Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssj7

Psi Ops

Polecane posty

no to słuchaj są dwa sposoby na przejscie tego bossa:

1. Prostszy.

Jak się generał ładuje (początek pojedynku) to ty obleć plansze i znajdź te kulki które on zabiera w filmiku i je zbierz wszystkie (chyba 6) a potem ogniem rozwal te kręcące sie "filary" "ogniem z reki"(nazwa mi wypadał z głowy) potem strzelaj w generła tymi kulkami 6 kulek i koniec . Portem wejdź w środek (tego kręcącego) i kulki się naładują i znowu strzelaj w generała i tak do skutku myślę ze to z 3-5 naładowań i koniec bossa ( w sumie najłatwiejszy)(jak dla mnie)

2. Trudniejszy.

Nie zbieraj kulek tylko od razu rozwal jak najszybciej filary używająć "ognia z ręki" nie naładuje mu się życie do końca potem mozesz pozbierać apteczki z dołu (takiego rowu) i za pomocą telekinesis rzucaj w generała kawałkami "ścian??odłamków" i potem skończy ci się energia PSI to wejdź w ten wirujący na środku planszy fragment i naładuj ją.

Brawo właśnie ukończyłeś grę ale czy aby na pewno.???? :):):) ci co przeszli wiedzą o co chodzi mam na dzieję zę tobie JAK I MI się spodobało zakonczenie......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeszłem bossa ale żeby pozbierać te kulki których w filmiku nie było musiałem najpierw zniszczyć to coć co się kręci w okół Generała i przyspiesza przy uderzeni PyroKenisis i dopiero w tedy wyskakują mi te kuleczki. Mam dwa pytania.

1: Co to są za tryby "Arcade" i "Boss Rush" ???

2: Co ci się podobało w tym zaakończeniu ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz co mi się podobało to ci mówię żę: "UWAGA SPOILER"

Będfzie druga część :lol:

Arcade mozesz właczyć kazdą planszę i ją przejsć aby uzykać jaknajwiecej punktów i to potem coś odblokowywuje chyba.

Boss Rush walczysz z każdym bossem po kolei i też chyba coś odblokowywuje potem.

Ale nie wiem czy coś się odblokuje po tych trybach bo nigdy do konca mi sie grać nie chciałoo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie przeszedlem, wiec nie wiem o co chodzi w tym zakonczeniu ale moge powiedziec ze spojlery sie daje tam gdzie ci co graja w te gre wiedzieli zeby NIE CZYTAC :!: Po prostu daje sie spojlery gdy sie wyjasnia fabule a nie wszyscy chca o tym wiedziec, np . jak sie skonczy ta gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem ta gierke i mam taki problem z nia, ze po pewnym czasie gry wychodzi mi do windowsa i pojawia sie komunikat bledu. Sry jezeli juz ktos pisal na temat tego bledu ale nie chcialo mi sie czytac ;P poza tym dopiero dzis zainstalowalem gre a widze, ze ten topic ma duzo postow wiec nie chce mi sie ich czytac wszystkich :lazy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem ta gierke i mam taki problem z nia, ze po pewnym czasie gry wychodzi mi do windowsa i pojawia sie komunikat bledu. Sry jezeli juz ktos pisal na temat tego bledu ale nie chcialo mi sie czytac ;P poza tym dopiero dzis zainstalowalem gre a widze, ze ten topic ma duzo postow wiec nie chce mi sie ich czytac wszystkich :lazy:.

mi też co jakiś czas pojawiają się takie komunikaty ale nie wiem co na to poradzić :)

ja mam następujący problem jestem w pomieszczeniu gdzie na wprost i po bokach są dzwi.Po bokach 2 przyciski które wyłączają się po 5 sekundach a na wprost wielkie wrota które są zamknięte(to jest zaraz po walce z grubasem czyli 2 bossem) i co mam zrobić ? HELP :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem ta gierke i mam taki problem z nia, ze po pewnym czasie gry wychodzi mi do windowsa i pojawia sie komunikat bledu. Sry jezeli juz ktos pisal na temat tego bledu ale nie chcialo mi sie czytac ;P poza tym dopiero dzis zainstalowalem gre a widze, ze ten topic ma duzo postow wiec nie chce mi sie ich czytac wszystkich :lazy:.

mi też co jakiś czas pojawiają się takie komunikaty ale nie wiem co na to poradzić :)

ja mam następujący problem jestem w pomieszczeniu gdzie na wprost i po bokach są dzwi.Po bokach 2 przyciski które wyłączają się po 5 sekundach a na wprost wielkie wrota które są zamknięte(to jest zaraz po walce z grubasem czyli 2 bossem) i co mam zrobić ? HELP :!: :!: :!:

