Skocz do zawartości

SWAT 4


Osioł

Polecane posty

Ja piernicze Osioł mnie zabił smiechem - na akcji tak sie śmiałem, że nie mogłem sie powstrzymac (ale to jak gralismy juz na koncu 1:1)

Rozwaliłem mu drzwi strzelbą i rzuciłem dwa łzawiące granaty a on do mnie

"NIE DOŚC ZE MI ZAMEK ROZWALIŁ TO JESZCZE MIESZKANIE GAZUJE"

Normalnie ROTFL roku! smugglerka powinieneś dostac za to!

Dobra ide się kąpac i dalej z Osłem gramy

Zabawa przednia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
"NIE DOŚC ZE MI ZAMEK ROZWALIŁ TO JESZCZE MIESZKANIE GAZUJE"

Nie, nie nie. Ile razy mam mówić, że text wyglądał tak:" Łobuzy! Rozwalili mi zamek i dom gazują!" O tak wyglądał text! Przy okazji już wiem co się stało z moją skrzynką spirytusu! Tu macie dowód! http://gawllos.w.interia.pl/Pawel.JPG Paweł_J! Nie musiałeś wszystkiego odrazu wypijać! :D. Dobra zara wracam znów walczyć o swoją chatę i wymienić zamek muszę :P.

Przy okazji jutro wątpie czy będe grać, bo szkółke mam :(, pojutrze także odpada. Może w piątek wieczorem, czyli 20:00?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie to kiedy znów sobie zagramy? Dajcie tu jakomś propozycje zaraz :]. Szkoda, że Paweł_J chwilo będzie niedostępny, bo bym chciał porozmawiać z wami na temat klanu :]. Jest na czterech to byśmy mogli tworzyć takową mafie 8) . Lecz wpierw trzeba wymyśleć nazwę dla naszego klanu, więc idziecie na to?

A tak przy okazji walnę propozycje partyjki naszej :]. Mi bardzo odpowiada ten piątek, lub sobota, ale godzine to Wy powiedzcie, bo nie wiem kiedy kto jest przy kompie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie to kiedy znów sobie zagramy? Dajcie tu jakomś propozycje zaraz :]. Szkoda, że Paweł_J chwilo będzie niedostępny, bo bym chciał porozmawiać z wami na temat klanu :]. Jest na czterech to byśmy mogli tworzyć takową mafie 8) . Lecz wpierw trzeba wymyśleć nazwę dla naszego klanu, więc idziecie na to?

A tak przy okazji walnę propozycje partyjki naszej :]. Mi bardzo odpowiada ten piątek, lub sobota, ale godzine to Wy powiedzcie, bo nie wiem kiedy kto jest przy kompie.

Hmm... klan to fajny pomysl ale ja jestem lama :P

A moze najpierw nazwe dla klanu wymyslimy?

Co proponujecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"KOMANDO PEDRYLE"

"ŁOBUZY" (rox :D)

"MYDEŁKO (Z) FA"

To jest kilka moich pomysłów wymyslonych w 20 sekund ;]

Moze dzisiaj zagram jak mi matka da siąść na kompa (dzisiaj juz z 8 godzin siedze przy lekcjach :/) - bo teraz wyszła z domu :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"KOMANDO PEDRYLE"

"ŁOBUZY" (rox :D)

"MYDEŁKO (Z) FA"

To jest kilka moich pomysłów wymyslonych w 20 sekund ;]

Moze dzisiaj zagram jak mi matka da siąść na kompa (dzisiaj juz z 8 godzin siedze przy lekcjach :/) - bo teraz wyszła z domu :twisted:

Eee kipe! :P

A co myslicie o FAq? :D

EDIT: Tak se siedze przy PC i slysze muze z telewizji...

Akurat na polsacie leci jakas telenowela ktora oglada moja stara...

