Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lares

Sieć Radiowa

Polecane posty

Witam, mam dosyc smieszny (tak uwaza moja rodzinka) problem z netem radiowym. Mam go juz od ponad pół roku ale ostatnio zaczął mi strasznie spowalniac przy ściąganiu plików (na prędkosc 768kb/s ściąga sie z prędkoscia np. 50kb/s, w porywach do 90) oraz nie wykrywa mi serwerów w grach (pisze że nie można połączyc sie z serwerem po mimo że net działa, po stronkach chodzic mozna). Ten problem sie pojawił jakieś 2 miechy temu, wcześniej wszystko działało. Zrobiłem 5 formatów w ciągu 3 dni, poprzeinstalowywałem wszystkie gry, wyłaczyłem zapory i nic. Czemu tak sie dzieje i jak to naprawic? Prosze o pomoc jeśli ktoś wie co trzeba zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam również mam problem z siecią bezprzewodową więc jakiś czas temu net ładnie działał ( w miarę szybkie łącze )

niestety po jakimś czasie siła sygnału spadała nawet do 1,0 mb/s w mej sieci poinformowali mnie że wystarczy wyłączyć proxy .

Stąd me pyt czy jako użytkownik mogę wyłączyć wspomniane proxy, również administrator wspominał też że coś blokuje łącze ( automatycznie powinien łączyć się z siecią , natomiast u mnie jest tak że wybieram sieci spośród listy )

nie znam się na tym a po ostatniej wizycie adminów po formacie znów dziwnie spadała szybkość transferu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...