Stań przed 1-szym guzikiem, ale go nie naciskaj. Weź pod kontrole (mind control, jak dobrz pamiętam to chyba [x]) jakiegoś robola (robotnika :wink: ) i naciśnij nim przycisk na drugim końcu sali, a gdy to zrobisz, "wyjdź" z jego umysłu i naciśnij przycisk przed sobą. Prawda, że proste :D ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem(może już był ale 21 stron:/ wyszukiwarka nic nie mówi żeby było):

Co pewien czas kamera mi się blokuje. Nie mogę popatrze ani używac PK:/.

Mój sprzęt:

Intel pentium 3: 800 mhz

Radeon 9200 SE

288 ram

Soundblaster live! 5.1

Win XP SP 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem(może już był ale 21 stron:/ wyszukiwarka nic nie mówi żeby było):

Co pewien czas kamera mi się blokuje. Nie mogę popatrze ani używac PK:/.

Mój sprzęt:

Intel pentium 3: 800 mhz

Radeon 9200 SE

288 ram

Soundblaster live! 5.1

Win XP SP 2

O ile mi się dobez wydaje ta karta obsługuje Pixel shader 1.1 a gra wymaga chyba 1.2 albo coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem(może już był ale 21 stron:/ wyszukiwarka nic nie mówi żeby było):

Co pewien czas kamera mi się blokuje. Nie mogę popatrze ani używac PK:/.

A możesz chodzić? Czy jest raczej coś takiego: nie możesz sie ruszać, ekran stoi w miejscu a muzyka i dźwięki albo leci dalej albo się zapętla w kółko. Jeśli tak to spróbuj sciągnąć najnowsze sterowniki. To co napisałeś wygląda mi na mojego "ukochanego" vpu recovera, który napsuł mi wiele krwi. Ponoć ma zapobiegać przegrzaniu karty czy coś...a tak naprawdę dzięki temu ustrojstwu jakiś czas temu nie działała poprawnie połowa gier (u mnie Painkiller, Unreal 2, IGI2, Giants i kilka innych). Na forach aż huczało. Po jakimś czasie, wraz z kolejnymi wersjami Catalistów było coraz lepiej. Teraz została mi jedna gra, która nadal gryzie się z tym czymś (PK). Moja rada - sciągnij najnowsze stery i sprawdź czy coś dało.

Znajdziesz je tu - www.ati.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk przy filmikach dziwnie się przycina, przez co te stają się.. hmm... delikatnie mówiąc niemozliwe do obejzenia... Miał ktoś ten problem? Wszystkie wygania sprzętowe gry spełniam. Podczas samej gry wszystko jest w porządku, dźwięk urywa się tylko podczas filmów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk przy filmikach dziwnie się przycina, przez co te stają się.. hmm... delikatnie mówiąc niemozliwe do obejzenia... Miał ktoś ten problem? Wszystkie wygania sprzętowe gry spełniam. Podczas samej gry wszystko jest w porządku, dźwięk urywa się tylko podczas filmów.

Miałem idento PROBLEMA ale już 8) w to dawnoo nie gram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Ci zrobic w pomieszczeniu z dzwonem (chwilę po zabiciu kilku stworów (duchów?))? Domyślam się, że trzeba coś zrobic z tym świecącym się na czerwono przedmiotem przy zamkniętych drzwiach, żeby je otworzyc, ale nie za bardzo wiem co.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy rozwalisz kolesi, musisz położyć ten wielki posąg na lekko-czerwonym podescie (oczywiscie w Aura...). Gdy to zrobisz pokaze się filmik z otwierajacymi sie drzwiami. Przejdz przez nie, wejdziesz do takiego maluśkiego pokoju, po twojej prawej bedzie mala wneka a w niej czerwona piramidka. Musisz ja polożyć na ten czerwony trojkat i gotowe. Jeśli cos przeoczylem to pisz na gg :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne uznacie mnie za frajera, ale mam problem z drugim bosem (tym grubasem). Strzelać w niego nie ma sensu bo więcej niż 10% nie ubiję. Wiem że jak uniknę całej serii jego ataków bez obrażeń to przez jakiś czas znika mu osłona. Wiem też że rzucanie w niego tymi metalowymi przedmiotami zadaje mu wtedy spore obrazenia, ale nie umiem zbyt dokładnie rzucać tak małymi przedmiotami. Ma ktoś moze jakąś skuteczną technikę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...