Po doglebnym przeanalizowaniu tresci :D doszedlem do jeszcze jednej nazwy - Pensjonat pod RoZym! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemka ziomy slyszalem ze tu jakis klan nowy sie szykuje jak cos jestem chetny 8) a tak pozatym [beeep]iscie jest grac przez tego neta no i Osioł mnie rozwala tymi tekstami heh looz mam jeszcze jednego zioma do klanu wiec jak cos sie szykuje to napisac !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"KOMANDO PEDRYLE"

"ŁOBUZY" (rox :D)

"MYDEŁKO (Z) FA"

Nom proponuje rozważyć te propozycje, bo mnie się nawet podobają :P. Ale lepiej by było gdybyśmy więcej wymyślili nazw dla naszego przyszłego klanu :D. Hmm...może ja coś wymyśle:

"L.W.P.S." skrót od Ludzie walczacy przeciwko salami :D

"Milicja"

"Straż Miejska"

"CDA-fans"

"L.i.O.O.F.A" skrót od, ludzie i Osioł od Forum Actionum :D

Moje marne propozycje :P. Więc komuś się podoba? A FAq? Hmm...nie wiem też trzeba to ustalić grupowo. Może ktoś z nas tego się podejmie, a my potem coś pozmieniamy :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje:

"Towarzysze Pedryle"

"Kamraci" "Zament" :D

"Włochacze"

"Cisi and Skryci"

"Trójpalczaste Dłonie Z Ciast"

"FAjny Zespół"

"FAriaci"

"PPsza czyli Pod Prysznicem Stoją Zamaskowani Antyterroryści" ;]

"Jubel"

"SPQR - Szatańskie Poglądy Qrcze RULEZ"

"Wonstond"

Ech...ale mam dobry humorek mogę jeszcze coś powymyślać jak chcecie, chętnie bym z Wami pograł ale nie mam tej gry ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik ostatio topic przycichł! nie gracie ze sobą jak mnie nie ma? :>

No, bo jak Wy tak milczycie, to ja siedzie cichutko ;). Co do nazwy klanu, to ja proponuje, aby była taka taka...staro Polska z lat 80 najlepiej ;), lub nawet za czasów komuny, bo wtedy jest najbardziej "zbyciarska" :D. Ja własnie ustępuje przy "Milicji" ;), lub jakaś modyfikacja "Towarzysze..." i coś tam dalej :P. A więc słyszałem, że jutro o 20:00 gramy. Mam nadzieje, że nasi towarzysze przyjdą na spotkanie :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maycel, chyba powinna gra pójść, ale będzoe cholernie wolno działać nawet na low detali, zresztą to nie jest topic do tak zadawanych pytań.

No ludzie wystawiliście mnie wczoraj do wiatru :(. Ja tu sobie czekałem na 20:00 i nikt nie przybył :(. Zaczyna się chyba robić podobnie jak z Quake2 :(. Niech kto inny walnie propozycje grania, bo ja już nie wiem komu i kiedy pasować będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

santo melduje swą gotowośc do gry MP - wczoraj grałem na tym trybie i naprawdę efekty są niewiarygidne ;-) polecam wszystkim.

Osioł, Paweł jak będziecie grac to dajcie mi z wami - ekipa z CDA(forumowiczów :mrgreen: ( będzie wymiatała) - może jakiś klan założymy o nawet już mam nazwe: CDA :lol:

To mówic kiedy gramy :) moje gg5662201

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

Moge grać z Wami w piątki, soboty i niedziele.

W zależności od czasu będzie to godzina (na pewno od 19 bo od tej moge grac w sieci) 19-23.

Dokładnie nie wiem, bo w godzinach do ciemności będe jeździł na rowerze (ale nie zawsze)

Ide potrenować troche (nie grałem z miesiac?) i mozna zagrac dzisiaj.

Co Wy na to? (ja jak coś chce być z Donkey usp Osłem ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątki, soboty, niedziele około 19? Hmm...może być. Cóż ja także dawno nie grałem w Swat4 :] (też chyba z miesiąc :P ), ale dziś tak o 20:00?? Hmm...no dobra wbijać się na moje GG i podam IP i hasło (dla weteranów to hasło jest wciąż to samo :D ). No, ale nie potwierdzam czy będe 100%, bo jest szansa, że brat mnie przegoni od kompa....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...