Skocz do zawartości

Guild Wars (1, 2)


Polecane posty

Mi nawet nie chodzi tyle o to że zbroja musi wyglądać epicko, albo u dajmy czarodzieje odkrywać połowe biustu bądź spódnice mają tak krótkie że ja bokserki mam dłuższe, lecz o samą różnorodność...może to zabrzmi trywialnie ale naprawdę ten akcent w grze dla mnie zepsuli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@iHS:

O to, czemu twój post wyleciał, nie pyta się w temacie z którego wyleciał, tylko w Uwagi do moderatorów. To na przyszłość.

A odnośnie powodu - to jest forum, nie newsroom. To kiedy są jakieś daty, premiery or whatever nie powinno się tutaj znajdować. Chyba, że dopisałbyś jakiś dłuższy komentarz. A to, że pojawił się szybciej nie ma znaczenia. Na głównej mógłby się nawet w ogóle nie pojawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy było to tylko moje odczucie czy itemy i zbroje były identyczne.

Sam u soldier classes(guardian/war) naliczyłem, może, z 4 wariacje na temat podstawowego setu+jakiś bardziej wyróżniający u karma sellerów (do 34 lvlu). Ale o ilość bym się nie martwił - każdy dung ma po secie (vide 8 setów - bodajże dla każdej z 3 klas wagowych i wsio ras), do tego dochodzą dalsze normalne armory, rasówki, wspomniane crafty, czy pomarańczki 80 lvlu.

W kwestii zbroi, to jedyna niefajna rzecz: okularki są w miejskim ubiorze i nie można ich przekabacić na armor. Nope.avi :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłęm grać w stress test i serio nie wiem co chcą jeszcze zrobić żeby tą grę w końcu wydać. Pozwiedzałem sobie kolejną krainę (północne Shiverpeak-i), porobiłem eventy i wszystko chodzi jak złoto - odwiedziłem wioskę misiów, zabiłem goliata, odwiedziłem podwodną wioskę tych takich śmiesznych żabek. Chciałem się skoncentrować na WvWvW, ale niestety w Becie na serwerze Blacktide jest ono niegrywalne - dostaliśmy do rozgrywki dwa pustawe serwery, czego efektem były w 100% podbite wszystkie cztery mapy po 20 minutach - i uganianie się za spanikowanymi pojedynczymi niedobitkami przeciwnika w 10 - 20 osób. Jak gra ruszy, zapewne po pierwszych rozgrywkach dostaniemy równie obłozone serwery - ale póki co, dysproporcja jest straszna, zastanawiam się czy na następną betę nie zmienić czasem serwera. Nie wiem czy grzebali coś w skillach, zmian właściwie nie zawuażyłęm (tapeta na Wayfarer Foothills się zmieniła - wow). Nie wiem w jakim stopniu gotowe są wyższe levelowe krainy, lochy i lokacje asur i sylvari (chociaż pokazywano je na trailerach rok temu bodajże, więc chyba do diaska są już gotowe) - ale wg gra jest praktycznie gotowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelające kroki szampana, girlandy, ognie sztuczne i fanfary! I klnę ciężko i brutalnie, bo to jeszcze dwa miesiące. Ale piekna jest taka pewność, choć niepewność piękniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooooohooooooo! :D Najlepsza wieść dnia, bez dwóch zdań i żadnych wątpliwości, tym lepsza, że nie czeka mnie żadna kampania wrześniowa i będę miał przynajmniej miesiąc łojenia z minimalną ilością snu ;p Cóż, może przesadzam, bo nigdy nie zdarzyło mi się zarwać nocki przy grze, ale kto wie, może dzieło ArenaNet będzie pierwsze aby tego dokonać. W każdym razie środki były odłożone już na dłuższy czas przed ogłoszeniem daty premiery więc teraz pozostaje najtrudniejsza cześć czyli wyczekiwać :] Będzie się działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wiem, do kiedy muszę sobie sprawić nowego peceta. Mam nadzieję że w najbliższym czasie podadzą zalecane wymagania systemowe, bym mógł z nimi lecieć do punktu w mieście z prośbą o złożenie sprzętu, który udźwignie te wymagania na 60 fpsach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spojrzeć na mój PC'et (konfiguracja w profilu) i powiem Ci że na tym co mam GW2 w obecnej chwili chodzi w granicach 40-60 klatek, dodać z 4GB ramu więcej może podregulować taktowania/napięcia i można grać bez problemu w granicach 60 klatek/s.

