Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

celownik

Słuchawki +xonar D1

Polecane posty

Witam parę dni temu zakupiłem kartę muzyczna asus xonar D1, słuchawki jakie mam w tym momencie to Sennheiser HD 202, no i wiadomo są to słuchawki tańsze, no i przy tej karcie postanowiłem zakupić coś lepszego.

Słuchawki mają mi służyć do gier, w tym najczęściej CS 1.6, gram tylko w domu, więc nie robi mi różniczy czy będa otwarte czy zamknięte, czy też półotwarte, oczywiście odrazu mówię że pseudo słuchawek z napisem ''Dla graczy'' nie chcę tutaj, bo za sam napiś nie będę płacił pieniędzy prawda :tongue: ?

Fajnie byłoby gdyby słuchawki kosztowały Max 200zł, bo i tak drośże zazwyczaj potrzebują oprócz zródła, muszą mieć też zasilacz.

Fajnie byłoby gdyby wypowadziały się osoby które które znają się na rzeczy, bo czasami jak ktoś się nie zna szkodzi tylko drugiej osobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K514 powinny byc bardzo dobrym, optymalnym wyborem. Konstrukcja polotwarta, dzieki czemu nie grzeja w uszy, jest lepsza przestrzen i mniej basu, a to dosc wazne w sieci. Sluchawki posiadaja wygodne muszle i dosc dlugi kabel o ile sie nie myle. Do Xonara D1 i CS1.6 jak znalazl. W dodatku do muzyki jest to rowniez bardzo dobry zestaw.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...