Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssj7

Psi Ops

Polecane posty

s2nto napisał:

P.S

Jest funkcja edytuj - nie musisz nadpisywać kolejny raz z koleji jednego

posta pod drugim. To taka podpowiedź, bo jak Rozy tu wpadnie będzie

warn

Tarmez napisał:

>>>>>>>> Ty człowieku o co ci tutaj chodzi ?? Sam sobie uwage zwracasz??

Jemu chodziło chyba o mnie , o to że czasem pisze jeden post pod drógim (sorry za nie ale tak jakoś wychodzi)

Dobrze Tarmez ,że zszedłeś do tematu Psi Opsa bo by sie off topic zrobił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s2nto napisał:

P.S

Jest funkcja edytuj - nie musisz nadpisywać kolejny raz z koleji jednego

posta pod drugim. To taka podpowiedź, bo jak Rozy tu wpadnie będzie

warn

Tarmez napisał:

>>>>>>>> Ty człowieku o co ci tutaj chodzi ?? Sam sobie uwage zwracasz??

Jemu chodziło chyba o mnie , o to że czasem pisze jeden post pod drógim (sorry za nie ale tak jakoś wychodzi)

Dobrze Tarmez ,że zszedłeś do tematu Psi Opsa bo by sie off topic zrobił

Bo ty chyba najpierw wciskasz podgląd, a potem wyślij. Wtedy się dubluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, a raczej problem... bo niedawno, bo 2 miechy temu gralem w PSi opsa (kumpel pozyczyl 4 cd psi opsa z CDA zebysmy "mieli o czym rozmawiac" noi poddalem sie rozpuscie graniu, ale sie zaciolem i oddalem plyty... noi kilka tygodni temu znowu trafilem na Psi ops z CDA ale na DVD i ku mjemu zdziwniemu gra w niektorych momentach sie zacinala, monitor czernial po chwili wszystko wracalo do normy albo sie zacinala gra... czy wiecie jak to naprawic?

PS. mielem pomiedzy tymi 2 psi opsami prerwe w postaci instalowania nowego XPka (wczesniej tez mialem)

PS2 windows zganaia na niewydajnosc karty graficznej (zle rysuje itp.) ale mam najnowsaze sterowniki, to ATI Radeon X1300 series

PS3 Help the old noob

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Mam problem z PSI OPS.Płyta pochodzi z CDA, więc jest to oczywiście oryginał.

Tak gdzieś po czwartym rozdziale gra zaczeła się dosyć często wieszać i wywalać do windy.Sprzęt jest napewno w porządku, bo nawet FEAR chodzi najwyższych detalach bez problemu(tzn. czasami przytnie :) ).

Zwróciłem więc uwagę na płytke i zauważyłem, że jest ona pęknięta.Aż trzy pęknięcia prowadzą od srodka płyty.

Fajnie by było, więc sie jakoś zabezpieczyć i zrobić kopie zapasową póki jeszcze całkowicie się nie rozpadła.Niestety zabardzo się na tym nie znam.Do tego dochodzi jeszcze ten Starforce.

Może ktoś z was wie jak zrobić kopie zapasową tej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!! Mam problem w pewnej misji, mam nadzieje ze bedzie mogli mi pomoc. Chodzi mianowicie o ta swiatynie w himalajach czy gdzie , bylem juz na temple terrace i nie za bardzo wiem gdzie isc :P zdaje mi sie ze trzeba przejs przez te drzwi z dwoma klockami(czerwony i niebieski w AV) ale nie wiem gdzie jest niebieski klucz. mozliwe ze si myle i nie tam trzeba isc... sam juz nie wiem... PROSZE O POMOC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z mapa ta tuz po zabiciu tego staruszka co naresczie zobaczyl swiat na kolorowo i nie wiem co mam zrobic by zejsc na dol.

Chocbym nie wiem co to zawsze jakas energia lub oslona mnie nisczy w drobny mak ... Prosze o pomoc

Trzeba włączyć Aura Viev. To ta moc, której ostatniej się uczyłeś, czyli "inne" widzenie, że tak powiem. Wtedy możesz omijać miny. Można sobie pomóc rzucając martwymi żołnierzami w miny, które ci przeszkadzają :twisted: . To chociaż trochę oczyści zejście. Polecam też zejście środkiem, a nie drogami po bokach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wlasnie sie tego domyslilem ale teraz mam nastepny problem : jak dochodze do wyjscia po zejsciu na dol to pojawia się TO COS co blokuje droge rozwalic sie nie da .. no to nie ALE CO MAM TERAZ ZROBIC ? GDZIE ISC ?

