadać z Brynjolfem. Nakaże nam iść do gildii złodziei w kanałach. Zadanie z pierśnieniem jest ukończone, ale nic więcej się nie dzieje i w szczurzych kanałach nikt nie chce ze mną rozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...