Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vergil

Splinter Cell: Chaos Theory

Polecane posty

Ludzie mam problem.Dziś zagrałem sobie ze znajomą pierwszy raz w SC na necie...czy taka sytuacja sie często powtarza?? wchodze do gry...tnie sie mimo ze mam na minimum grafe...potem disconnected....nie da sie grać naprawde :cry: czemu ??? będzie poprawa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, o to mój problem:

Gdy chcę odpalić SC, to wyskakuje mi błąd ( tak jak czasami w WinXP- progrm musi się wyłączyć, pytają, czy chcę wysłać ten problem).

Mój PC ma:

Procesor AMD Athlon 1 GHz

karta graficzna ATI Radeon 9200SE

256 MB RAM

Podczas sprawdzania przez dołączony do SC program, wyskakuje mi, że nie pogram sobie, bo mam za słaby procesor, ale wersje demonstracyjne COD2 i NFS:MW na moim sprzęcie dało się grać (czyżby SC był szczególny?).

Prosiłbym o pomoc, bo jednak trochę szkoda tych wydanych pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalne:

- IP III lub AMD 1.4 GHz

- pamiec 256 ram

- karta graficzna 64 mb kompatybilna z DX 9.0 z obsluga SM 1.1

Czytałem, ale byłem przekonany, że mimo tego gra i tak pójdzie... Dziwna sprawa- pierwsza gra, która nie chce sie uruchomić, bo mam za mało MHz. Mam przez to rozumieć, że nie mam innego wyjścia, tylko iść, kupić nowy procesor? Spotkała mnie kara za zakupienie gry bez głębszego zastanowienia. Przynajmniej będzie się ładnie na półce prezentowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz... 400 MGz to jednak jest sporo. To jest prawie polowa Twojej mocy obliczeniowej procesora! Jakby to bylo 100 MGz to jeszcze, ale nie 400... Swoja droga teraz procesor zalozmy 2GHz nie jest taki drogi... Witam w gronie posiadaczy IMO gry 2005!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem: przy wyłączaniu gierki komp się cholernie dziwnie wiesza - ekran zaczyna wyświetlać tylko niebieską planszę (ale nie windowsowego bluescreen`a), natomiast komp się wyłącza. Dodatkowo po resecie, ponownym odpaleniu gierki i próbie wybrania profilu gra wyrzuca info, że dane profilu są uszkodzone i nie jest możliwe jego wczytanie. Troche to wkurza bo już mi się ta latarnia morska znudziła. A na przejście gierki za jednym posiedzeniem nie mam czasu niestety. Spotkał się ktoś z tym problemem?

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest proste:

nie graj w SP tylko odpal SvM i męcz noobków :lol:

Taa... żeby to było możliwe musiałbym mieć net w domu a tak niestety nie jest. Nie wiem czy będzie to miało jakieś znaczenie - wersja gry to bundle od karty graficznej.

cfg kompa:

Barton XP 2600+@2233 MHz

His Excalibur Radeon 9600 XT Turbo

2 x 256 DDR 400 Kingston

Win XP Pro + SP 2

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundle, nie bundle, SvM powinno działać... Pod warunkiem, że ma się dostęp do Internetu :?

Na twoim kompie SC:CT powinno chodzić bardzo ładnie.

Ten błąd jest dość oryginalny. Może gra zainstalowała się z błędem albo płytka jest uszkodzona... Nie wiem... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundle, nie bundle, SvM powinno działać... Pod warunkiem, że ma się dostęp do Internetu :?

Na twoim kompie SC:CT powinno chodzić bardzo ładnie.

Ten błąd jest dość oryginalny. Może gra zainstalowała się z błędem albo płytka jest uszkodzona... Nie wiem... :?

Troche pogrzebałem i wyszło tak - jeżeli chcę wyjść z gry to Alt + Tab i na pulpit, potem <na wszelki wypadek> mały pliczek wsadowy do kopiowania plików profilu <albo ręczne kopiowanie> i na koniec trzeba killnąć proces w menadżerze procesów. Trochę to pomotane ale jakoś da się grać... Nie wiem... może to coś z kompem a nie gierką...

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stachu-> f1-cele tam jest przeciez wszystko napisane. No mam nadzieje ze chodzi Ci o statek:

GLOWNE

- zdobyc karte przewozowa ladunku lacerdy,

- zdobyc rachunek na bron lacerdy,

- znalezc kabine lacerdy,

- zlikwidowac lacerde

- dojsc do punku ewakuacji

DODATKOWE

- dowiedziec sie kto jest kontaktem lacerdy w panamie

- zalozyc nadajniki na skrzyniach z nielegalna bronia lacerdy (5)

BONUSOWE:

- przesluchac Hugo Lacerde.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam problem. Mam Splinter Cella Chaos Theory. Przeszedlem pierwsza misje, wylaczylem gre i przez kilka dni nie gralem. Jak wrocilem okazalo sie ze gdy na przyklad kontur czlowieka jest oswietlony to sa na nim takie duze biale zabki (gram w 1280x1024 SM3.0). Tak samo jest z barierkami etc.

Dodam co probowalem i czego nie ^^

Probowalem:

-reinstalowac gre

-zmieniac sterowniki

Nie probowalem:

-czytac instrukcji bo jej ni mam ^^

Jezu zapomnialem o cfg pieca:

-Athlon 2600+

-1gb DDR400 TwinMOS w Dual Channel

-MSI K7N2-Delta

-Winfast 6600GT 20th anniversary edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem piratem, wszystkie gry przegrywam i nie uwazam tego za zle! W CDA sa (tu przymiotnik) i oni mowia ze piractwo jest zle bo dostaja gry za darmo!

A tak na serio to mam wersje dodawana do karty graficznej :)

Wirusow nie mam, nawet wczoraj skanowalem Avast! ;]

Patrząc na Twojego Avatara byłem skłonny uznać powyzsze za prawde :D:D:D

A tak naprawde w Ubi Soft nienawidzą metali, żydów, Ojca Dyrektora i konfidentów, i znakują sobie kamerkami każdą wersję gry - po czym gdy widzą, że gra w to jakiś z ww. to majstrują i nie działa :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, mam problem. Mam Splinter Cella Chaos Theory. Przeszedlem pierwsza misje, wylaczylem gre i przez kilka dni nie gralem. Jak wrocilem okazalo sie ze gdy na przyklad kontur czlowieka jest oswietlony to sa na nim takie duze biale zabki (gram w 1280x1024 SM3.0). Tak samo jest z barierkami etc.

Dodam co probowalem i czego nie ^^

Probowalem:

-reinstalowac gre

-zmieniac sterowniki

Nie probowalem:

-czytac instrukcji bo jej ni mam ^^

Jezu zapomnialem o cfg pieca:

-Athlon 2600+

-1gb DDR400 TwinMOS w Dual Channel

-MSI K7N2-Delta

-Winfast 6600GT 20th anniversary edition

Mialem podobny problem, sproboj przeinstalowac sterowniki nvidii - gra dziala poprawnie z wersja forceware 81.98 (stare sterowniki najlepiej usunac programem Driver Cleaner - Link do progsa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pulser - sterowniki reinstalowalem, teraz chwilowo jade na 84.43 (gra ktos na tych?).

Czy gra w ta gre ktos na sterownikach z serii 84.XX? Jesli tak, to jakich? I jaka karta :P

James Puchatek czy jak ci tam :P --> No to juz wiadomo... Slucham metalu, a JaqbS mowi ze jestem maly szatan :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...