Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikro13

Najlepsza MP4

Polecane posty

A jeśli chodzi o taką zwykłą, klasyczną MP4 z dość dużym wyświetlaczem?

Co powiecie na te dwa:

Creative - http://allegro.pl/item1104971789_creative_...let_z_etui.html

Czy w tym modelu nie zawyżają przypadkiem czasu odtwarzania muzyki - 30h?

PENTAGRAM - http://allegro.pl/item1138933877_odtwarzac...ld_8gb_hit.html

Tu z kolei jest niski czas odtwarzania - 10h

Który z tych modeli (albo z firm) polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia polecam Creative ZEN. :)

Sam takiego mam i jestem w pełni zadowolony z głośności (nie posłuchasz muzyki chodząc przy ruchliwej ulicy), basy mogły by być troszkę bardziej mocniejsze - chyba tylko tyle mankamentów. Świetna cena i doskonała jakość dźwięku powalają. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPod touch jest jak dla mnie za drogi i zbyt duży. Poza tym nie lubię zbyt dużo bajerów. Co sądzicie o Creative Zen

Jest niewielka, ma radio (które jest dla mnie OGROMNIE ważne, z powodu radia Trójki) podobno jakość dźwięku jest dobra, wygląd też nie jest zły.

A czy któryś z tych modeli ma wbudowany głośniczek, choćby nawet brzęk. Chodzi o to, że w moim starym, chińskim modelu był on i okazał się nawet przydatny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative to tanie, chińskie badziewie? blink.gif

Proszę o dowody na istnienie Twej teorii.

Zapraszam do lektury forum sklepu mp3store.

tu np ok. 250zł Link

Od siebie poleciłbym albo używaną taczkę lub Sonego z serii X, ew. Cowona, jeśli ma być multimedialny.

Jeśli do słuchania muzyki to może iRiver e50 ale lepiej coś od Soniaka, nie ma co za markę przepłacać (nano i classic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to iRiver albo Cowon (moze byc tez Sandisk, jezeli nie oczekujesz super dzwieku) - sam szukam czegos dobrego, niestety w moim temacie nikt nie chce mi pomoc :D

Przydalby sie jeszcze rozszerzony zakres tego, czego po odtwarzaczu oczekujesz - obslugiwane formaty, czas pracy, bajery (radio, transmiter FM), wyglad, porecznosc, jakosc dzwieku. Milo byloby gdybys okreslil jakiej muzyki najczesciej sluchach i jakie pasmo wg. ciebie jest tam najczestsze - wdety bedzie mozna dobrac duet mp3/sluchawki tak aby pracowaly na tym zakresie jak najlepiej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie słuchawki Creative są złe, choć akurat te kiepskie są bardziej popularne. O CALach czytałem dużo pozytywnych opini, choć i negatywne się znalazły.

Miałem na myśli plaery ze stajni Creativa. To prawda, kiedyś CAL`e zrobiły furorę, nadal to mocna pozycja w klasie cenowej 200-300zł.

Co do kiepskich słuchawek to właściwie wszystkie ich doki - od EP`ek wszelakich po Aurary.

Jeśli chcesz po prostu dobrego playera MP3 z mocną baterią, EQ i radiem brałbym Soniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...