Ps. To ludzie jeszcze dają sobie składać PC'ty? :S Co jak co ale nigdy nie ufałem takim ofertom po tym jak zobaczyłem co "proFesjonaliści" zrobili z PC'tem kumpla XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę miał życia (znowu) =\

Tak przy okazji - empik ma w ofercie "Preorder Guild Wars 2" za 16,99 (przecenione z 19,99), piszą że "Zakup preordera gwarantuje dostęp do Guild Wars 2 na dzień przed premierą oraz do 2 dni pełnego dostępu po premierze, dając Ci możliwość gry w oczekiwaniu na kuriera z paczką." Nie trybie tego ni w ząb - to jest 3-dniowy trial i mam potem ekstra płacić za właściwą paczkę czy to jest gra właściwa, a póki nie będzie kuriera to mi kod na triala poślą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thaarael A nie jest to czasem pudełko, w którym znajduje się klucz pre-orderowy, który możesz wpisać na stronie gry, tak jak to było w przypadku SWTORa?

Jeżeli tak to dostaniesz pudełko i potem musisz zamówić właściwą grę, ale będziesz miał już te 16,99 zniżki. Można też chyba wybrać opcję, aby przysłali ci tylko klucz na e-maila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie zastanawia czemu normalny pre-order za pełną cenę zniknął z oferty empiku i zostało tylko to nie-wiadomo-co, przeszkadza to dosyć mocno jeśli chce się porównać cenę z innym sklepem a w takim gramie jest podana normalnie czyli 179,90zł ;) Dziwne tym bardziej, że nigdzie nie widziałem informacji bądź wyjaśnienia jak teraz działa pre-purchase w wypadku Guild Wars 2 i może wyjdzie tak, że kupię dopiero po premierze. Chyba, że ktoś kto orientuje się dobrze w temacie wpadnie tutaj i nas wszystkich oświeci za co byłbym serdecznie wdzięczny ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prordera nie kupię ale w dniu premiery jak najbardziej udam się do empiku (albo empika może ktoś powiedzieć jak jest poprawnie?? :D) i grę zakupię. Oglądałem materiały z niej i muszę powiedzieć, że to jest chyba TA gra na, którą od dłuższego czasu czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow Może dlatego, że nie wiadomo do końca jaka ta cena będzie. Te 179,90 z Gram.pl to jest chyba cena "na oko", bo ponoć oficjalnej polskiej ceny jeszcze nie ma. Zresztą na Gram.pl chyba nawet gdzieś pisze, że cena może ulec zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby mi powiedzieć kiedy w końcu jest premiera gry. Gdzieś czytałem ,że dopiero w przyszłym roku ale na stronach internetowych różnie piszą. BTW nigdy nie czekałem tak na żadne mmo jak na GW2 oby cena zwykłej edycji była w miarę znośna a na pewno kupię zaraz po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem udział w 2 beta weekendach z GW2 ale sam nie wiem czy beta otwarta będzie. Powiem ci od siebie, że możesz śmiało kupować i nie martwić się. Gra już wtedy kiedy brałem udział w 2 weekendach była dopracowana. Nie było crashy i nie rozłączało nikogo. Możesz śmiało kupić tym bardziej, że płacisz jednorazowo a kiedyś może zechcesz wrócić. Poza tym 180zł to cena edycji przedpremierowej zwykła będzie pewnie o jakieś 20-30 zł tańsza tak sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...