Nie wiem czy to o to chodzi, ale jeżeli to jest takie duże, zielone, to trzeba to potraktować pyrokinezą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jaki jest klucz do Psi-ops, bo kiedyś kupilem gazete, ale teraz mi gdzieś wsiąkła, a na płycie nie ma podanego klucza, z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

A to bardzo dziwne, bo numer seryjny jest nadrukowany właśnie na płycie, a nie w czasopiśmie. Ciekawe, jakie Ty masz wydanie? Bo chyba nie z CD-Action?? Pytać o klucz do pirata to też trzeba umieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Teraz może powiem o mojim problemie z psi-ops.

Jestem w miejscu gdzie jest pełno kontenerów i trzeba się dostać do jednego budynku przez okno.Zrobiłem to(zamenilem się w gościa i wcisnałem dźwignie która ruszyła kontener w górę,na którym byłem ja) i pokazał się filmik.Ten duży czarny gadał z tym generałem jakimś i później się wkórzył i zabił 2 wojaków.Z nich wypadła karta dostępu i po filmiku oczywiście biorę karte i co dalej?Łaźiłem gdzie sie dało i nic :( proszę o pomoc

@Edit:Spróbowałem jeszcze raz i się udało :D neiwiedziałem ,że trzeba wrócić aż na sam początek :D aa...teraz inny problem.po krótkim filmiku z tą dziewczyną,potem pokazuje się filmik pokazujacy planszę z dość ładną ilością wrogów .Zabijam wszystkich i gdy chce gdzieś iść to wszystkie drzwi są pozamykane. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko. Mam amd athlon 1700+; GF 2 MMx 64 mb i 512 mb ram. Czy pójdzie mi ta gierka? Bo the suffaring miało takie same wymaganie jak psi ops a zacinało mi się na najniższych ustawieniach:/

nie niepujdzie na mmx zasłaba grafa

kup se minimum 6600

niedaj sobie wcisna gupoty ze pujdzie wiem to z doświadczenia sprawdzałem

na swojm kompie jak miałem GF 4 MMX i nie szło dopiero jak kupiłem7600 poszło na GF2 tez nie pujdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem sobie pograć ostatnio w tą gierkę ,więc znalazłem płytkę no i zainstalowałem. Przypomniałem sobie jednak dlaczego wcześniej w nią nie grałem - mianowicie mam problem taki : gierka ogólnie chodzi znośnie ale problemy zaczynają się w pomieszczeniach z przeciwnikami lub jakimiś super efektami np. wodospadzik. Wtedy zaczyna troszkę przycinać ale to nic przy tym co wyczynia się z myszką - ZASTYGA W MIEJSCU. Mogę biegać, skakać strzelać, ale komputer nie reaguje na ruchy myszką ! Nie wiem co to może być, filmiki również chodzą dobrze - tylko dźwięk w nich strasznie się tnie, ale to już można przecierpieć. Miał ktoś z was podobny problem ? Wiecie jak temu zaradzić ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że powinienem przeczyta temat ale to jest 24 strony więc sorry ale nie ma dużo czasu. Po latach wróciłem do tego wspaniałego tytułu. Niestety los nie dał mi pograc. ZA pierwszym razem na szczęście było ok nie tak jak u wszystkich lecz teraz. MASAKRA. gra odpala włączam savy lub nowa gra i tu problem w grze się zaczyna. Gdy nacisnę W i przytrzymaam aby bohater biegł do tyłu i puszcze, on się nie zatrzymuje. Czasami zaczyna strzelac bez powodu, a potyczki to %$*(#, Ide do przydu, Telekinez lub strzelanie. Bohater biegnie na wroga nie zatrzymując się i zataczając koła , wychodząc na ostrzał wroga. Mój komp to:

AMD Athlon 2.5 + ( 1.7 GHz )

Radeon 9600XT

512 Mb Ram ( LoL niezłe, przez ten ram połowa gier mi nie chodzi, a powinna :/ )

Płyta głowna bodajże nForce 3 ( czy jakos tak )

Błagam o pomoc. Stery mam raczej nowe, DirectX nowy, a patchy do gry nie moge nigdzie znalezc ( Używalem google serio )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sateruss

To mój pierswszy post więc witam wszystkich.

Ostatnio chciałem jeszcze raz przejść Psi-Ops, ale po zainstalowaniu, wpisaniu cd-keya i zaklikaniu w OK wyskakuje w okienku starforce'a komunikat:"Plik PSI-OPS.exe nie działa. Może być uszkodzony lub zainfekowany przez wirusa. Zainstaluj ponownie."

Ponowna instalacja oczywiście nie pomaga, i antywir też niczego nie wykrywa. Wie ktoś co jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...