Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juras92

Komputer do gier w granicach 2500 zł

Polecane posty

Procesor : AMD Athlon II X4 630 - 368 zł

Chłodzenie Procesora : Zalman CNPS10X Performa - 121 zł

Płyta Główna : ASRock M3A770DE - 234 zł

RAM : GoodRam 2x2GB 1333MHZ - 356 zł

Karta Graficzna : Gainward GeForce GTX460 1G DDR5 - 900 zł

Zasilacz: Bequiet PurePower L7 430W - 197 zł

HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F3 - 158 zł

Napęd : Samsung SH-223L SATA Lightscribe - 67 zł

Obudowa : Cooler Master Elite 330K - 122 zł

Razem : 2523 zł (sklep - ram.net.pl)

Jednak jeśli dysponujesz monitorem z rozdzielczością mniejszą niż 1680x1050, to zainwestowałbym w słabszą kartę i mocniejszy procesor.

Nie podoba mi się Twoje podejście do Radeonów, jak widzę taki tekst, to ma m ochotę dać ATI na przekór... Przywiązanie do marki to nic dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj na przekor - bedzie 100 zl wiecej :D

tez mi sie nie podoba obstawanie przy jednej marce - to tak jakby nadal upierac sie ze Syrena to najlepszy polski samochod. Tak pewnie bylo x lat temu, ale od tego czasu sporo sie zmienilo ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gi3rku dlaczego wybrałeś akurat taki zasilacz? To konstrukcja Fortrona, dokładnie APN. Droższa (o 45zł) i słabsza (całe 24W ;)) od Fortrona GHN. Przewaga jest chyba tylko w ilość złącz SATA (4 do 2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać w komentarzu albo e-mailem aby ci poskładali kompa. Tylko chyba trzeba zapłacić coś ok. 50zł. Nie wiem czy na pewno ale podobno trzeba płacić. A bez chłodzenia możesz brać tylko szkoda, bo aby wykorzystać taką grafę to takiego procka przydałoby się podkręcić. Jeśli bedziesz brał z chłodzeniem kompa to pisz w komentarzu aby ci złożyli z zakupionym chłodzeniem a nie box.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...