Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssj7

Psi Ops

Polecane posty

Gość ssj7

jak zobaczyłem, że CDA daje Psi Ops jako pełną wersję wcale się nie dziwiłem.Przez te kilka lat zdążyłem się przyzwyczaić do TAKICH ZAJEFISTYCH GIER!!(ktoś, kto załatwia Wam takie hity musi być bogiem).Ale oczywiście jest pewien malusieńki "bug".NIE MOGĘ ZNALEŹĆ KODÓW DO PSI OPS!! :cry: :cry: A bez kodów to ja sobie tylko w warcaby mogę pograć na najniższym levelu z babcią.Jeżeli okaże się, że do tej gry...n...boję się nawet o tym myśleć...nie...ma....tipsów...to ja nie kupuję tego numeru CDA!! Tak!! To być szantaż!! I kupię Cyber Mychę i będę się jarał ich pełną wersją kolejnych "Bierek - Road To Kambodża 2005" aż mi tego płynu w kroplówce zabraknie z wrażenia!! Nie kupię CDA, pójdę do piekła, ale co mi tam!! Bez tiposów życie nie ma sensu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ssj7

hehe, no to teraz sobie na pewno nie pogram - Gigabyte Radeon odmawia współpracy po reinstalce Windowsa.Prędzej Psi Ops pójdzie na moim Pegazusie niż tej "alternatywnej karcie" Vega Save, co ledwo wczytuje tapetę na pulpit <śmiech przez łzy>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sobie sciagnij stery nowe, ale nie bety, bo na nich nic nie wiadomo. Polecam jakies podrasowane, z roznymi bajerami. Jak gralem w FC na betach to mi lekko cielo, a na z tweakowanych na tych samych ustawieniach chodzil jak zloto. Stery to podstawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż tak się napaliłem na nowy numer CDA i przez to się nieźle wkurzyłem. Otóż nie umię uruchomić PSI-OPS. Wszystko ładnie pięknie się zainstalowało wprowadziłem kluczyk, Sarforce sprawdza płytę i nic. Wiem że w gazecie piszą że to może potrwać nawet kilka minut, ale ja czekałem 45 MINUT (to obłęd- można dostać białej gorączki) i NIC. Więc nie wiem co dalej robić pomóżcie jak przypuszczacie w czym tkwi problem, bo w przeciwnym razie to będzie mój drugi podrząd pechowy numer w którym nie zagrałem żdaną gierę z pisma..HELP!!!! :cry: :cry: :cry: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie ten sam problem. Giere zainstalowalem, wszystko ładnie wedle porad i CDA, uruchamiam, spawdza mi plyte i... nic. Jest napisane ze uruchamia sie dlugo, ale bez przesady, czekalem okolo godzine i kicha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem wersje DVD...nie dziala. Podobno trzeba poczekac az ruszy, ale sorry, czekanie ponad godzine nie przynioslo zadnych skutkow. Uwazam, ze to wstyd wydawac gre w takim stanie - tzn taka co trzeba czekac wiele minut zanim sie uruchomi, ale jak widac ludzie skarza sie tu, ze gra po godzinie czekania nawet nie ruszy...dla mnie to nie do pomyslenia...wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gallusik

u mnie to samo. zaczalem kminic czy to nie wina SP2 dla winXP. na wszelki wypadek zrestartowalem kompa i nadal nic. moze to tez wina sterownikow do grafy. jakie macie windowsy i stery do grafy? ja win xp sp2, foreware 71.84. sprawdze zaraz w innym napedzie czy dziala. albo zaraz sobie na spacer do kolesia przejde :] alejakos mi sie nie chce

_____________________________________________________________

przelozenie plyty do innego napedu tez zadnego skutku nie przynioslo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gallusik

a ja myslalem ze na oslode bo czekam na paczke z allegro pogram sobie w PSI OPS a tu kicha. nie chce dzialac. Do tego demo Lego STAR WARS tez nie dziala bez PixelShader 1.1 a moj GF4MX tego nie ma :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gallusik

zabezpieczenie wyglada podobnie (system wlaczania gry) jak w przypadku Trackmanii. a takowa u mnie dziala przepieknie (dzieki CDA skusilem sie na jej zakup i nie zaluje tych pieniedzy). moze kazdy kto ma nagrywarke to cierpi z powodu zabezpieczenia?

byl kiedys taki motyw ze jakies zabezpieczenei wykrywalo ze DEAMON Tool jest zainstalowany i nie pozwalalo gry uruchomic. Co prawda ja nie mam tyego zainstalowanego ale nie dalo sie u mnie usunac kontrolera SCSI jaki ten program instaluje :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tunczol

Ja mam Nero i po pięciu minutach gra się włączyła, ale zaraz ją usuwam(chyba), bo grało mi się fajnie, ale po 3 godzinach gry wyrzucilo mnie do Windy i nie mam żadnych sejwów:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i dołączam się do pytania. Swoją drogą zaczynam się zastanawiać czy to nie wina zabezpieczeń??

to na pewno wina zabezpieczenia. zabezpieczenie jest tak swietne, ze skutecznie uniemozliwia gre nawet niektorym posiadaczom oryginalnych, uczciwie zakupionych wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gallusik

to trzbea sie zastanowic co takiego maja ci co nie moga zagrac:

Athlon 1700+

soltek drv5

512ram

gf4mx440

sound blaster live 5.1

2*hdd

lg dvd-rom + dvd-rw liteon

2*hdd

windows xp sp2

o czyms istotnym zapomnialem takim jak monitor? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kórde co dalej robić próbowałem już chyba wszystkiego co mi przyszło do głowy, też usunąłem jak inni clone, alkohola i nic. A może wina leży po stronie instalacji, bo ja mam zaonstalowane na minimum, ma ktoś zainstalowane na maksa - choć to raczej wątpliwe żeby to było to!! :cry: :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dosyc dawna nie kupowalem cda, bo jakos przestalo byc tak fajne, jak kiedys. dzisiaj postanowilem dac im szanse jeszcze raz, kupuj cda z psi-ops. za chwile mnie cos trafi, zainstalowalem i nic..czekam juz od 1.5 h i to sie nie uruchamia. dlaczego informacje ze gra ma problemy z wlaczniem sie umiesciliscie w samym numerze a nie na okladce cwaniaki? co to ma znaczyc ze tyle osob ma problemy z uruchomieniem gry? co, sami nie wiecie co dajecie? zadam zwrotu pieniedzy! nawet cracka w sieci nie ma pozadnego! co to ma byc zeby oryginalna gre crakowac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem wersje DVD...nie dziala. Podobno trzeba poczekac az ruszy, ale sorry, czekanie ponad godzine nie przynioslo zadnych skutkow. Uwazam, ze to wstyd wydawac gre w takim stanie - tzn taka co trzeba czekac wiele minut zanim sie uruchomi, ale jak widac ludzie skarza sie tu, ze gra po godzinie czekania nawet nie ruszy...dla mnie to nie do pomyslenia...wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

Wstydem jest nieprzeczytanie takiej sporej ramki z napisem PRZECZYTAJ KONIECZNIE przy opisie gry. A dokladniej pewnego malutkiego akapitu dot. problemow jakie niektore napedy maja ze StarForce 3. Pociesze (?), ze bedziemy nieustannie starali sie znalezc sposoby by jak najwiekszy procent owych pechowcow jednak mogl gre uruchomic i na biezaco bedziemy podawac skuteczne sposoby - gdy jakowes wykryjemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...